reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Witam


Polka - a Diphergan u Was nie działa przy krtani? My jak sie zaczyna to zazwyczaj podajemy, plus nebulizacje z berodualu i pulicortu. A jak przegapimy moment to zazwyczaj samochód i na pogotowie na zastrzyk. pech chce że to zazwyczaj w środku nocy zaczyna sie dusić - czyli około 1 - 2 w nocy. tak jak teraz było. Ale szybko zrobiliśmy mu nebulizacje z pulmicortu i obyło sie bez zastrzyku. U niego jest to o tyle dziwne, że po 2 dniach lekarz nie widzi żadnych oznak choroby. Alergolog stwierdziła że to prawdopodobnie na tle alergicznym - co mnie zmartwiło strasznie
Kochana nigdy nikt mi nie przepsiał dipherganu :/ my robimy inhalacje z pulmicortu dotad byl ten 0.125 teraz jest 0.25 , nie mialam ostatnio juz go bo nasluchalams ie jaki to skzodliwy jest i zwatpilam czy podawac Franiowi :/ wmawiano mi ze moje dziecko bedzie karłem bo pulmicortu naduzywa :( dobrze ze zastrzyk pomogl ostatnio . U nas tez chyba to na tle alergicznym wiec walczymy z tym czesto.

U nas juz zdrowi wszyscy , dzis bylam na pogrzebie bo zmarla siostra mojej babci i smutno troche :(


Madziu zdrowka dla BARTUSIA, biedactwo!!!

buziaki dla marcowiątek :************
 
madziu - duzo zdrowia dla Bartusia zycze!!!!
Mojemu Jasiowi Augmentin na zapalenie oskrzeli pomaga, Adas nie mial tego - jak mial zapalenie oskrzel ito nie pameitam co mial, ale nie pomoglo i potem mial zastryzki.
 
Madziu zdrówka dla Bartusia. Mam nadzieję że antybiotyk pomaga.


no i jak Bartus??????????
Mam nadzieje ze lepiej???????????????????

Dziekuje Kochane ze pytacie Bartus sie lepiej czuje antybiotyk pomaga ma mniejszy odrywający sie kaszel,chrypke tez jeszcze ma i mały katarek ale mam nadzieje ze to szybko minie.Ciesze sie bardzo ze taka szybka poprawa jest i oby tak dalej:)

Miłej nocy zycze:-)
 
reklama
Do góry