reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

gratuluje wygranych :-)
ja dwa razy wygralam misia w konkursie Bebiko - 3 lata temu dla Jasia i teraz dla Adasia :-D
aha - i w konkursie Akademii Pampersa wielka paka przyszla z mnostwem musow owocowych - nawet kolezance dawalam bo bylo tego naprawde mnostwo... I 2 paki pampersow i chusteczki tez :-)


A ja czekam az mi przyjdzie smoczek trojprzeplywowy (tez ze szczelina zamiast dziurki) i bede wieczorne mlek ozageszczac - mzoe to cos pomoze mojemu obzarciuchowi :-D
Wciaz nie wiem czy kleikiem ryzowym czy kukurydzianym... Boje sie troche zaparc po tym ryzowym...
ja daje swojemu maluchowi ryzowy i zaparc nie ma.
 
reklama
dzien doberek!
Kolejny piekny dzien sie szykuje....Mlody w koncu zasnal, ale wczoraj nie zasnal po poludniu, wiec maruda okropna i polozylam go godzinke wczesniej spac, wiec oczywiscie rano obudzil sie godzine wczesniej, o 4!!!!:szok:Zrobil kupke, pobawil sie, i o 5 go uspilam....Ale tak jakos niespokojnie spi, jakby mial koszmary senne....
A w ogole ja nalozylam wczoraj na spacer krem z filtrami i nie pomyslalam, i nalozylam na raczki, a mlody od razu te raczki do buzi!Mam nadzieje, ze krem skoro dla niemowlat, to nic mu sie nie stanie...I cos trze oczka bardzo mocno, chyba nie ten sam krem do oczu mu wlazl!!!Przecieralam czesto wacikiem z woda, mam nadzieje pomoze troszke, zaczerwienienia nie ma, wiec chyba ok.
Gratuluje nowym moderatorkom!!!:-)
 
Matko a ja mialam noc koszmarna:wściekła/y: Maly od 23 budzil sie co godzine lub poltorej, dopiero jak go wzielam do lozka o 3 to pospal do 5, no po prostu gorzej chyba byc nie moze. Jestem zalamana, niewyspana. Im starszy tym gorzej spi w nocy. Za to wczoraj znow pol dnia przespal, a jak go wzielam na spacer to najpierw wrzask, dopiero pozniej zasnal. Od 17tej robi sie taka maruda, ze ujechac z nim nie idzie. Wszystko jest zle. Opadam z sil, mam nadzieje, ze troche dzis pospi w dzien to i ja sie zdrzemna. Chyba od przyszlego miesiaca wprowadzam butle na noc, a od dzis podaje mu esputicon, bo chyba go bączki męczyły, bo wczoraj nie zrobil kupki, a codziennie robi po 2 conajmniej. Na szczescie dzis od rana juz zrobil, wiec moze bedzie normalniejsza noc.
 
Matko a ja mialam noc koszmarna:wściekła/y: Maly od 23 budzil sie co godzine lub poltorej, dopiero jak go wzielam do lozka o 3 to pospal do 5, no po prostu gorzej chyba byc nie moze. Jestem zalamana, niewyspana. Im starszy tym gorzej spi w nocy. Za to wczoraj znow pol dnia przespal, a jak go wzielam na spacer to najpierw wrzask, dopiero pozniej zasnal. Od 17tej robi sie taka maruda, ze ujechac z nim nie idzie. Wszystko jest zle. Opadam z sil, mam nadzieje, ze troche dzis pospi w dzien to i ja sie zdrzemna. Chyba od przyszlego miesiaca wprowadzam butle na noc, a od dzis podaje mu esputicon, bo chyba go bączki męczyły, bo wczoraj nie zrobil kupki, a codziennie robi po 2 conajmniej. Na szczescie dzis od rana juz zrobil, wiec moze bedzie normalniejsza noc.


no mysza muszę przyznac masz cięzko eh wiem co to znaczy bo jak byłam miesiąc na piersi było podobnie, ciągłe pobudki itp. a teraz jak mały raz obudzi się w nocy to już jestem niedospana, a śpi ogólnie od 21 do 8 rano .
 
witam sie i ja,
moja, jak przewidywałam, obudziła się o godzinę wcześniej, o 5!! dobrze, że o 6:30 zasnęła znowu.
poza tym u nas pochmurno, wózek został w aucie i juz widzę, jak ide z dzieckiem i składam wózek na parkingu... echhh...
 
no mysza muszę przyznac masz cięzko eh wiem co to znaczy bo jak byłam miesiąc na piersi było podobnie, ciągłe pobudki itp. a teraz jak mały raz obudzi się w nocy to już jestem niedospana, a śpi ogólnie od 21 do 8 rano .

karmienie piersia mnie dobija, nawet nie ze wzgledu na te noce, ale na to, ze Małego co chwile cos uczula i co chwile ma wysypke. Ja juz prawie nic nie jem, bo sie boje. Efekt takie, ze od poniedzialku znow kilogram mnie na wadze i jakos przestaje mnie to bawic, bo chodze jak cien. 29tego ide do pediatry i przysiegam jak mi powie, ze mam nie jest nabialu (nie jem 2 miesiace) to je je..e:wściekła/y:
 
karmienie piersia mnie dobija, nawet nie ze wzgledu na te noce, ale na to, ze Małego co chwile cos uczula i co chwile ma wysypke. Ja juz prawie nic nie jem, bo sie boje. Efekt takie, ze od poniedzialku znow kilogram mnie na wadze i jakos przestaje mnie to bawic, bo chodze jak cien. 29tego ide do pediatry i przysiegam jak mi powie, ze mam nie jest nabialu (nie jem 2 miesiace) to je je..e:wściekła/y:


i tak jesteś dzielna i wytrzymała, ja bym napewno nie dała rady, a jednak trwasz przy karmieniu piersią no ale rozumiem twoje rozgoryczenie bo ileż można.
 
reklama
Witam!

My dzisiaj po szczepieniu. Moje małe biedactwo mocno płakało, dobrze, że jednak zdecydowaliśmy się na szczepionkę 5w1:tak: odkąd wróciłyśmy ze szczepienia to mała nie odkleja się od cyca, rozdrażniona jest i marudna, ostatnio też tak było.
Ważymy już prawie 5 kg, uff:-) w końcu:-), ale pani pediatra mnie uspokaja i mówi, że mam się przestać zamartwiać, bo Basia jest zdrowa i ładnie przybiera:-)

mysza m - wytrwała z Ciebie dziewczyna:-) pewnie niejedna osoba na Twoim miejscu już by się poddała

Gratuluję nowym moderatorką! I wszystkim szczęściarom co wygrały coś w konkursach:-) to ja też się pochwalę, że mój J kilka dni temu w konkursie w pracy wygrał iPoda:-)
 
Do góry