reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Witajcie :)

Wróciliśmy :) dobrze zrobił mi ten wyjazd, odpoczełam, pogoda sie udała wiec z ogrodu maksymalnie korzystaliśmy :) Filipuś był bardzo zdziwiony tym, że za drzwiami nie było korytarza a trawka hehe :) Jemu sie na ogrodzie tak bardzo podobało, że zaczął sam chodzić ! W szoku byłam bo w domu nawet sam bez trzymania stać nie umiał, a tu nie dość że sam stał to chodził odemnie do M i z powrotem i coraz śmielej sobie poczyna :):)

Rzuciłam okiem co tam u Was, ale chyba musze sie na nowo wdrożyć, bo juz nie pamietam co przeczytałam :)

ramari oby maluszek jeszcze ze 2 tyg wytrzymał, a później hulaj dusza :):)
 
kalisa właśnie myślałam dziś i Tobie, już miałam sms Ci wysyłać czy się obraziłaś na nas czy cóś :)
a to dla Ciebie z okazji urodzin :)
578.jpg
 
Witajcie,
no u Was padało, a w Rzeszowie nic, tylko pewnie do nas deszcz w nocy dojdzie:(

kalisa witaj:) I STO LAT dla Ciebie!
polusia jak Ty masz czas na te wszystkie prace. Ja po czytaniu twoich postów to doła mam, ze taka niezaradna jestem;)
ramari ja już trzymam kciuki:)
heronek brawo dla Redanka!

Co do umiejętności mówienia mojej Lili to ona dziamie dużo i mam wrażenie, że rozumiem ją w każdym słowie:) Np. na polcię mówi Ko-cia, mama, tata, baba, ziazia- to dziadek, pieski to hau, hau co brzmi raczej jak ou, ou;) Kotek- to miau, Pani -tani, pan-tan i jeszcze wiele innych.

Teraz ogladamy siatkówkę, a ja co nieco do Was piszę.
Pozdrawiam Was!
 
Wiecie co Bartus dzisiaj sam wstał trzymany za łózko moje i m i zrobił 3 kroczki na nózkach super jestem dumna z mojego małego facecika:)
A z mówieniem to mówi duzo po swojemu ale czesto wiem co mówi rozumiem go.

Kalisa Wszystkiego Najlepszego!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
kalisa, sto lat!! dawaj szampana to wypijemy za Twoje zdrowie! :-D i gratulacje z samodzielnych kroków! :-)
polusia, mi możesz podesłać całe ciasto ;-) na niedziele muszę do szkoły upiec...
ramari, dbaj o siebie!
myszowata, ja właśnie wszamałam dwie zapiekanki z pieczarkami i serem... dobre były, chociaż powinnam je zjeść jakieś 5 godzin temu! no ale czasu brak ;-) smacznego!
heronek, Radan jak pierwszoklasista, niedługo same A bedzie przynosić :-) a i u nas tez leje... dzis byłyśmy na rowerku przez niecąłe pół godziny... dobre i to, cieszyłam się jak nie wiem.
madzia, Wam też gratki :-)
e-kord, Ol tez sobie coś blabla, ale w takim tempie, że ja połowy nie łapię ;-) a kiedyś o mnie mówili "mała Bielicka" widzę, że Ol wzięła najlepsze po mamie ;-)

ja dalej tonę w papierach... teraz sobie przerwę zrobiłam na zapiekanki i BB. a M. mówi "a miałaś sobie zrobić przerwę od pisania" hehe ;-)
 
polusia i ja poproszę o kawałeczek ciasta;-)
kalisa najlepsze życzenia dla Ciebie i gratki z okazji pierwszych samodzielnych kroczków - ja chyba też Frania muszę na trawę wypuścić bo nadal nie chodzi...Fajnie, że wyjazd się udał!
madzia Tobie też gratuluję - Bartuś super sobie radzi!
heronek tabasia ionka czy zauważyłyście może, że u Was numeracja obuwia jest inna niż w Pl??? Czy to możliwe, żeby buty z uk w rozm. 41 odpowiadały naszym 39???Proszę o pomoc! Chcę zamówić bytki przez all i widzę, że jak noszę rozm. 38-39 tak długość ich wkładki jest równa tej z ichnich butów 40-41...

Witam się jak na mnie to chyba dość wcześnie;-)Franio obudził się o 6.37 - już nie pamiętam kiedy wcześniej wstał przed 7...No, ale dziś M budzik go obudził, a raczej fakt, że ten budzik nie obudził M natomiast mnie tak, więc ja obudziłam M, a on na moje słowo "budzik!" zaczął go szukać po szufladach w komodzie, a okazało się, że leżał pod kołdrą i tak od tych szuflad w końcu i Młody się obudził...eh...M nie przytomny bo znów spał jakieś 3h...
Pogoda u nas do bani:-(
Miłego dzionka:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dzień dobry:)

Pogoda sie zepsuła, chłodno jest:(, wiec jak moje Małe wstanie to jedziemy do Ikei, może cos fajnego upoluje :)

Miłego dnia, zaglądnę wieczorkiem :)
 
reklama
hej.
u nas pogoda kiepska, jedyne co dobre, to to iz maz poszedl do pracy. Pewnie tylko dorywczo, ale to zawsze jakas kasa.
Pawelek od 2 dni non stop krzyczy, wiecznie niezadowolony. Teraz spi , a ja sie szykuje na dwor, chociaz na krotki spacer, bo w domu cholera mnie lapie....
 
Do góry