reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Moja natalka pije sama, ale z jedzonkiem gorzej hehe:) za to z kupką to est tak ze kuca w kąciku, wiec z nocnikiem nie powinno byc probleu ale jeszvze nie probowalam. z zasypianiem te roznbie, jak jest bardzo zmeczona to sama usnie, a tak to u mamusi :)
pisalyscie o pastach do zabkow, my uzywamy ziajki odm 1 ząbka, mała ją uwielbia, jest slodziutka. jak widzi szczoteczke to zaraz buxzke otwiera :)))
 
reklama
Serdecznie dziękujemy Marcelkowi i jego rodzicom za przepiękną karteczkę i życzenia!

To już chyba ostatnia karteczka której się spodziewałyśmy więc foteczkę wstawię. Dwie dziewczyny się chyba wycofały bo żadne marcowiątko nie dostało od nich kartki z tego co wiem. Szkoda tylko, że nie dały znać, że się wycofują:(
 
My też byłyśmy na małym spacerze. Zimno i wieje:( Ola chciał jeszcze zostać, płakała bidulka bo tak jej się podobało.
 
No u nas ta pogoda wygląda jakby była jesien nie wiosna,ale od poniedziałku mają byc cieplutkie wiosenne dni.

Bartus spi juz prawie 3 godzinki chyba sie nie wyspał.
 
Noi my tez po zakupach poszłysmy sie przejsc ale głowe chce urwac, wiec ucieklysmy do domu.dzis jjuz chyba odpuscimy sobie wychodzenie z domu.
 
Witajcie , u nas halny, nie wychodzę dzis, słyszałyscie że u nas jutro ma byc ta radioaktywna chmura? (co o tym myslicie) ja tam jestem dzieckiem czarnobyla więc nie wiem czy warto sie martwić.
Ionka przerośnięta warga to Angelina
Ładne drzewko POLUSIA jak sie nazywa tez sobie zakupie
 
Tak wieje, że dzisiaj nie wychodzimy:/
Niuniu sobie śpi a ja odpoczywam hehe, nawet nie miałam kiedy tv włączyć wiec jestem nieświadoma nadejścia chmury:)

polusia fajnie prezentuje sie ten krzew, pokaże go mamie może sie skusi:D
madzia84 u nas jak wychodziła jedna dwójka to wyglądało dokładnie tak jak opisujesz, jak ząbek sie przebił wszystko wróciło do normy :)
 
reklama
Do góry