reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Myszowata czyżby wyjazd do mamusi ? Mój mąż zawsze tak akcentuje wyjazd do mojej mamy , nazywa ją mamusią , a ja z kolei jego mamę mamusią, tak sobie miło dogryzamy :)
Myszowata mam nadzieję, że od nas nie uciekniesz, cokolwiek to znaczy, bo wiesz, że tęsknię :)
Mili to chyba masz komplet przygotowań.
Ionka witaj.
Justi poczytaj nasz wątek kulinarny kiedyś dziewczyny tam wstawiały fajne przeisy na sałatki, ja najbardziej lubię tradycyjna jarzynową , no i sałatkę kebab , choć w święta głównie obżeram się słodyczami.
Madzia wez tego Bartusia hartuj, biedaczek, dobrze, że unikneliscie szpitala
U mnie dziś w planach kaczka na obiad, pierwszy raz w życiu ją bede robiła,oczywiście nie zjem , bo na samą mysl mi niedobrze, nie cierpię kaczek, królików, itp ale małżonek sobie zażyczyl
 
reklama
madzia cieszę się, ze Bartulek już lepiej!
wiolonczela mieszkamy w niedużej odległości od jednych i drugich rodziców, także będziemy się przemieszczać:)
 
Hej :) My też święta spędzamy poza domem także gotowanie również mi odpada, ale za to sprzątania mam serdecznie dosyć. Na szczęście mieszkanko już lśni (na tyle ile to możliwe przy moich dzieciach, bo non stop coś nowego rozwalają) i jutro zamierzamy ubrać choinkę.
Wiolonczela moja mama robi zawsze śledzie z oliwą, grzybkami marynowanymi, ogórkiem konserwowym i cebulką, a drugie takie pod pierzynką z ketchupem i duszoną cebulą.
Justi u nas często sałatka warstwowa: jajka, majonez,kukurydza, majonez, szynka majonez,por,ananas, majonez, ser żółty.
 
Witam!
Czasu malutko ale wpadłam na moment :) przygotowania idą pełną parą :)
choinka ubrana:)
dzieci przeszcześliwe, Franio też ubierał.
Smara nadal i kaszel ma.
choinka budziła zainteresowanie w momencie wniesienia i dekorowania a teraz już olewka.

Ja dzis robiłam drugą porcje uszek, wczoraj upiekłam pasztet :)

co u was kochane ??? dzieci zdrowe?

buziaki i pozdrowionka .
zalaczam foto jak Franio ubierał choinkę :)
 

Załączniki

  • w.jpg
    w.jpg
    19,9 KB · Wyświetleń: 41
Witam Was:)
Dopiero co Nam włączyli prąd.Bylismy dzisiaj u lekarza na kontroli i Bartus osłuchowo jest ok nic nie słychac,mamy dokonczyc antybiotyk takze sie ciesze oby tak dalej:)
Pozdrawiamy:)
polka ślicznie Franiu ubierał choinke:)

Zdrówka dla dzieciaczków!!!!

Miłego dzionka:)
 
Hej dziewczyny!

Trochę nas długo tutaj nie było... pamiętacie nas jeszcze???

Mam takie pytanie, orientujecie się może, jak to jest z chorobowym, na urlopie wychowawczym? Prawdopodobnie jestem w ciąży, a po świętach mam wizytę u lekarza dopiero, a chciałabym się dowiedzieć, czy można pobierać chorobowe na urlopie wychowawczym...
Proszę Was o pomoc!

Buziaki :*
 
Hej dziewczyny!


Trochę nas długo tutaj nie było... pamiętacie nas jeszcze???

Mam takie pytanie, orientujecie się może, jak to jest z chorobowym, na urlopie wychowawczym? Prawdopodobnie jestem w ciąży, a po świętach mam wizytę u lekarza dopiero, a chciałabym się dowiedzieć, czy można pobierać chorobowe na urlopie wychowawczym...
Proszę Was o pomoc!

Buziaki :*

Witaj pewnie ze Cie pamietamy oj długo Cie nie było:)Cicho gratuluje drugiej dzidzi zeby nie zapeszyc:)A co do pytania to sie nie orientuje niestety nie pomoge.
Pozdrawiamy:)
 
Witaj pewnie ze Cie pamietamy oj długo Cie nie było:)Cicho gratuluje drugiej dzidzi zeby nie zapeszyc:)A co do pytania to sie nie orientuje niestety nie pomoge.
Pozdrawiamy:)
Aj jeszcze nie dziękuję ;)
Na urlopie wychowawczym nie ma chorobowego
Dzięki za odp, trochę o tym poczytałam. Jeżeli okaże się, że jestem w ciąży, to zrezygnuję z wychowawczego, i pójdę na chorobowy. Dobrze, że moim pracodawcą jest mój ojciec ;)
 
reklama
Polka super Franuś ubierał choinkę
Madzia dobrze że z Bartusiem już ok
Młoda_mamusia ja też po cichu gratuluję drugiej dzidzi

Witam. Choinka u nas też ubrana także święta już widać.Kuba rano sprawdza czy aby mikołaj nie przyniósł już prezentów heh a Bartuś tylko otworzy oczka to upomina się żeby włączać światełka na choince.
Kurcze, niby wszystko mam z grubsza posprzątane a non stop się chrzątam i robię coś nowego.

Miłego wieczoru
 
Do góry