reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Myszowata, że tak małemu antybiotyk przepisała, to teraz nie jest trendy, niestety sezon na choroby znów sie rozpoczął, mam nadzieje że humor mu dopisuje i duzo do mamusi się przytula.
Bea pies fajniutki, może babcia kupi.Moje dziecie tez wczesnie wstaje, więc wiem co czujesz.
A ja znów się odchudzam, ostatnio poszalałam ze słodyczami i teraz pokuta, i zaczęłam ćwiczyć, głównie ćwiczenia na kręgosłup , no i troszkę brzuszków. U nas tez słonko, ale zimno.
zwłaszcza, że to zapalenie jest na tle wirusowym...no, ale staram sie z lekarzem nie dyskutować
 
reklama
Biedne te wasze dzieciaczki, ale taki sezon na choroby sie zaczął. U nas odpukać, Kubuś zdrowy. Jak tylko coś zaczyna mieć katarek, to wyciągamy inhalator i inhalujemy solą fizjologiczną.
Co do zabawek, to takiego bernardyna kupowaliśmy jakieś 2 lata temu siostrzenicy męża na urodziny. Do tej pory działa, a był wykorzystywany na maxa :). Teraz mamy zamiar podarować chrześnicy na urodzinki takiego pieska Interaktywny Piesek Błyskotka Epee (1900821883) - Aukcje internetowe Allegro
Powoli musimy zaopatrywać się w prezenty. U nas jest zwyczaj że obchodzimy gwiazdkę a mikołaja trochę mniej. Mamy sporą rodzinkę i każdemu coś kupujemy. Oczywiście najlepiej wychodzą na tym dzieci :)

 
hej dawno mnie utaj nie bylo.

My z prezentami dla J nie bedziemy szalec bo po co jak on i tak najlepiej bawi sie pusta butelka czy pokrywkami,no od czasu do czasu wesola farma ktora kolekcjonujemy z deagostini.Ale ja wyciagam raz -2 w miesiacu bo jest jeszcze za maly,a szkoda by zepsul.

Od nas dostanie nakladke na kiblekk+ podest do kibelka.I jakas ksiazeczke czy cos,brat mu chce kupic kuchnie a od reszty pewnie jakies ubranka czy drobne upominki.
 
Hej, byłam wczoraj u neurologa z moimi częstymi bólami głowy.Powiedział że to typowo migrenowe i dał tabletki które mam brać. Oczywiście wczoraj wykupiłam, wzięłam a dzisiaj........tak mnie mdli i boli żołądek że szok. I weź tu człowieku się lecz:angry:. Dobrze chociaż że moja mama mogła dzisiaj zająć się Bartuśkiem, to mogę spokojnie poleżeć.

Wiolonczela, ja też się odchudzam i ćwiczę 8 min abs, tylko założyłam sobie ćwiczyć codziennie,a niestety leń ze mnie i robię to co drugi dzień.

Miłego dnia :)
 
Witam! Pamietacie mnie jeszcze dawno nie bylo mnie,ale jakos nie bylo kiedy. Zdrowka zycze wszystkim chorowitkom. :-) My na nocnik jeszcze nie uczymy,po nowym roku planuje. smoka ssie teraz wiecej niz jak mniejsza byla ale planuje tez po nowym roku oduczyc choc pewnie ciezko bedzie z tym uparciuchem malym. A na mikolaja myslimy konia na biegunach. Pozdrawiam wszystkich.
 
Beaa proszę Cię, przejrzałam to ABS i czytaniem się zmęczyłam , nie no ja, aż tak hardcorowo nie cwiczę, owszem brzuszki ale wiesz wersja dla kobiet w połogu póki co :) a i ostatnie dwa dni odpuściłam , bo u mamusi jestem, a tu ciasteczka itd, ale pilnuje się jak mogę, dziś odwiedziłam szmateksy i obkupiłam się w bluzy i spodnie, dla męza polar, i i super ciuchy dla małej, teraz trza to poddac kwarantannie i można nosić.
Kurcze co tu jestem to obiecuję sobie obskoczyć znajomych i nigdy czasu nie mam. A moje dziecko uwielbia moją matkę, mam wrażenie że zdecydowanie bardziej niż mnie, czy Wasze dzieci tez tak ubóstwiają babcie?
 
Bea, podziwiam:) ja się zbieram do ćwiczeń już dłuuugi czas. Wiosną to chodziłam na siłownię ale teraz totalnie odpuściłam. I dopiero wczoraj zajrzałam na stronkę z ćwiczeniami 6ABS ale znalazłam tylko 8 Minute Abs - YouTube. Bea masz jakąś stronkę z ćwiczeniami nie tylko brzucha ale też ud?
Wiolonczela, mój Kubol codziennie siedzi z babcią - mamą mojego M od 9-16. Na pewno mu się to podoba, bo teściowa zawsze wymyśla mu jakieś zabawy. I mam bo niej 100% zaufanie. My w tym czasie pracujemy, bo przy nim nic się nie da zrobić, non stop wisi przy mnie. Uwielbia też moją babcię. Jak się bawi, to babcia pilnuje żeby samochody mu nie spadały:)

 
Ostatnia edycja:
Witam dziewczynki!

Postanowiłam tu do Was zajrzeć,ponieważ tak jak wiele marcóweczek dawno,dawno mnie tu nie było a sentyment pozostał:-) Witam znajome mamy i nowe,których nie miałam okazji poznać wcześniej:tak:.Postaram się tu do Was zaglądać na ile mi czas pozwoli.
Kasia KC Moje ogromne gratulacje z okazji narodzin drugiej córeczki.Chylę czoła dla Ciebie i Twojej organizacji że przy czwóreczce masz jeszcze czas żeby tu naskrobać.Ja przy jednym muszę się nieźle nagimnastykować:-D.
Wiolonczela Od dawna mnie już korci pewna spraw,kiedyś Ci się o to pytałam ale mi nie odpowiedziałaś:-D Zdradź jak wpadliście na imię Elena? My jak nie wiedzieliśmy jaką płeć będzie miało dziecko to dziewczynka miała być Amelia ale odkąd staliśmy się wielbicielami serii "Pamiętniki Wampirów" zakochałam się w imieniu Elena i wiercę dziurę M w brzuchu że jak zdecydujemy się na drugie dziecko i będzie dziewczynka to musi być Elena.Zdradź proszę skąd u Was taki wybór bo bardzo mnie to ciekawi.:-pJeśli to nie problem oczywiście;-).

Aaa co do pytania o babcie to u nas babcie dla małego są ok ale dziadkowie oj dziadkowie to bóstwa i mały przepada za jednym i za drugim i tylko ciągle woła dziadzia,dziadzia a babcia za chiny nie powie.:-D

No nic uciekam.Spokojnej nocki życzę.
 
Ostatnia edycja:
Hejka:-)Dawno mnie tu nie było,bo najpierw komp mi sie zepsuł wtedy M był a potem prawie 2 tyg u siorackiej na wczasach byłam z Bartusiem.
A u nas nowego Baartus zdrowieje bo miał kaszelek i katarek ładnie chodzi i juz nie raczkuje takze rozwija mi sie chłopaczek.Duzo mówi i ciągle sie buntuje ale dajemy rade.
Pozdrawiam i buziaki zostawiam:-):-)
 
reklama
Madzia witaj po długiej niepodobnej do Ciebie przerwie, wiedziałyśmy co sie dzieje wiec byłysmy spokojne.
Just, trzymam kciuki, aby udało się wrócić do regularnych ćwiczeń.
Ajentko witaj, jak to przyjemnie wiedziec stare furomowiczki z babyboom, wybacz , że nie odpisałam, ale najpewniej przeoczyłam Twoje pytanie. Z wyborem imienia mojej córki było tak: odkąd dowiedzialam się, ze Elenka bedzie dziewczynką to zaczełam szukac w internecie imienia które by do mnie przemowiło, była więc Marlena, Emilia, Nadia, Ada, Pola, ale nic nie spotkało się z aprobata tatusia i tak do 9 m-ca. Kiedyś przed porodem szykowałam ubranka dla małej i na jednej z bluzeczek była nazwa Elena, przeczytałam ją mojemu mężowi i stwierdziliśmy, że to własnie to imie, potem poczytałam znaczenie imienia i takiej osobowości życzyłabym mojemu dziecku więc tak zostalo, uwazam , że to był dobry wybór, jak dla mnie najpięniejsze imie żeńskie
 
Do góry