reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Nesiaa wstawiłam link ,zobacz w dziale sprzedam ,na głównym forum:)
E-kord tak myslałam ,czy co napiszesz cos własnie o mamie.
heronek pokaz Redanka w tych bucikach:)Te biegunki mu przeszły?
Madzi i wszystkim dobranoc:)
 
reklama
znów zmęczenie, mój mózg już śpi. nic nie wiem, co odpisać.
jutro jest 17marca, św. Patryka i parada. ma lać, a ja idę ze szkołą. w sumie szkoda, bo M. ma wolne i moglibyśmy pobyć cała rodziną, a tak nici z tego :dry: już nie pamietam, kiedy wspólnie jedliśmy śniadanie :-(

dziś Ola była pierwszy raz na spacerku na nóżkach. nie chodzi jeszcze sama, więc wzięłyśmy pchacza i jazda! ale jej się podobało! no i dzieci obok się bawiły, więc już pełnia szczęścia. później te dzieci sobie poszły, a Ol stała i wołała za nimi. aż mi się przykro zrobiło, bo tak posmutniała. normalnie nie rozumiem, dlaczego na takim dużym osiedlu pełnym dzieci nikt nie wpadł na pomysł z placem zabaw :confused:

idę spać. dobranoc.
 
Witam jestem pierwsza:) ja już kawkę popijam bo Nikodem na nogach od 5. Moje dziecko ma bunt na ubieranie i przewijanie strasznie mnie kopie i ma świetną zabawę nie bardzo wiem jak go tego oduczyć może coś doradzicie mówię ze nie wolno ale nic z tego:(
A tak ogólnie to chyba wstałam lewą nogą.
 
Cześć.No i pada :(Dzień zawsze zaczynam od dużego kubka herbaty:)
Miłosz pojechał z T do przedszkola ,a my same w domu. Pobudka 6,20 , kaszka na śniadanko i odbiło jej się w połowie wszystko na mnie.Ubiera się teraz w brata piżamę , przyniosła sobie z jego łóżka.
Justynaa Milla też mnie kopie przy przewijaniu i się wściekam ,bo boli a ona zaciesza:)Jak jest zmeczona to gryzie albo szczypie i tez sie śmieje z tego.Uczę ,że trzeba tulić jak ktoś płacze. Jednak narazie nic z tego.
 
Dobrze że nie jesteśmy jedyni bo już myslalam że Nikodem to sadysta pastwi się nad matką mnie natura obdarzyla duzym biustem i jak mnie tak skopie to boli strasznie no ale będę cierpliwa może mu się znudzi taka zabawa.
 
Dobrze że nie jesteśmy jedyni bo już myslalam że Nikodem to sadysta pastwi się nad matką mnie natura obdarzyla duzym biustem i jak mnie tak skopie to boli strasznie no ale będę cierpliwa może mu się znudzi taka zabawa.

Haha ską to znam!Wali mi w piersi pietami az złość bierze ale co poradzę.Szybko pieluche zapinam a na stojąco ubieram:)
Dzisiaj źle spałam, wlazło mi coś w szyję z prawej strony...siedzę i ziewam.
 
Hej hej:-)A u nas dziś nocka ok. Franio spał do 7.07 to i ja też;-)Teraz po śniadanku bawi się w foteliku telefonem a ja jem śniadanie - bardzo zdrowe majonez + ser żółty...Jutro koniecznie muszę zrobić większe zakupy bo w lodówce w zasadzie tylko światło...
Miłego dnia babeczki:-)
 
Hej dziewczny. Na wstępie chce życzyć wam dobrego dnia. Wczoraj pojechałam do mamy w moich ukochanych kozakach z obcasem 11 cm, są bardzo wygodne, jednak łaziłam w nich długo a wcześniej nie miałam ich na nogach od świat bożego narodzenia i efekt tego wszystkiego jest taki że dzisiaj nie mogę chodzić. Spotkałam wczoraj na poczcie koleżankę z gimnazjum która mieszka w tej miejscowości co ja teraz. Tylko ja byłam przekonana że ona jest u mamy w kanadzie. A tu taka niespodzianka.
 
Monia nzakwasy dobra kapiel w zimnej wodzie z lodem:)brrrraz mnie ciary przeszły na sama myśl:)Widzisz jak fajnie, masz juz znajomą a może sie okaże że nie jedną:)Miłego dnia.
 
reklama
dzień dobry ;)
nocka przespana tylko mnie się śniły jakieś głupoty- -pospałyśmy do 7:30 , potem Julka do szkoły a teraz mała urzęduje w salonie a ja śniadanko.
dziś będę piekła biszkopt na tort dla Poli bo w sobotę i w niedzielę będą goście :) jutro sernik, sałatka i reszta rzeczy.

juustyna moja Pola też z mojego biustu ma worek treningowy, choć moje ja nie mam jakiegoś pokaźnego biustu ale i tak ładuje po nich ile wlezie. więc ja tylko pieluchę na leżąco zmieniam a reszta już na siedząco.

Monia super że już kogoś mas znajomego a zobaczysz okaże się że masz ich tam jeszcze więcej

myszowata e tam zdrowe, nie zdrowe - najważniejsze że Tobie smakuje ;)
ja już od chyba od 3 tygodni jem jedne i te same płatki z mlekiem - już nawet Julka się pyta czy mi bokiem nie wyszły :)

miłego dzionka kobietki ;)
 
Do góry