reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

kalisa i u mnie wieje!
polusia też uwielbiam rodzinkę.pl i już się zastanawiam czy Franio za kilka lat też będzie taki "rezolutny" w tekstach do mamusi;-)
frocia powodzenia w przeprowadzce, niech minie szybko ten etap przenoszenia, rozkładania, sprzątania itp!
ionka szkoda! Czekamy na kolejną kumulację!
heronek cieszę się, że nocka spokojna!
agus super masz córcię!

Witajcie Kochane Moje:-)Franio wstał dziś o 6.10....A teraz już od 30min lula...Dziś odwiedza mnie mama i ot to moje plany na dziś. A zapomniałabym muszę Frania fotelik do karmienia doprowadzić do ładu i buty zimowe zapastować i pochować głęboko do szafy.
Co do mleka krowiego to widzę, że sporo z Was podaje dzieciaczkom i to mnie skłania co by spróbować, ale jakoś mam stracha, nie wiem może przewrażliwiona jestem. No, ale w końcu trzeba spróbować.
Miłego dzionka:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
AGUS śliczna mała dama :)
myszowata a zeszły Franiowi juz te krostki?? Bo Filip dalej ma na policzkach jeszcze kilka ale juz takich bladziutkich. Przez cały ten czas nie dawałam mu pieczywa. Dopiero dzisiaj dostał i czekam co to sie bedzie działo :) A jak u Was z chlebkiem? bo pisałas ze tez ograniczysz i ciekawa jestem czy zaobserwowałas cos :)
 
Hej dziewczyny. U nas noc już druga ok. Wczoraj przespal całą, ale łącze to z wymęczeniem w szpitalu. Dzisiaj spał od 22 do 2 w swoim łóżku, później dałam antybiotyk i do 4.30 spał u siebie. Później co chwila się budził więc wzięłam go do nas i nie uwierzycie, śpi do tej pory. Jestem w szoku. Od dwóch dni nie na gorączki. Super. Za to ze mną coraz gorzej. Ale ja sobie dam radę. Pozdrawiam was wszystkie i miłych spacerkow życzę. My jeszcze dzisiaj zostaniemy w domu, bo nie mam siły.
 
monia widać Pawełek musi zregenerować się śpiąc, a i podobno leki dla dzieci zawierają jakieś środki usypiające/wyciszajace...
kalisa buźkę mamy super po tym balsamie co Ci pisałam, ale nie miał na niej krostek tylko suche placki, a krostki były przedwczoraj i wczoraj na brzuszku, a dziś juz śladu nie ma po nich. Zauważyłam, że średnio raz na tyg go tak samo wysypuje i po ok 2 dniach znów jest ok. Chlebek dostaje i chyba na niego nie reaguje. Daję mu żytni.

A i zapomniałabym karalajna super by było gdyby skaza zanikła,no i potwierdzam u nas na szczepienie przeciw ospie trzeba czekać...
 
witam Kochana :) pięknie i słonecznie :) Kocham wiosnę !!!
Zaraz odprowadze Oliwie i na krótki spacer się wybiorę a potem zabieram się do pracy. Już na jutro chce Franiowi zrobić niespodzianke w postaci balonów :) karteczki poprzpinac nad łożeczkiem. Ups to nie ten wątek :)

polusia rodzinka.pl wymiata :)

frotka wiem co to przeprowadzki też parę razy to przechodziłam :) powodzenia!!!

myszowata warto sprobować z tym mlekiem, zawsze możesz wrocić do mm. U nas pełen sukces.

Czy Wasze dzieci też przegryzaja smoczki od butelek? Bo ja 3kupiłam wciągu tygodnia.

Nic uciekam.
Miłego dnia !!!
 
Ja podałam pszenny, ale tak sobie teraz myśle, że może faktycznie żytni byłby lepszy. No nic zobaczę co będzie po tym, a najwyżej jutro kupie żytni. Apropo jedzenia jeszcze to jakie szynki kupujecie dla dzieci?
 
Aguś ślicznotka z Teoje córuni. A jakie ma piękne włoski:)
Monia dużo sił dla Ciebie. Odpoczywaj jak Pawełek śpi!
Kalisa nie wiem czy wiesz ale mamy wątek specjalnie apropo jedzenia i karmienia maluchów:) A jeśli chodzi o szyneczki to ja daje Oli Szynkę z Bobrownik. Sprawdzona, bez konserwantów.
 
Ostatnia edycja:
Ja podałam pszenny, ale tak sobie teraz myśle, że może faktycznie żytni byłby lepszy. No nic zobaczę co będzie po tym, a najwyżej jutro kupie żytni. Apropo jedzenia jeszcze to jakie szynki kupujecie dla dzieci?
wiesz co,kupowałam taką jakby domową, ze sprawdzonej,dobrej masarni, ale teraz już i tej nie daję, co najwyżej domowy pieczony schab lub pasztet, nie ma zaufania jakoś do sklepowych wędlin
 
reklama
dzień dobry :)
napisałam post i się skasował - w skrócie: nocka przespana cała- katar przechodzi więc jestem dobrej myśli, pogoda taka sobie- wieje i słoneczka brak, ale my i tak w domku więc nie ważne jak jest.
nie mam pomysłu na obiad :( nie wiem co zrobić.

aguś śliczna dama z małej :)

myszowata ja też nie daję krowiego mleka :) i nie widzę jeszcze potrzeby

kalisa ja daję z Bobrownika szynkę i schab naturalny ale nie wiem z jakiej firmy

monia to dobrze jak z Pawełkiem lepiej :)

miłego dzionka :)
 
Do góry