reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

no i bylismy. Pawelek byl bardzo dzielny, bo sie tylko skrzywil, ale zadnego dzwieku z siebie nie wydal.
Ionka masc emla znam, moj Karol robil sobie tatuaze z jej pomoca :-D

co do wzrostu to ma 73 cm i wazy 9600.
niby pediatra powiedziala ze miescimy sie w siatce, wiec niby nie ma sie czym martwic...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie:)

Biegunka Filipowi juz przeszła, apetyt troche wrócił i temp. brak wiec jestem happy :) Za to spanie sie jakoś przestawiło bo wstał po 6 a na drzemke poszedł spac o 11.
Pogoda taka, że nie głowa boli:/ raz słonce, raz chmury, raz deszcz i zimnooo :/

ramari mi sie wydaje, że duże znaczenie maja indywidualne predyspozycje i genetyka. Mysle że skoro wczesniej nie miałas to teraz tez nie powinno sie dziac nic złego. Ja po ciązy nie mam ani jednego rozstępu, przytyłam niewiele bo 9 kg i to wcale sie nie głodziłam, a wrecz stersowałam sie że mało przybieram i jadłam wiecej :) Za to moja kolezanka która teraz jest w ciązy w 7 miesiacu jest załamana tempem rośniecia swojego ciała, chociaz jak sama mówi je bardzo mało a rośnie w oczach.

Powodzoka na szczepieniach oby dzieciaczki dzielnie zniosły :)

madzia dobra decyzje podjeliscie, tym bardziej że efekty sa rewelacyjne to nie ma co rezygnować. Mysle ze Bartus też szybciej w domu wsród znajomego otoczenia bedzie robił postepy, niz w szpitalu.
 
Madzia - a możecie na basen chodzic?
Polka -a gdzie pracujesz, jeśli wolno spytac? Ja nie w temacie jestem...

U nas z jedzeniem jest tak, że w żłobku pani mówi, ze ona chodzi i ciągle je. Ciągle sie czegoś domaga.
Jak jest z nami w domu to ledwo łyżeczkę lub 2 kaszki. Obiadku parę łyżeczek. Plasterki szynki na przegrychę, bo chrupków nie chce - nawet czekolade chciałm dać i pluje
 
Ogólnie to jestem kierownikiem recepcji w Hotelu i normalnie moja praca polegała na pracy w recepcji ale że zajmowałam się organizacja i obsługa imprez okolicznościowych chętnie się bym teraz wykazała. :) Na Hotelarstwie i stażach przeszłam wszystkie działy od pokojowki,poprzez pomoc kuchenna,kelnerkę, aż do recepcji :)
 
WItam w przelocie - na nic nie mam siły i ochoty - chyba pogopda mnie dobija.

Polka - fajna praca :)

Moniska - To Pawełek z tych drobniejszych widzę? Muszę zapisać Minisię na szczepienie bo katar się skończył to może się dowiem ile waży i mierzy. Ale nie sądzę żeby więcej niż Twój synuś.

Ściskam wszystkie!
 
polusia super wyglądasz!

Powiedzcie mi czy obecnie karmicie dzieci na godziny tzn co jakiś konkretny czas czy jakimś innym system czy w ogóle bez systemu? Wiem, wiem nie ten wątek...Pytam bo miał dziś taką sytuację - o 7.30 Franio zjadł kaszkę mleczną, o 10.30 zrobiłam mu mannę ale była blee, więc alternatywnie dałam mleczko, którego wypił 60ml - masakra. ok 12.30 podszedł do blatu w kuchni, na którym stał słoiczek z obiadkiem i zaczął wyciągać rączki do niego mówiąc "am". Zatem z miejsca otowrzyłam słoik i zaczęłam go karmić nawet nie wsadzając do fotelika i zjadł prawie wszystko. Może zatem powinnam go karmić wtedy kiedy sygnalizuje głód??? A i drugie pytanie - czy Wasz dzieci też Was tak gryzą???
 
WItam w przelocie - na nic nie mam siły i ochoty - chyba pogopda mnie dobija.

Polka - fajna praca :)

Moniska - To Pawełek z tych drobniejszych widzę? Muszę zapisać Minisię na szczepienie bo katar się skończył to może się dowiem ile waży i mierzy. Ale nie sądzę żeby więcej niż Twój synuś.

Ściskam wszystkie!
u nas katar od poniedzialku, ale wiaze to z zebami, gdzie ida znowu czworki tylko gorne.
takze mamy juz 12 zebow :-)

a co do gabarytow Pawelka to wlasnie mi sie wydaje bardzo drobny. Az sie martwie, jednak maz mnie troche uspokaja, ze widocznie poszedl w niego, gdyz maz byl drobniutki jak byl maly.
 
polusia super wyglądasz!

Powiedzcie mi czy obecnie karmicie dzieci na godziny tzn co jakiś konkretny czas czy jakimś innym system czy w ogóle bez systemu? Wiem, wiem nie ten wątek...Pytam bo miał dziś taką sytuację - o 7.30 Franio zjadł kaszkę mleczną, o 10.30 zrobiłam mu mannę ale była blee, więc alternatywnie dałam mleczko, którego wypił 60ml - masakra. ok 12.30 podszedł do blatu w kuchni, na którym stał słoiczek z obiadkiem i zaczął wyciągać rączki do niego mówiąc "am". Zatem z miejsca otowrzyłam słoik i zaczęłam go karmić nawet nie wsadzając do fotelika i zjadł prawie wszystko. Może zatem powinnam go karmić wtedy kiedy sygnalizuje głód??? A i drugie pytanie - czy Wasz dzieci też Was tak gryzą???

u nas kwestia jedzenia to trudny temat, gdyz Pawel widzac jak ktos je wola AM, mimo ze przed chwila jadl swoje jedzenie.
wstajemy rano robie mu manne okolo 7.
Pozniej mniej wiecej po 3-4 godzinach je roznie albo kisiel albo kanapke albo jeszcze cos innego, nastepnie po okolo 2-2,5 h dostaje obiad, pozniej po 3,5-4 h je znowu obiad tym razem nasz albo zupe albo ziemniaki z miesem jakims np i o 20 do spania dostaje butle i w nocy raz butle.
Jednak w miedzy czasie jak widzi, ze ktos cos je to zawsze wola, dostaje albo kromke chleba do pogryzienia albo chrupki.
 
reklama
Cześć
Dziewczyny porażka.
Jestem padnięta a tu dopiero 13.30 :baffled::baffled:obiad w lesie , w zlewie syf... aaaa ratunku
Położyłam małego może uśnie.
Kurcze nie daje rady ciężko mi :-:)-:)-(

Ramari ja też wczoraj byłam u gina i mój mały waży 1,5 kg i lekarz też mi mówił że szykuje się duży chłopak. Ale dla mnie to normalne bo Igor miał 4150, Błażej 3800 więc normalka.
Twój ma 2 kg a tylko tydzień różnicy, ale może pod koniec już nie będzie przybierał.

Syn nr 3 odwrócił się z powrotem do góry głową i wypiął tyłkiem na świat. Szczere też bym tak zrobiła jak bym mogła :-D:-D:-D

polusiasuper sprawa. Ja tam modą interesuje siętyle o ile ale Jacykowa uwielbiam za poczucie humoru.

kalisa dobrze że małemu już przechdzi:-)

Miłego dnia
 
Do góry