reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

witam,
ale mam stresa!!
myszowata, udanego wypoczynku!!
nesiaa, wykorzystaj M. jak się da ;-)
ramari, zdrówka dla Przemka!
monia, moja wczoraj na kojację zjadła pieczonego łososia, potem doprawiła mlekiem i spała aż do 7:55!! :-D

dobra, lecę!
zazdroszcze... moj to samo co zawsze.. pobudka przed 1 i o 5 na jedzenie i spalismy do 7. Juz nie wiem co mam robic, a znowu zdrowia tez nie mam zeby mu tego mleka nie dac, bo wstaje o 4 i ciezko by mi bylo wstawac co pol godziny do niego.
 
reklama
zdałam :-)

monia, może Cię pocieszę, że córka znajomej 5 miesięcy starsza od naszych dzieci wciąz budzi się na jedzenie i też 2x... może taki urok dziecka :-) ta znajoma mówiła, że córka nie da sie oszukać ani herbatką ani wodą, ani rozcienczonym mlekiem. jak wypije rozcienczone, to za pół godziny znów woła jeść. może po prostu któregoś dnia, a raczej nocy Pawełek cię zaskoczy :-)
madzia, zdrówka dla Bartusia!

a teraz świętuje wakacje, piję pyszne winko z Malagi o tej samej nazwie :-)
 
zdałam :-)

monia, może Cię pocieszę, że córka znajomej 5 miesięcy starsza od naszych dzieci wciąz budzi się na jedzenie i też 2x... może taki urok dziecka :-) ta znajoma mówiła, że córka nie da sie oszukać ani herbatką ani wodą, ani rozcienczonym mlekiem. jak wypije rozcienczone, to za pół godziny znów woła jeść. może po prostu któregoś dnia, a raczej nocy Pawełek cię zaskoczy :-)
madzia, zdrówka dla Bartusia!

a teraz świętuje wakacje, piję pyszne winko z Malagi o tej samej nazwie :-)
ja juz tez probowalam wszystkiego i nawet wczoraj raz ze polozylam go pozniej spac i mowie zrobie mu gestsze mleko, dosypalam 7 miarek kleiku, gdzie zawsze daje 4,5 i mowie moze jak sie napcha to pospi. Ta.. w efekcie o 21 padl mi bez mleka praktycznie bo zjadl 50 z 250. o 23 jak sie maz kladl to nadal nie chcial dopic i jadl o 2 a o 6 zryw.
Czyli w sumie jadl tylko raz.
juz probowalam i wode dawac, i rozcienczone mleko... efekt taki jak u kolezanki..
coz.. moze wyrosnie...
 
Witajcie:)

Pogoda dalej taka sobie choc słonce dzisiaj wyszło i jak narazie nie pada.Nocka ok ale Bartus sie zbudził o 4.30 bo był wyspany krzyczał szalał w tym łózeczku dostał mleko ale dopiero zasnoł o 6 i pospalismy prawie do 9.Teraz dopiero ma drzemke.Szwager był u nas z małym na kawie i mówił mi ze Bartusiowi cos zalega w oskrzelach mały nie kaszle ma dobry apetyt chumor nie ma gorączki a mimo gra mu cos tam,jak ja sie jutrzejszego dnia boje ryczałam wieczorem bo boje sie ze trafimy do szpitala.Mam nadzieje ze da jakis tylko antybiotyk i bedziemy mogli sie leczyc w domu.

Miłego dnia:)
 
madzia, a może to tylko takie sobie pokasływanie, czasem dzieci kaszlą i do niczego złego to nie prowadzi :-)

u nas dzis upał, byliśmy nad oceanem, Ol wyszalała się w wodzie, uciekała przed falami, zbierała muszelki, potem objadła się frytkami i padła w aucie :-) teraz szaleje znów, ciekawe o której zaśnie... :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
U nas ze spaniem lepiej.
Przetrzymałam Wiktorię. Odkładam do łóżeczka. Jak w nocy wstaje to próbuje ją wyciszyc. Jak bardzo ryczy, to biorę na ręce, przytulam i odkładam po minucie. 2 razy na 2 tygodnie przespała od 23 do 5 rano, więc u nas to duży sukces. Wcześniej budziła sie w nocy niezliczoną ilośc razy :confused2:
 
Do góry