reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
myszowata, no to Wam intelektualista rośnie :-D powaliłaś mnie tym atlasem politycznym :-D
moja dziś "ubrała się" w moją piżamę (tzn zakręciła sobie fantazyjnie koszulkę na szyi) i paradowała jak na pokazie mody ;-) kurcze, pogoda do de i znów nie wyjdziemy :-( zaraz mam nadzieję Ol pójdzie spać, to ja wezmę się za to sprawozdanie :-(
 
ionka a Franio wyciąga sobie z szuflady takie koraliki na choinkę i zakłada sobie to naszyję - nie wiem skąd mu się to bierze bo ja nie noszę ani korali ani wisiorków - nie wiem, gdzie to podpatrzył. Co do atlasu to musiał być mocno wkurzony bo atlas jest czarno-biały, więc myślę, że nudny dla dziecka w tym wieku, także chyba to była manifestacja niezadowolenia:-D

Franio usnął dopiero o 13...o 14 wpada babci, więc zapewne chcąc nie chcę Młody się obudzi...Idę na kawkę
 
Witam:)

Bartus dopiero zasnoł to jego pierwsza i ostatnia drzemka pewnie bedzie dłuzsza.Niechciało mu sie spac kuzyn był i sie z nim bawił.Nocka ok ale wstał o 5.30 pobawił sie o 6 mleko i zasnoł cos przed 7 i tak spalismy do 9.Daja znac te ząbki Bartus jest marudny ale duzo je.Pogoda wietrzna głowe by wyrwało a bez spaceru mały jest marudny.Zrobiłam sobie kawki i trzeba korzystac jak syncio spi:)
 
ramari gdyby nie fakt, że M chodzi w koszulach do pracy to też pewnie od wielkiego dzwonu bym prasowała, jak sobie przypomnę, że rok temu dodatkowo jeszcze Małemu wszystko prasowałam to mi słabo. Wczoraj wieczorem półtorej godziny jechałam na żelazku przez te nieszczęsne koszule, ale chociaż w końcu przy okazji uprasowałam sobie białe letnie rurki i bermudy:-)
karalajna wrócą te chwile przy drugim dzieciaczku:-)
ionka zdrówka!
asia gratulacje dla Szymcia! Udały Ci się dzieciaczki:-)

Franio pospał do 9, po czym zjadł kaszkę i ruszyliśmy na pierwszy spacerek - no i już upał:zawstydzona/y:Odebrałam przy okazji Frania wyniki krwi i są ok - zadzwoniłam jeszcze do dziadka celem konsultacji i potwierdził, że są dobre. Hemoglobina 12, żelazo 97,8:-)
my mamy wyniki: hemoglobina 12,4 a zelazo 106,1. Skoro mowisz, ze sa ok, to cale szczescie.
Tylko co teraz.. odstawiamy zelazo czy nadal bedzie trzeba brac?
tabasia to super!

mysz pewnie, Jas to juz maly mezczyzna :)

madzia oby zabki wyszly jak najszybciej!

W koncu udalo mi sie zwazyc mojego wiercipiete, to juz prawie 13 kilo :szok: (12.7 dokladnie), alez z niego grubasek, ja juz nie wiem co on spala??? tyle co on sie nachodzi:-D

dobrej nocki dziewuszki!
kurcze... a ja ostatnio po zwazeniu Pawla skakalam do gory , ze przybral i wazy 10,4, a tu prosze... jednak malo :-D
Myszowata usmialam sie z Twojego posta :D i ze spania i z obrazania :D

A my kolejny sukces :))))))
Znow poszedl spac i znow bez smoka!! Dzis bylo o niebo lepiej niz wczoraj. Chcialam go co prawda przetrzymac, zeby poszedl lulac po zupce, ale juz sie maruda zrobila straszna i musialam polozyc wczesniej.
A wiecie jak moj Al jest za tata? Szok!! Ciagle go wola. Jak idzie spac, jak wstaje, non stop. Tak mu sie poprzestawialo, ze ja moglabym nie istniec :D ale na mnie tez tata wola, tylko z innym akcentem :D
hehe, moj na wszystkich woła MAMA :-D


hehe i chcielismy sie pochwalic ze juz mamy 14 zebow :-)
 
monia gratki z okazji ząbków!Wyniki macie extra - norma hemoglobiny dla naszych dzieciaczków to 10,7-13,1, a żelaza 61-167 - myślę zatem, że lekarz zaleci odstawienie już żelaza.Wiesz co przyznam się, że już dwa razy zostawiałam Ci tu to pytanko, ale pewnie nie zauważyłaś- co z domem?
 
monia gratki z okazji ząbków!Wyniki macie extra - norma hemoglobiny dla naszych dzieciaczków to 10,7-13,1, a żelaza 61-167 - myślę zatem, że lekarz zaleci odstawienie już żelaza.Wiesz co przyznam się, że już dwa razy zostawiałam Ci tu to pytanko, ale pewnie nie zauważyłaś- co z domem?
sorki kochana , ze nie odpisalam, ale mam teraz urwanie glowy i usiadlam do kompa pierwszy raz od kilku dni.
pracuje od 5.30-10 w sklepie, jeszcze ta przeprowadzka...i jeszcze po 16 robie paznokcie w salonie fryzjerskim Karola siostry. Fakt, ze nie codziennie.

co do domu to poki co sprawa ucichla... nadal chcemy sprzedac mieszkanie, ale coraz wiecej problemow z tym.

kurcze... no to z poprzednich badan wynika, ze Pawelek mial prawie norme , gdyz hemoglobina byla na poziomie 10,4 a zelazo cos okolo 70, lekko ponad.
 
monia no to faktycznie masz sporo zajęć i niezłe urwanie głowy!A co z Pawełkiem jak jesteś w pracy?Co do żelaza to w morfologii jest taki jeden parametr (już nie pamietam, który to)świadczący o tym, że wolno tworzą się nowe czerwone krwinki, czasem też dlatego konieczne jest żelazo, u nas z tym jednym parametrem jest właśnie wciąż problem, ale nasza lekarka jakoś to zlewa...
 
monia no to faktycznie masz sporo zajęć i niezłe urwanie głowy!A co z Pawełkiem jak jesteś w pracy?Co do żelaza to w morfologii jest taki jeden parametr (już nie pamietam, który to)świadczący o tym, że wolno tworzą się nowe czerwone krwinki, czasem też dlatego konieczne jest żelazo, u nas z tym jednym parametrem jest właśnie wciąż problem, ale nasza lekarka jakoś to zlewa...

Ważny jest również hematokryt i wtedy wszystko jasne. Jak był on poniżej normy bodajże mniej niż 35 to często przy niskim na granicy normy żelazie i hemoglobinie włącza się żelaza. Wiem niestety wiele na ten temat bo od 27lat zmagam się z niedokrwistością :( ale ja w najgorszych okresach mam 5.5hemoglobiny i żelaza 7 !!! :(
 
reklama
Ważny jest również hematokryt i wtedy wszystko jasne. Jak był on poniżej normy bodajże mniej niż 35 to często przy niskim na granicy normy żelazie i hemoglobinie włącza się żelaza. Wiem niestety wiele na ten temat bo od 27lat zmagam się z niedokrwistością :( ale ja w najgorszych okresach mam 5.5hemoglobiny i żelaza 7 !!! :(
no to Pawelek hematokryt ma 34,6.

co do Pawełka, to zostaje z nim tata, ktory ma do pracy na 10. Zanim ja dojde z pracy to jest z babcia, wyjatkowo z Karola siostra (Paulina, ktora ma mala Gabrysie.)
 
Do góry