reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Z tego co ja sie orientuje, watek nie musi byc nowy tylko mozna obecny zdjeciowy zrobic jako zamkniety w album rodzinny... my tak zrobilismy wlasnie na sierpniowkach i dostep maja tylko mamy ktore sa podane dla admina i wipisane... wiec jak nie jestesmy zalogowane na swojego nicka to nie mozemy tam wejsc.

Witam,

Dziewczyny chyba możemy zrobić tak jak pisze tu Wama. Mam nadzieję że niedługo mazia i fiołkowa dostaną awans:-D i wątek zdjęciowy będziemy miały zamknięty.

U nas nocka podobna do wczorajszej, mały zasnął o 20:30, pobudka 2:30, póżniej 5:30 gadanie do 7 i z przerwami na przytulanie i miętolenie cysia :baffled: sen do 9:30. Da się funkcjonować.
mysza m Spróbuj z butlą na noc. Ja tak jak pisałam wcześniej, cał dzień karmię piersią tylko na noc daje butlę i nie jest źle. Przynajmniej wiem że moge go też spokojnie zostawić i głodny nie będzie, gdybym ja za mało mleczka odciągnęła bo wiem że zje mleko mm i nie będzie wybrzydzał.
 
reklama
Dzięki dziewczyny za dobre słowa, ale ja nie czuję się dzielna czy coś takiego, raczej mam wyrzuty sumienia, że szkodze swojemu dziecku, że pewnie go ta wysypka swędzi i boli go brzuszek:zawstydzona/y: Wiec jak slysze, ze mleko matki nie moze zaszkodzic, to mnie krew zalewa:wściekła/y:
No i chyba zrobie tak z ta butla na noc, tylko musze miec chyba mm dla alergikow, wiec musze isc do pediatry po recepte. Chociaz mam nadzieje, ze ta wysypka zejdze mu w ciagu tygodnia, a przynajmniej zlagodnieje.
 
mysza m masz poprostu bardzo wrazliwe dziecko, ja trwalam tak do szesciu miesiecy a od siodmego wprowadzilam nutramigen. Zwykla formula byla jeszcze gorsza niz moje mleko. Moze Twoje dziecko ma poprostu bardzo wrazliwy zoladek... do 6 miesiecy powinno przejsc, a na uczulenia mozna zrobic testy alergiczne przez pobieranie krwi... moze zapytaj o nie pediatre na nastepnej wizycie. Wtedy bedziesz wiedziala czego unikac. Wspolczuje Ci, bo bylam w Twoich butach z pierwszym dzieckiemm, na szczescie Polcia byla o polowe latwiejsza, jesli chodzi o kolki i wysypki.
 
mysza - a jesz jabłuszka? Moja kuzynka z dwójką dzieci miała tak, ze jak tylko jabłko zjadła to wysypka murowana. Do tego wodniste strzelające kupy
No i jeszcze masło - jesz? Przy Filiku jadłam tylko bułeczki białe + margaryna Flora (inne mają mleko w składzie chyba). Do tego banany, jabłka, kukurydza, ziemniaki, mięso z indyka i królika. Woda niegazowana, ryż. I tak przez 8 miesięcy. Nawet że jemu pomogło.
Aha, jak nie jesz nabiału to pamiętaj o uzupełnianiu wapnia (calcium ci powinien lekarz zalecić, podobno przy alergikach jest taż jakieś konkretne stosowana, ja chyba gluconicum miałam, ale głowy nie daję)
blubery - ja dostałam takie ulotki w szpitalu o tym glutenie :confused:. Nawet mojej pediatrze pokazywałam i ona stwierdziła ze mimo wszytko my podawać wcześniej nie będziemy ze względu na alergię w rodzinie. Ale skoro wszędzie piszą że po 4 miesiącu a nie w 4 to pewnie tak jest
 
Ostatnia edycja:
mrozik nie jem bananow, jablek, pomidorow, nabialu, woda tylko niegazowana, tylko co kilka dni herbata, no i jadlam ciastka owsiane, ale widze juz teraz, ze ich tez nie moge. A suplementu wapnia nie dostalam od lekarza:/ pojde do apteki to sie dowiem moze od farmaceuty czegos, bo ta moja pediatra jest zalosna:/
 
Jezu... to sie meczysz kobieto straszliwie... Ja jzu dawno bym sie poddala, no ale ja nigdy nei bylam fanka karmienia piersia...

MoniSkaBe - ile dajesz tego kleiku ryzowego do mleka??? juz nie pamietam jak to bylo 3 latat temu... Adas pije mleka 180ml (tzn. 180 wody i 6 miarek mleka). Jednak miarka kleiku na poczatek wystarczy czy dawac wiecej?
 
mysza - moja też mi nic nie powiedziała. Dowiedziałam sie od kuzynki, która spytała czy nie chcę od niej tabletek, bo jej zostały. No i zapytałam wtedy lekarki, a ona do mnie, no oczywiście że pani powinna brać. I to z takim fochem, jak ja mogłam niewiedzieć. A to była prywatna. Za wizyte brała 100 zł i taka "miła" i kompetentna sie okazała
 
Witam będę odwiedzać was zadziej bo nie mam stałego dojścia do interetu mam tylko nadzieję ze szybko się to zmieni. Jedyne co wyczytalam to o zamknieciu watku galerji jestem za jak najbardziej. Pozdrawiam wszystkie mamuski i do "zobaczenia".
 
reklama
Witajcie,
My już dzisiaj po długim spacerku, ale zaraz się wybieramy na kolejny do Sopotu tym razem.
Mysz, dlatego ja w sobotę definitywnie odstawiłam synka od cycka. Tak się strasznie drapał, że szkoda mi go było. Nie mam pojęcia już od czego. I teraz jest na bebilonie pepti, buzka juz ładniejsza o wiele, pewnie za dwa dni śladu nie bedzie. A ja tez nie jadłam żadnego nabiału, pomidorów, itd. Schudłam sporo, włosy zaczęły wypadać garściami, pewnie i zęby się posypią. Także prawie trzy miesiące wytrzymałam.
Miłego dnia. Uciekam.
 
Do góry