reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Ale piękna historia Wiolonczela :) :) a Elena to cudowne imię !!!

Witajcie kochane i ja postanowiłam naskrobać bo długie wieczory i zimno przed nami to i czasu więcej. Póki co do pracy nie mogę chodzić bo Franka nie mam jak zostawić :( więc po zanudzam Was :)

Mój Franko to łobuziak mały, wlezie wszędzie a najlepiej mu idzie wdrapywanie na łóżko piętrowe.
Starsze dzieci w wirze nauki więc taka rutyna u nas :)
Miłego wieczorku !!! Miło wpaść tu :)
 
reklama
Dobry wieczór:)
Mój Franio to też wielki fun babci, nawet mama sie przy niej już tak nie liczy;)Weekend minłą tradycyjnie w tempie błyskawicy...M miał zjazd. My uziemieni w domu bo dziecko chore:(Jutro ostatni dzień antybiotyku, a w środę konrolna wizyta u pediatry. To tyle u nas:)Pozdrowionka:)
 
Fajnie dziewczyny że i tu się pojawiłyście,w dawnych, dobrych czasach było tu tak gwarno,tęskno za tym.Obiecuję że będę tu zaglądać:-).

Wiolonczela
ślicznie dziękuję za odpowiedź tak jak polka pisze Elena to przepiękne imię!!!Tak jak wspomniałam my jesteśmy wiernymi fanami serialu "Pamiętniki Wampirów" i tam główna bohaterka nosi imię Elena, które dla mnie jest cudne!Gratuluję wyboru!:-)

No i po weekendzie,który zleciał błyskawicznie.Spokojnej nocki dziewczyny.
 
Ajentko a jak tam w pracy ? , mam nadzieję , że w końcu znalazłas kogoś wartego zaufania. Ostatnio na gruponie był do kupienia podreczny laser do usuwania owłosienia za 700 zł, oczywiście ogladajac go od razu pomyslałam o Tobie, bo bym sie poradziła w kwestii zakupu :)
Myszowata, u mnie dokładnie jak u Ciebie, przy mojej matce, która mała widzi dość rzadko, ja się nie liczę, babcia i babcia tylko.
Polka ułożyło Ci się jak chciałaś, czy nie zdecydowałaś sie na zmiany?
U mnie dobrze, z meżem ostatnio miodowy miesiąc, po okresie burz , ale związek to sinusoida wiec tak musi być. Teraz ma urlop do połowy grudnia, pomaga bardzo przy małej, bo ja z tym palcem nie bardzo moge wszystko przy niej zrobić, zapomniałam juz jak się przewija :)
 
Wiolonczela dzięki że pytasz, tak udało mi się stworzyć zgrany zespół,oby jak najdłużej.Wiesz jak to jest to kobiecy fach i ciąże i te sprawy,nie ma lekko:-DCo do tych podręcznych "laserów",szkoda kasy naprawdę,to nabijanie ludzi w butelkę,jedna klientka sobie kupiła i oddała córce do zabawy.;-)Gdybyś chciała czasem o coś zapytać to śmiało pisz na pw tam mnie złapiesz najszybciej.:-)Dobrze że masz pomoc męża,szybkiego powrotu do pełnej sprawności.:tak:
 
Ale czytania się narobiło:) my tu tylko gadu gadu o dzieciach a ja mam pytanie z innej beczki. Ostatnio pod wpływem serialu chirurdzy który namiętnie oglądamy, naszła mnie myśl- kiedy ostatnio robiłyście cytologie? bo ja wstyd się przyznać ale przed ciążą. Czyli ponad 2,5roku, za czasów kiedy chodziłam po tabletki anty. W przyszłym miesiącu obiecałam sobie że pójde.
Co do Kubolka, wymyśliliśmy mu prezent na Mikołaja. Kupimy TOR WYŚCIGOWY W KÓŁKOWICACH FISHER PRICE / KURIER (1927006496) - Aukcje internetowe Allegro. Mikołaj miał mu przynieść tylko słodycze, a gwiazdka miała zabawki, ale mała zmiana planów nastąpiła. Na Mikołaja jedziemy do szwagierki do Wawy i tam ma się ktoś przebrać. W sumie będzie 3 dzieciaczków, więc może być zabawnie:)

 
Ale czytania się narobiło:) my tu tylko gadu gadu o dzieciach a ja mam pytanie z innej beczki. Ostatnio pod wpływem serialu chirurdzy który namiętnie oglądamy, naszła mnie myśl- kiedy ostatnio robiłyście cytologie? bo ja wstyd się przyznać ale przed ciążą. Czyli ponad 2,5roku, za czasów kiedy chodziłam po tabletki anty. W przyszłym miesiącu obiecałam sobie że pójde.

/QUOTE]

ja ostatnio byłam i robiłam na początku roku i teraz mam znowu przyjsc w styczniu .
 
Justi ja latem miałam i ctologię i usg piersi, i to wszystko podczas pierwszej wizyty na kase chorych, prawie padłam z wrażenia, bo nigdy bym sie nie spodziewała, no ale lekarz też miał za cel wcisnąć mi prywatną wizytę z badaniem pod kątem endometriozy za 300 zł. Mam nadzieję że badanie zrobił rzetelnie i faktycznie się zna, bo niewiele patrzył na ten monitor podczas usg . JUsti też bym chciala Mikołaja ale skąd wziać taki fajny strój, te co sprzedają w supermarketach są takie beznadzijene
Ajentko dzięki za informację odnośnie lasera, dalej jest na grouponie i dalej kusiła wizja gładkiego ciała tu i ówdzie, ale jak piszesz , że to zabawka, to nie warto inestowac 700 zł, dzięki.
 
reklama
justi - ja niestety tak jak Ty , ostatnia cytologia przed ciaza i wogole po porodzie tylko raz bylam u gina i wiecznie mi brak czasu. Z lenistwa bo moja gin przyjmuje 40 km ode mnie a nie chce isc do kogo innego.
Co do stroju mikolaja polecam ;) jakbym miala kogos oplacac co rok to uwazam bez sensu , fakt te w hipermarketrach sa takie szajsowate ja w tamtym roku kupilam taki lepszy w OBI i cala rodzinka byla zdziwiona i zszokowana ;) Fakt dalam ponad 150 zł ale mysle ze to na lata posluży.
I widze ze o prezentach rozmawiacie , nie mam wogole pomyslu na ten rok. Na Mikolaja kupilam mlodemu - tylko sie nie smiac - wozek i bobasa co mowi ;) Bo gdzie nie pojdziemy to bawi sie wozkiem . Tylko lipa bo rozowy ale moze kiedys sie przyda ;))))))a pod choinke nie mam zadnego pomyslu ;(
 
Do góry