reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Marela, nie ma co się śmiać :). Mój Kuba wiecznie bije się o wózek z kuzynką:) i jak wkłada lalke to rusza wózkiem i śpiewa "aaaaa". I sama chętni kupiłabym mu wózek, bo a nóż się kiedyś przyda:)). Strój mikołaja kupiliśmy na allegro 2 latat temu dla siostrzenicy, ale badziewny był. W tym roku wujek szwagierki obiecał oddać:) bo podobno mają jakiś fajniejszy.
Z dzieciństwa pamiętam jak mikołaj przychodził do nas:) Zazwyczaj to moja mama lub tata się przebierali. Pamiętam jak dziwiłam się ze mikołaj ma identyczny zegarek jak mój tata, a miałam z 4 lata:) Wtedy strój uszyła moja mama. Jeszcze niedawno jak robiłam porządki to znalazłam go na strychu, ale do niczego się już nie nadawał.


 
reklama
wiolonczela dziękuje że pytasz, prawie wszystko potoczyło się jak chciałam, prócz tego ze z pracy całkowicie musiałam zrezygnować, cena żłobka nas zabiła, ale póki co mogę siedzieć w domku a jak u Was? jak Mąż?

Justi ja odkąd jestem na plastrach do gina latam co 7-8 tygodni, cytologię miałam dokładnie 8 marca :)

Co do prezentów to u nas jednak górą będą męskie bo Franko kocha samochody. No i farma ze zwierzętami musi być bo Franko uwilebia na Cbeebies Wesołą Farmę tylko ubolewa że nie ma "nu" :p krowy heheh

my właśnie po śniadanku, zabieramy się za porządki w zabawkach u starszych dzieci by zrobić porządek i miejsce na nowe prezenty gwiazdkowe i Mikołajkowe, 4 tygodnie do świąt :) ale czas leci nie?

Oliwka na popołudnie do szkoły więc mi dzielnie we wszystkim pomaga od rana :)

idę poczytać co u Was kochane :)

Miłego dzionka !!
 
Witam:)
Nocka u Nas mogłabyc lepsza,Bartus szedł spac po 23 obudził sie o 3 i po długiej walce wyladował u mnie.
Z rana zrobił sobie limo biegł do misiów zle wychamował i uderzył o kant szafy ma limo pod okiem jeszcze troche i w oko ma gule niesamowitą i czerwone dobrze ze sobie nie przecioł.
Dzien sie super zaczoł ładna pogoda to moze na spacer wyskoczymy.
Miłego dnia:
 
Heja:)
BB odżywa, ciężko nadrobić:)My już po kontrolnej wizycie u pediatry, Franio zdrowy:)Wracamy do normalności czyt. spacery:)Święta rzeczywiście tuż tuż, ciekawe czy snieg będzie:)Znacie jakieś długoterminowe prognozy?Ja przy kawce, synek drzemkuje:)
Miłego dnia:)
 
myszowata mnie też zdziwienie bierze że jednak na bb pojawiło się spowrotem parę osób i bardzo się ciesze :)
co do pogody to teraz koniec listopada paskudny a do połowy grudnia 12-13 stopni, ponoć święta bez śniegu ten dopiero w lutym :p no mam nadzieje jednak że białe święta będą. Śylwester i Nowy Rok mogą już być bez śniegu bo ja idąc na bal w szpilkach mogę nogi połamać :p hehe
 
jak dla mnie to ewentualeni odrobian sniegu moze byc w okresie swiatecznym zeb ypare razy wyjsc na sanki z chlopkami. no i ewentualnei w ferie zimowe tez :-) (u nas w I polowie lutego). A tak to sniegu nie cierpie bo wizja odsniezanai samochodu co rano mnie dobija...
 
:) Myszowata ciesze sie , że Twoje dziecie zdrowe.
Polka mąż zdrowy aktualnie na urlopie, śladu po wypadku nie ma :) miło że pytasz, dzięki
Co do Waszych prognoz pogody to jestem jak najbardziej za, podobaja mi sie :)
Polka czemu jesteś w szoku że ktos tu jeszcze pisze?
Marela fajnie Ze sie bawi lalkami wyrośnie na dobrego tatusia
 
Hej Marcóweczki, ja dzisiaj jak ranny ptaszek:) chłopaki jeszcze śpią a ja już nie mogłam. Nie załamujcie mnie ze śniegiem dopiero w lutym. Buuu. Wtedy na wiosne bedziemy długo czekać. A ja chce żeby szybko się ciepło zrobiło. Mamy zamiar właśnie wiosną zacząć budowe naszego domku. W końcu.
Poza tym przydałoby się wyjść kilka razy z dzieciaczkami na sanki.
Madzia współczuje taki ciężkich nocek. Swego czasu też u nas tak było jak chodziłam do pracy na 12godz. Teraz odpukać (i to mocno:-)) Kubol przesypia praktycznie całe noce. Czasami jak się obudzi to długo rano śpi. Do tej pory mieliśmy problem z jego odkopywaniem się w nocy. Za nic w świecie nie chciał spać pod kołderką. Przykrywałam go kocykiem, ale minuta i już był odkryty. Teraz znowu powróciliśmy do śpiworka i chyba mu w nim dobrze:-).
Miłego dzionka Dziewczyny!!!


 
reklama
wiolonczela no bo marcówki powoli nam "umierały" hehe a jednak forum odżyło i miło jest wrócić gdzieś gdzie ktoś jeszcze o Tobie pamięta.
Ciesze się że z mężem ok, Myslał nie raz jak to u Was. To super.

JA na nogach od paru godzin już, dokładnie od 5.
Względnie posprzątane, dzieciaki w szkole, Franko nakarmiony, było pierwsze i drugie śniadanie :) teraz Teletubiess ogląda.
Ja dziś lajtowy dzionek mam bo obiadek od wczoraj i nie trzeba się wysilać.
Dzieci mają dziś dyskotekę Andrzejkową i nie chce ich puścić bo dla mnie to śmieszne ale mąż się upiera że niech idą będzie spokój i nie wiem sama :p Nie podobaja mi sie te wspołczesne pomysły w szkołach, gdzie to za moich czasów pierwszakom było takie cos w glowach. A tu moje dziecko od rana mysli w co to ona sie ubierze? no tragedia jakas....

Mamy sukcesy nocnikowe, tzn posiadowki od dawna byly i lapanie kupki, ale wczoraj swiadomie bylo "MAMO SIiiii" i pol nocnika zrobił, rano kupka tez na nocnik ale nie sadzilam ze bedzie druga i po godzinie druga w pampku ale i tak sukces bo paczka starcza nam na miesiac :)

Idę na zielona herbatke i chyba poprasuje bo uskladalo sie tego ostatnio :p

Milego dnia !!!!!!!!!!
 
Do góry