reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Wczoraj byłam u rodziców. Wszyscy dali mu prezenty,a jego chrzestna nawet się nie pofatygowała by przyjechać. A dzisiaj od rana na nogach. Najpierw telefon od męża brata, że jego teściowa po dwóch operacjach na nogi miała wylew i zmarła.
 
reklama
Witam:)Bartus ma drzemke to mam chwilke na wypicie kawki i szperanie w necie:)
Z samego rana dostał odemnie z okazji 22 miesiecy 22 buziaków,cieszył sie z tego,juz niedługo 2 latka;)
Miłego popołudnia:)
 
Dziewczyny znacie jakis sprawdzony przepis na sledzie?
Jak tam Wasze przygotowania do świat pisze tu, bo i tak mało nas pisze więc chyba nie zaśmiecam forum, ja osiągnęłam etap że mi sie juz nic nie chce
 
Dziewczyny znacie jakis sprawdzony przepis na sledzie?
Jak tam Wasze przygotowania do świat pisze tu, bo i tak mało nas pisze więc chyba nie zaśmiecam forum, ja osiągnęłam etap że mi sie juz nic nie chce
Ja nie jadam śledzi, więc i nie robię;)Moja mama natomiast robi taką sałatkę z jabłkiem, groszkiem, cebulką i majonezem i rodzinka się zajada;)U mnie przygotowania w proszku...M ma urlop w przyszłym tygodniu to będziemy działać, ale to w sumie tylko duże porządki, nie gotujemy bo Święta spedzamy poza domem:)
 
Hej, ja robiłam "śledzia pod kołderką". W salaterce układa się warstwowo śledzia, cebulkę, groszek majonez i starte ugotowane buraczki.
A jakie sałatki robicie na święta? chcialabym wypróbować coś innego i nowego ale nie mam pomysłu.


 
reklama
Do góry