reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
dorotka no widzisz, a mój np domowych obiadków nie chce, zwłaszcza tych specjalnie dla niego przygotowanych. Zresztą boję się mu ostatnio dać coś poza tym co mamy już sprawdzone bo co raz go coś wysypuje. Dziś też....a na wysypkę po szczepionce to chyba zawcześnie:confused:
 
Zdradliwa ta pogoda, jak słońce zaświeci to ciepełko się robi, a jak zajdzie i zawieje to brrrrr

blueberry możesz podać adres tego sklepu z Guciami?, może sie tam przejde i pooglądam:)
myszowata mam nadzieję, że zimno zadziałało i dużego siniaka nie bedzie.
Mój mąż mnie jakiś czas temu, przez sen łokciem uderzył w łuk brwiowy. A co najciekawsze on spał po mojej lewej stronie a tak sie zamachnął, że nabił mi siniaka nad prawym okiem. Nie wiem jak on to zrobił.
yra no właśnie, o ile dobrze pamietam to na dzisiaj przełożyłaś wizytę, trzymam kciuki i napisz co u dzidziusia:)
 
Ostatnia edycja:
u nas piękne słonko a ja w domu muszę z tą moją glizdą siedzieć. niby tylko katar ma ale boję się wychodzić. katar ma tragiczny gęsty , cieknie z nosa, co chwilę odciągam katarkiem. ale wiecie dałam jej do południa melisal i poszła spać i spała spokojym snem ponad dwie godziny , na wieczór też jej dam niech śpi spokojnie a nie jak by owsiki w dupce były :)

u nas zje i słoiczkowe zupy i te co ja gotuję więc problemu nie ma z jedzeniem :)

yra halo jesteś ?
 
chygba pora spacerowa bo nikt sie nie odzwqa, ja tez lece na spacer z małą, zajrze jutro, moze ktos bedzie chetny ze mna pogaworzyc, wiem ze dlugo mnie nie bylo ale teraz postaram sie to nadrobic:)
buziaki dla was dziewczynki i dla pociech
papapa
 
reklama
Do góry