reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Witajcie. Znów przez kilka dni nie mogłam sie zalogowac, nie wiem czemu. Madzia ja tez mam nadzieje ze to nic złego , trzymam kciuki za Bartusia najdzielniejszego marcowiątka. U mnie wszystko dobrze, przygód stomatologiocznych ciag dalszy. Elenka coraz wiecej gada, dzis na spacerze wkurzyłam sie na nia i gadam, Ty masz mnie słuchac, kto tu jest wazniejszy, ja, czy Ty? a ona do mnie ... ty, i mnie rozbroiła w mig. :) dzis tez moja mama ma urodziny i gadam zaspiewaj babci sto lat i pieknie zaspiewała, powiem wam ze widze rozwój kazdego dnia to takie fajne uczucie dla matki. Witam nowe dziewczyny i zachecam do pisania
 
reklama
Witajcie
dawno mnie nie było ale już postaram się być na bieżąco :-)
Witajcie nowe mamusie i piszcie jak najwięcej!
U nas jakoś leci czas. Raduś jest w miare grzeczny. Nie mogę naprawde narzekać na moje dzieciaczki. Kochane są
biggrin.gif
Przemuś troche nie może zaklimatyzować się w nowej grupie w żłobku i przy oddawaniu jest płacz
unhappy.gif
ale potem pięknie się bawi. Dzisiaj to zrobił numer: jak gozdjęłam z roweru, a on zobaczył żłobek to sam zaczął się z powrotem na niego wspinać. Mam nadzieje, że szybko mu minie. Ot tyle co u nas. Aha zapomniałam napisać, że ściągają mi w piątem aparat ortodontyczny i wkońcu będę miała uśmiech bez żelaztwa. W gabinecie się ze mnie śmieją, że w ciągu leczenia dwoje dzieci urodziłam i jeszcze zaraziłam moją lekarkę, bo jest w ciąży
laugh.gif
 
Hej mamusie, mnie tez dość dawno nie było na bb, ale czas mi strasznie szybko ucieka. Mieliśmy też trochę załatwiania, bo szykują sie u nas zmiany na plus. Ale staram sie za bardzo nie cieszyć, bo dość długo było pod górkę. Kubolek bez zmian rozrabia i teraz na każde zadane pytanie odpowiada "nie" :). Nawet jak pytam o coś mojego M, to też słysze do Kubola nie:). Wczoraj mieliśmy ciężką noc. Na wieczór wygłupiał się z moim bratem, podlatywał do niego i straszył i mój brat też niby straszył Kubę, ale za to w nocy...co parę minut budził się i popłakiwał. A wiem, że tak mu się zdarza jak coś bardzo przeżywa. Więc w domu jest zakaz straszenia:)
Ramari serdecznie gratuluje równiutkich ząbków. Sama się nad tym zastanawiałam ale przeraża mnie wizja wyrywania zębów, bo pewnie taka konieczność by była. Generalnie z moją szczeną nie jest aż tak źle, ale chciałabym poprawić zgryz.
Marcówki, też bym chętnie znalazła was na FB, bo tam dużo częściej jestem.
 
Beaa 1 nie mamy wyłączności, pisz jak masz ochotę i serdecznie witam.
Ramari to masz z głowy, byle teraz zdrowo równo stały.
Ale sie zrobiło zimno i wietrzenie , pogoda lipcowa wróciła.
Dzis na obiad mam grochówkę , odmrożę ją i bedzie jak znalazł i nic nie trzba bedzie dzis robic, o jak miło, choc umyc podłogi bym musiała, bo odwlekam juz drugi dzien
 
Hej! Witam nowe mamuśki.
Gratuluje ramari.
madzia
zdrówka dla Bartusia życze.
Ja dzis do gina jade,bo proszki sie koncza...i po lekarzu planuje maly wypad na piwko z kumpelami,oby wypalilo.
Mala ma teraz drzemke wiec mam chwile. Powiedzcie mi wasze dzieciaki gadaja juz cos? bo moja mama tata baba daj kto to i kto tam i oj ojoj ojej jak upadnie i cos tampo swoejmu.
 
Bartuś właśnie usną, zupka ugotowana, wiec chwila wolnego dla mamy heh.
Agulka61 mój maluch strasznie mało mówi, jedynie: mama, tata, aba(nasz pies),am i reszta po swojemu.Nawet pytałam naszą pediatrę czy to nie za mało(starsze synek w tym wieku mówił więcej).Powiedziała że do dwóch latek ta mowa powinna się rozwinąć, jednak kazała ćwiczyć z nim i wymuszać poszczególne słówka.
Idę zrobić sobie kawkę, bo coś spanko mnie łapie przy takiej pogodzie.
 
Witam.Pogoda jesienna i nic sie niechce.Nocka nie była ciekawa Bartus sie meczył nie mógł spac przez katarek.Rano tez sie rzucał i popłakiwał mój bidulek nacierpi sie.Teraz sobie słodko drzemkuje.
Dobrego dnia
 
pisałam ale mi nie odpisałyście, ale dołączyła Baa to i ja napiszę coś więcej :)
jestem Iza, mam synka Antosia ur. 25 marca. w tej chwili śpi a ja skrobię do Was:D
mam nadzieję że niedługo wdrążę się w Wasz rytm, poznam Was i będę stałą bywalczynią :)
pozdrawiam mamusie i marcowe dzieciaczki i zmykam do sprzątania, póki mały śpi :)
 
reklama
Do góry