reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

witajcie!

alez te dzieciaczki madre wszystkie! Redan moze malo mowi, ale wlasnie bardzo duzo rozumie, np. jak mu powiem przynies pileczke to przyniesie :), jak mowie halo, to szuka telefonu i przyklada do ucha :). Ale tez nerwus z niego niesamowity, wszystko co chce musi dostac i gdzie chce pojsc tak ma byc, jak nie pozwole, to normalnie pisk na caly budynek ;)

mysz to ladnie ci Adas spal, u mnie w zyciu by sie to nie zdarzylo...np wczoraj nie spal w ogole, i zasnal o 6 (zazwyczaj o 7), no i pobudka jak zwykle 5.30...

ajentka zdrowka!

Milego Dnia!
 
reklama
Moja czasem mnie zaskakuje. Rozmawiam np z moja mama i mowie "muszę zrobić pranie", patrze a Ola już przy pralce. Reaguje na słowa, które często słyszy ale ja jej nie tłumaczyłam co one znaczą. Często zastanawiam się skąd ona to wie:)
 
Hej, a ja dzis w złym humorze. Oliwka daje mi popalić od samego rana, a nawet od środka nocy:/ teraz śpi ciekawe tylko jak długo. Taka jest marudna, że szok, nic jej nie pasuje. Pogoda piękna, jeden spacerek już zaliczyłyśmy, jak wstanie to znów pójdziemy na dwór. Miłego dnia:)
 
No co tu dużo mówić, mega zdolne mamy dzieci :D:D

ajentka oby szybko wysypka przeszła !

Mój teraz ucina sobie drzemkę, jak wstanie to znów wyjdziemy :)
 
ajentka zdrówka dla Marcelka:)

a my dziś cały dzień za tarasie albo na spacerku - mała ma taki raj na tarasie że mówię Wam - zabawek fura, huśtawka, hamak, niedługo basen będzie :) jeszcze jak fionę jej wpuszczę to już dziecka nie mam :) w piaskownicy tak nie będzie siedzieć jak z fioną na tarasie.
dziś zjadła z krzaczka nasze poziomki - pycha smakowały, jutro jak dojrzeją kolejne znów będzie sobie jadła :)
a Julka już dziś dostała od nas prezent na dzień dziecka - cała szczęśliwa - dostała mini konsolę z grami zręcznościowymi - chodzi i gra :)
miłego wieczorku kochane :)
 
Niuńka już śpi a ja gotuję sobie jajka na twardo:) M jak miłość w tle i odpoczynek.
Polusia fajny suwaczek, chyba też muszę sobie taki skombinować:)
Miłego wieczorku.
 
Bartus spi,bylismy dzisiaj w kosciele na 18 i Bartus najgłosniej spiewał:)Podrywał dziewczyny tymi swoimi duzymi oczkami i ślicznym usmiechem,grzeczniutki był.Ten ząbek juz czuc pod palcem ale czy to mozliwe ze 3 nie mamy a moze wychodzic 5 bo on tak w tyle jest.
 
reklama
madzia, to pewnie 4ka. u nas są wszystkie 4ki i teraz czekamy na 3ki. przeważnie tak rosną, najpierw 4ki, a potem 3ki.

jakos tak dzień minął, w sumie nic się nie działo. teraz M. usypia Olę, a ja zaraz zabieram się za pracę... chociaz może jeszcze upiekę to ciasto bez miksowania ;-)
ma sie niby pogoda u nas poprawiać... mam nadzieję, bo już wariujemy w domu!
 
Do góry