reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

U nas też pogoda świetna. Byłyśmy już rano na spacerku u kurek i psa:) Teraz Ola w końcu zasnęła. Jak wstanie to jedziemy do moich rodziców na wieś, bo mają drugi dom po mojej babci na wsi. Tam sąsiad ma piękne koniki i mam nadzieję, że uda nam się je dziś zobaczyć.
Heronek rozumiem, że mówicie z mężem po angielsku. A jak się zwracasz do Redanka? Będziesz go równocześnie uczyć mówić po polsku i po angielsku? A w żłobku pewnie po angiesku? Ciekawe czy jego zupełnie świadome pierwsze słowo będzie po angielsku czy po polsku:) Przepraszam za tyle pytań, jeśli nei chcesz nie odpowiadaj, ale tak mnie to zaciekawiło. Super bo Redanek będzie władał perfekt dwoma językami:)


Zgadzam się z Polką!! FRANUŚ JEST PRZESŁODKI!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
U nas też pogoda świetna. Byłyśmy już rano na spacerku u kurek i psa:) Teraz Ola w końcu zasnęła. Jak wstanie to jedziemy do moich rodziców na wieś, bo mają drugi dom po mojej babci na wsi. Tam sąsiad ma piękne koniki i mam nadzieję, że uda nam się je dziś zobaczyć.
Heronek rozumiem, że mówicie z mężem po angielsku. A jak się zwracasz do Redanka? Będziesz go równocześnie uczyć mówić po polsku i po angielsku? A w żłobku pewnie po angiesku? Ciekawe czy jego zupełnie świadome pierwsze słowo będzie po angielsku czy po polsku:) Przepraszam za tyle pytań, jeśli nei chcesz nie odpowiadaj, ale tak mnie to zaciekawiło. Super bo Redanek będzie władał perfekt dwoma językami:)


Zgadzam się z Polką!! FRANUŚ JEST PRZESŁODKI!!!!

nesiaa czterema :) Ja z M po angielsku, jak jestem z Mlodym sama to po polsku, ale jak jestesmy gdzies lub w zlobku, lub z M w domku to po angielsku, a M do Mlodego po turecku i kurdyjsku...istny poliglota z niego bedzie :)

Mlody wlasnie 3 sniadanko wsuwa, juz po spacerku, Redan w szoku, chyba wszystkie dzieci ze zlobka przyszly:szok:
, no i oczywiscie jego narzeczona ;-), w koncu ja poznalam :), jak tylko sie zobaczyli to byl pisk i wyciaganie rak - sama milosc :-D
 
marti ja tez jestem w sumie weekendy sama. Ł. pracuje do 13 ale zanim dojedzie 14 teraz kilka tygodni tzn weekendow to szkolenie psów o 15 dzis o 17 wyjatkowo i wez tu cos zaplanuj...wrrr

polka- takie wyjscia mam dzieki moim kochanym rodzicom ktory zostaja z małym bez problemu. Jak trzeba cos załatiwc z Ł. to posiedzą a to pojda do basenu z nim a to na dwór wiec jestem im wdzieczna za to :)) ale nie przeginam z tym. Jakos planuje wyjscie po swietach z samymi kobietami :) nie jestem typem domatorki:)

ASIA gratulacje ale poszło szybko jeszcze wczoraj z nami pisała :) Nowy cud na wiecie!!

yra-welcome back czekamy na opowiesci z porodówki

obiecalam sobie ze dzis nie wlaze juz na BB bo piekna pogoda...ale maly spi obiad jest to czemu nie :p takie newsy:)
 
Dziewczyny na tak na chwile, napiszcie mi prosze bo nie wiem czy jechac do szpitala czy poczekac:(
Franio byl szczepiony 3w1 w srode a dzis w nocy dostal goraczke:( Nie ma poki co innych objawow tylko goraczka ok 38 stopni. Czy Ktorys z maluchow tez mial tak szybko goraczke po tym szczepieniu, bo mi pediatra powiedziala, ze moze pojawic sie dopiero po tygodniu a nie po dwoch dniach:(
HELP!
 
hejka
ja sie witam ale nie wiem ile napisze bo pawelek spi, zaczal 4 godzine, jest niesamowity, ja bylam z m na zakupach, teraz obiad a jak panicz wstanie idziemy na dworek, slicznie jest!!

Asienko serdeczne gratki!!!! super poszlo:-)
yra
witaj spowrotem:tak:

widze ze nie musze sie przejmowac, ze tak malo pawelka rozumiem;-) generalnie to sie nie umiem doczekac az sobie pogadamy :-D
 
reklama
Do góry