reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Witajcie,
Ja napisze tylko tyle, ze wydelegowalam Frania do babci o 7 rano i delektuje sie w tym momencie cisza i goraca zielona herbata ;) sama sobie zazdroszcze tego luksusu:D Milego dnia Dziewczyny!
 
Mysza m zazdrosze ci tej ciszy-ja tez delektuje sie bo mała śpia ale zaraz skonczy mie sie dobre!!
Agus śliczna córcia i chyba podobna do ciebie :)
Neska nadszedł ten dzień kiedy przysłoniłaś słonko nad Warszawą!! A było tak ładnie;-)
A tak bez żartów to beznadziejna pogoda dzisiaj-wieje i pochmurno ze chyba ze spacerku nici:-(
M włąsnie wraca z zakupów bo kupił łańcuszek na chrzst bo w weekend mamy chcrzciny i tak troche nam nie podrodze bo mialam robic małej urodzinki ale cóż!!
I wiecie co od pn Krzys wraca do parcy - nei wiem jak to będzie przyzywczailam sie ze jesteśmy we 3ke!!!!!
 
No i paweł spał do 9 jestem w szoku do tej pory. Oby tak mu zostało. Wyspalam się i już nie mogłam usnac. W efekcie wstałam o 8. Wiecie co zauważyłam? Pawelek od 2 dni chowa się pod suszarkę na pranie, żeby zrobić kupę. Śmiesznie. Coraz więcej zaczął mówić.
 
monia mój Franio miał etap chowania się za zasłonę lub fotel, ale jakoś mu minęło...
mysza i mój Franio z babcią:-)co prawda poszli tylko na spacer, ale mam też chwilę dla siebie:tak:
Ja chyba dam sobie spokój z krowim przez najbliższe kilka miesięcy...
 
A co do mleka krowiego to ja póki co odpuszczam. Mam małego alergika więc wolę narazie nie. Zresztą teraz podniecam się jego gładką skórka. Więc wolę żeby narazie tak zostało.
 
mój ogrodowy nabytek :) jeszcze mała bo dopiero kupiona ale mam nadzieję że będzie olbrzymia
images
 
Witam w ten straszny wiejący deszczowy chłodny dzien.Pogoda pod psem dzisiaj w domku siedzimy.

A nocka okropna,Bartus zasnoł przed 22,a o 24 obudził sie z wielkim płaczem nie mogłam go uspokoic zapaliłam nocna lampke i go lulałam i było ok spał mi na rekach jak odłozyłam go do łózeczka taki ryk jak by w łózeczku były wysypane szpilki i go kuły,to go wziełam spowrotem spał mi znowu na rekach chciałam połozyc to otworzyl oczy wiedział co sie swieci i zaczoł sie prezyc szarpac i płakac,to chwile go bujałam i odłozyłam i drugi raz tak było o 1.30 dałam mleka i spał a obudził sie o 6 z wielką kupa i do tej pory nie spi wierci sie w łózeczku.Mysle ze to jego zebole dawają o sobie znac.Ja juz pije drugą kawke.

A co do mlekia mały pije cały czas mm i jak narazie tak zostanie.

Agus śliczną masz córunie:)

Dobrego dnia:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry