reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

ależ tu był wczoraj ruch, jak na Marszałkowskiej :-)
aż już nie pamietam, co komu, więc hurem zdrowia wszystkim, dobrego samopoczucia i innych przyjemności!

mnie też głowa nachrzania od rana :-( no ale wczoraj w nocyzadzwiniła telefon od kuriera, że ma dla nas paczkę i że będzie między 3 a 4 w nocy!!!!!!!!!!!!! szczerze to nie sądziłam, że faktycznie przyjedzie o takiej chorej godzinie, no ale juz nie spałam :-( żeby w razie czego nie obudził mi Olgi...
przyjechał przed 7mą, akurat brałam prysznic, musiałam w ręczniku na głowie i szlafroku latać po parkingu ;-) dobrze, że mnie nikt nie widział z sąsiadów ;-) chociaż tu bardzo często laski w piżamach nawet na zakupy chodzą :szok:
ech idę sie szykować do pracy! dziś po południu jedziemy Olci kupic buciki, podobno mają tu gdzieś Elefanteny :-) dwie pary trzeba kupić: butki na chłodniejsze letnie dni i sandałki.
 
reklama
Witajcie!
Nocka u nas kiepska. Ola obudziła się z wielkim płaczem. Nie mogłam jej uspokoić. Wzięłam ją na nasze łóżko. W efekcie czego nie spałam całą noc. Ola się kręciła, stękała, kopała mnie po buzi, spała w poprzek łóżka. Teraz drzemie a ja chyba zaraz pójdę położyć się z nią. Senny dzień dziś i dalej wieję więc znów siedzimy w domu.
Wczoraj wzięłam Ole do kościoła bo u nas była adoracja. Byłyśmy 5 minut bo chciała chodzić po całym kościele. Gadała jak najęta bo jej się echo podobała i zaczepiała wszystkie starsze babcie. Patrzyły się na mnie z miną "po co ona to dziecko wzięła do kościoła??". Czy bierzecie Wasze maluchy do kościoła? Jak one się zachowują?
Zdrówka wszystkim małym i większym!!
Dziewczyny oby ból głowy szybko minął.
Miłej niedzieli.
Monia możesz przemywać przegotowaną wodą, albo rumiankiem jeśli nie jest uczulony.
 
nesiaa współczuję nocki! Ja Franka nie zbieram, ale i sama nie zbyt często bywam. W kościele zawsze zimno i masa ludzi czyt. zarazków bo kichają i prychają...Może w lato jak będzie można przed kościołem na ławeczce przysiąść to będziemy chodzić
ionka ciekawa pora jak na kuriera...Czekałaś na niego całą noc?
asia Magdalenka czeka na właściwy moment. Już bliżej niż dalej!
ajentka Bidulek! Zdrówka dla niego!
polka może jeszcze zmienisz zdanie i jednak pojawi się i czwarte;-)
polusia smakowicie wyglądają bułeczki!

Witam się i ja! Dziś nocka ok - spaliśmy do 7.10. Franio ładnie zjadł kaszkę o 8, a potem dziubał jeszcze od nas jajka w sosie musztardowym i kanapeczki z szynką i ogórkiem kiszonym. Teraz tata próbuje go uspać bo od wczoraj chce spać tylko z M, a ja zaraz zrobię sobię kawki. Czuję się przeziębiona niestety od wczoraj - mam nadzieję, że nie przejdzie na Frania. Wczorajszy dzień spędziliśmy u teściów - Franko jadł babciny rosołek z makaronem i smażonego łososia, a nawet surówkę z kiszonej kapusty - aż miło było patrzeć. A dziś idziemy do moich rodziców.
Miłego dnia:-)
 
Witam dziś w miare samopoczucie.
Franko też nieźle spał tylko przed 7.00już na nogach.
Monia tak jak pisze Nesiaa woda albo rumiankiem. Tylko od noska w stronę uszkow przemywaj żeby mu nie wcierać ropki w oczy.
Nesiaa my zabieramy Frania. Jak jest miejsce w kościele to młody siedzi we wózku i jak stęka to daje mu pic albo ciastko. A tydzień temu biegał w koło kościoła przez pół mszy a potem zasnął :) :) ogólnie zawsze w końcu śpi. :) :)
 
witam się
Nocka super przespana, o 7 wziełam go do siebie i razem spaliśmy tzn Niko spał na mnie, uwalił się jak klocek i miał mnie w nosie czy mi wygodnie;P
Ja młodego nie zabieram do kościoła bo by mi go rozniósł. Mamy taki mały kościoł, ze by go było slychać...ale pójdzie z nami na święconkę ze swoim malusim koszyczkiem :)
Czkam na Ł. i szykujemy wkońcu rowery. Może pojedziemy do decathlonu i kupimy młodemu siedzonko na rower :) piekna dzis pogoda ale znowu wietrznie...kurcze:/
 
Witam :)
nocka u n as fatalna bo położyłam spać się o 1 z powodu tej awarii naszej kanalizacji - nadal mam nie drożne rury do szamba i woda stoi mi zlewach , wannie gdzie tylko może - dobrze że nam zawartość szamba nie wpłynęła do domu bo było kolorowo i zapachowo. M kopie teraz dziury aby dokopać się do rur. Pogoda taka sobie- świecie słońce ale wieje i jest zimno więc nici ze spacerku.
młoda dziś spała do 8:30 :) więc na pewno nie pójdzie spać do południa tylko potem.
monia rumianek albo przegotowana woda od noska w stronę uszka - dokładnie tak jak dziewczyny radzą

ionka pora na kuriera odpowiednia - nie mam pytań

miłej niedzieli życzę :)
 
polusia u nas szambo leciało w pownicy po ścianach. Mamy ekoszambo i jak sie budowalismy to gnoje powrzucali nam do szamba sciery i inne g*na i się zapchało...
w ogóle źle nam porobili całą kanalizację i trzeba było kopać i na nowo coś robić. Szkoda gadać.
 
Witam:)

U nas nocka ok,Bartus raz steknoł dałam smoka i spał dalej i obudził sie o 6.20,całą noc spał.Ja polezałam do 7,a mały fikał.Gorączki jak narazie nie ma,oby nie było.Juz mały łobuz zdązyl całe mieszkanie zweszyc,jak on ślicznie raczkuje:)Teraz Bartus drzemke ucina.Śliczna pogoda jest,ale my siedzimy w domku.Obiadek sie gotuje.

Zdróweczka Wam i dzieciaczkom Naszym zycze!!!

Miłej niedzieli:)
 
reklama
Witajcie,
Widze, ze nie tylko moje chore:( Alergia go dopadla:/
Zdrowka dla Waszych chorych dzieciaczkow!:*****
Polka wspolczuje boli glowy a pozniej zoladek, watroba, wiem co to jest, jak sie nacpam ketonalu to mam to samo, postaraj sie razem z przewbolowymi brac cos oslonowego np renni.
Ja zmykam, bo my dzis kolejna imprezka urodzinowa (czesc druga) ;)
 
Do góry