reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

ech i u nas leje. tez az ciemno w domu. nic to, w piątek lecimy, a w Pl ma byc juz ładnie :-)

kalisa, w piątek nad ranem ;-) niby Ol leciała nie tak dawno, ale mam stresa jak nie wiem :-(
marela, dasz radę! :-) ja też czytałam po nocach. w necie są pytania, jakie mogą Ci zadać, poszukaj, to bedziesz wiedziała na czym się opierać.
nesiaa, a Ola zje taki ryż?? moja strasznie wybredna :-(
wczoraj zrobiłam kotleciki rybne, to nawet spojrzeć nie chciała... dziś nie wiem co.
 
reklama
Ionka to Kalisa robi ryż z jabłkami:) Ola je ryż ale w zupce lub z mięskiem, bo owoców to ona nie lubi więc ryżu z jabłkami też by nie zjadła.
 
hej,
niestety u nas pogoda taka jak u Was. jest cieplo ale co z tego jak ciagle leje... Pawel spi, obiad dla niego sie gotuje.. dzisiaj kalafiorowa :)
jak wstanie to nie wiem co, nie lubie siedziec w domu... ehhh..
 
nesiaa, sorki ;-)

Ol spi, późno wstała, to i późno poszła... obiad się gotuje, chociaż nie wiem, czy zdążę przed pobudką...
 
ionka tak moje dziecko zjadło ryż z jabłkami :) też jest wybredny i kocha ziemniaki, ale staram mu sie jakoś urozmaicać :)

Teraz już śpi, wiec w domu cisza :) ja też pewnie niedługo sie położe, bo mi zimno :/
 
moja ryżu w ogóle nie chce jeść, w jakiejkolwiek postaci. nie martwi mnie to. bardziej się cieszę, że kocha jeść brokuły ;-)
dziś ostatni spokojny wieczór. jutro pakowanie i w drogę. no a w Pl wiadomo... pewnie po 2ch dniach będe tęsknić za deszczową Eire ;-)
już mamy zapowiedziany wielki rodzinny obiad, jak tylko przyjedziemy. moim zdaniem to nie jest dobry pomysł ze względu na Olcię... pierwszy dzień i od razu 100 nowych osób. no ale ja tam tylko gościem będę... co ja mam do gadania :dry:
 
Ramari - Radek rośnie jak na drożdżach :). A czemu lekarka uważa że nie trzydniówka, ma Przemek jakieś inne objawy?
Ionka - udanej podróży i odpoczynku życzę. No i pysznego obiadku. 100 osób to rozumiem przenośna? :)
Marela - powodzenia.

W Stokrotce są promocje na pieluchy. "4" 62 sztuki kosztują 40 zł (65 gr za sztukę wychodzi)
Nam Wiki wszystko je teraz jak nie ma cyca. Mały śmietnik sie zrobił. Kaszke uwielbia. Wszelkie zupki, jogurty, ziemniaki, warzywa, owoce, kanapeczki.
My ryż robimy na parze. W pojemniczku na dole mamy ryż i sporo kawałków jabłuszek. Na drugiej kładziemy jabłuszka pokrojone w ćwiartki. Później tylko na talerz - posypać cynamonem, kto lubi, i wcinamy :)
 
Witam!
Ciąg dalszy jesieni w srodku lata ogłupiec mozna spiacy dzien.Bartus wstał o 6.30 całą noc ładnie spał i juz drzemkuje rano były cwiczenia z rehabilitantem i biedaczek na koniec sie zpłakał bo był głodny i spiacy.Planów na dzisiaj brak.
Miłego dnia:)
 
echhh, stresu ciąg dalszy... jedyny plus jest taki, że straciłam apetyt, może ze 2 kilo schudnę ;-) zaraz idę spakowac siebie i Olcię, przynejmniej tak pobieżnie...

mrozik, przenośnia prawie ;-)

Ol dziś wstała o 7:30! marudzi, widzę że jest ewidentnie niedospana... no nic, może pośpi dłużej w dzień.
 
reklama
Ionka - czyli 98 :rofl2:
A u nas dzisiaj ładnie. Słoneczko świeci. Upałów nie ma, ale ze żłobka spacerkiem wrócimy
 
Do góry