reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Hej, strasznie dawno mnie tu nie było, ale jakoś czasu też nie było.
U nas z nocnikowania nici. Czasami, ale to bardzo zadko Kuba da się posadzić na nocnik. Tak to wypręża się i nie ma żadnej siły żeby usiadł.
A jak u was ze smoczkiem?? Kubol używa tylko jak usypia, a pozniej wypluwa, ale na razie ciężko było by bez smoka. Kiedy oduczacie swoje dzieciaczki od smoczka??
Pozdrawiamy!!!!


U nas smoczek poszedł w niepamięć około miesiąc temu, Natalka wyrzuciła do śmieci :D za moją namową i o dziwo poskutkowało :)
Cześć Dziewczyny. Witam po długiej przerwie.

mam do Was gorąca prośbę.

Wysłałam zdjęcie mojego synka Igorka na konkurs. I w związku z tym proszę oddajcie głos na nasze zdjęcie.
Podaję linka do strony konkursu. Kliknijcie w : konkurs pastusiowych zdjęć a
nastepnie wystarczy w wyszukiwarce na tej stronie wpisać: Igor Hajduk i
zagłosować.

http://www.akademia-aquafresh.pl/galeria.htm

Po oddaniu glosu należy podac swoj adres e-mail. Na niego przychodzi link i dopiero klikniecie w niego konczy oddanie głosu.

badź jeśli macie konto na facebook'u

http://www.facebook.com/pages/Akademia-Aquafresh/202822516446697?ref=ts#!/pages/Akademia-Aquafresh/202822516446697?sk=app_212097992149339

Z góry dziekujemy.
Igorek z rodzicami
Brak już głosików :p



Po za tym witam :) Siedzimy w domku pogoda nie najlepsza.
Czy już się zastanawiacie nad świątecznymi prezentami dla dzieci ?:)
 
reklama
ccaroline85 poszedł głosik na zdjęcie Natalki. Mam nadzieję że konkurs jescze aktualny. A my bierzemy udział w konkursie Akademii Aquafresh.
Jeśli chodzi o prezenty to ja juz doskonale wiem co kupić Igorkowi. Będzie to odkurzacz haha :-D Mały urwis jest tak zafascynowany tm urządzniem że ja spokojnie poodkurzać nie mogę. Może jak będzie miał swój to w końcu będzie spokój.
 

Załączniki

  • Zdjęcie0690.jpg
    Zdjęcie0690.jpg
    16,8 KB · Wyświetleń: 22
ccaroline85 poszedł głosik na zdjęcie Natalki. Mam nadzieję że konkurs jescze aktualny. A my bierzemy udział w konkursie Akademii Aquafresh.
Jeśli chodzi o prezenty to ja juz doskonale wiem co kupić Igorkowi. Będzie to odkurzacz haha :-D Mały urwis jest tak zafascynowany tm urządzniem że ja spokojnie poodkurzać nie mogę. Może jak będzie miał swój to w końcu będzie spokój.
Wiesz co ja też tam gram :D ale chyba nie ma szans :p i na ząbkach na bb :p A co do prezentów moja też by się bawiła penwie odkurzaczem, ale ja chyba kupię jej kuchnię tefala taką dużą :) Jakby co zapraszam na facebooka :)
 
Co do gwiazdkowych prezentów to my już kupiliśmy tą wielką śmieciarę z wadera, jedni dziedkowie kupili mu wiadro duplo, drudzu garaż:)Na mikołajki skrzynkę Mańka fp dostanie:)
 
ja mialam odkurzacz przy starszym synku - tez myslalam ze to ebdzie Bog wie jaki hit, ale pudlo... budzil zainteresowanie innych dzieci przychodzacych w gosci :-D Jasiek odkurzacz olewal.
Adas notorycznie wyciaga mi odkurzacz z szafy - wszystkei czesci i dzis go powstrzymalam bo jzu lecial do kontaktu zeby podlaczyc wtyczke :-D ale ten zabawkowy tez pewnie by olal, bo jednak co oryginal, to oryginal ;-)

U mnie pomyslow na zabawki kompletnie brak zwlaszcza ze Adas np. klocki Duplo ma po Jasku. Inne rzeczy zreszta tez. Ja jestem wciaz raczej na etapei pozbywania sie zabawek niz kupowania :-D
 
ja mialam odkurzacz przy starszym synku - tez myslalam ze to ebdzie Bog wie jaki hit, ale pudlo... budzil zainteresowanie innych dzieci przychodzacych w gosci :-D Jasiek odkurzacz olewal.
Adas notorycznie wyciaga mi odkurzacz z szafy - wszystkei czesci i dzis go powstrzymalam bo jzu lecial do kontaktu zeby podlaczyc wtyczke :-D ale ten zabawkowy tez pewnie by olal, bo jednak co oryginal, to oryginal ;-)

U mnie pomyslow na zabawki kompletnie brak zwlaszcza ze Adas np. klocki Duplo ma po Jasku. Inne rzeczy zreszta tez. Ja jestem wciaz raczej na etapei pozbywania sie zabawek niz kupowania :-D
Kochana, wrzuć link do swoich aukcji:)
 
nie no - juz co mialam sprzedac to sprzedalam wlasciwie. Takie bardziej do roku.
Adas wlasciwie teraz jest na etapie wszelkich samochodow wiec pewnie niedlugo zbiore kolejne rzeczy do wystawienia.
 
Też właśnie zastanawiałam się nad prezentem dla małego. Myślałam o klockach lego duplo, spodobał mi się Dom Kubusia Puchatka. Ale nie wiem czy w ogóle będzie chciał się bawić czymś takim. Lego Duplo DOM KUBUSIA PUCHATKA! szybka wysyłka! (1900822362) - Aukcje internetowe Allegro
Garaż już ma, w tym momencie schowany, bo stracił całkowite zainteresowanie nim. Czasami tak robię że chowam część zabawek, i po jakimś czasie wyciągam, bo mu sie szybko nudzą. U kuzynki najchętniej bawi się kuchnią:) ale jeszcze kuchni mi potrzeba:)

 
reklama
My kupiliśmy małej na mikołaja kuchnie smoby w biedronce są po 139 zł ale już się tym bawi, wiec na mikołaja dostanie słodycz jakoś tylko, a resztę prezentów pewnie od mojej mamy i brata, ojca chrzestnego. A na gwiazdke wielką ciężarówkę do wożenia miśków. Wczesniej kupiliśmy jepa na akumulator , ale to juz latem i uwielbia w nim siedziec, strasznie autkowa jest
 
Do góry