reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

a o tym glutenie tez znalazlam na stronie hippa ze mozna po 4 miesiącu podawac dla dzieci karminych piersią, to mysle ze w lipcu zaczniemy podawac Krzysiowi kaszki :)
 
reklama
Ej laski o karmieniu mamy osobny watek:tak:troszku zesmy sie tutaj zagalopwały:tak:

hehehe dobrze, dobrze mazia. Widzę że przyszła moderatorka nie puszcza słów na wiatr i ostro berze się już do pracy.;-):-D

A tak w ogóle to witam.:-)

My zeszła nocka nie najgorsza zasnął o 21:30 pobudka o 2:30 później o 6 pogadał do 7:eek: i później pospalismy razem do 9:30 więc nawet, nawet się wyspałam. Zobaczymy jak dziś bo maluda śpi od 20:30. Co do wygranych, udało mi się kiedyś wygrać w Twoim Stylu mp3 a wcześniej to puzzle jako dziecko w osiedlowej gazetce rozwiązałam krzyżówkę:-D. Acha raz 4 w totka i kilka trójek. Poza tym dzień spokojny, dziecię tfu tfu odpukać grzeczniutkie. Już coraz mniej śpi na spacerkach. Dziś pierwsze pół godziny spał, następną godzinę był aktywny i oglądał drzewa, domy i bloki i znów pół godziny spał, zero płaczu także super.:-)

Dobrej nocki dla Was wszystkich, oby malce nie budziły się za często tego sobie i Wam życzę.:-D
 
gratuluje wygranych :-)
ja dwa razy wygralam misia w konkursie Bebiko - 3 lata temu dla Jasia i teraz dla Adasia :-D
aha - i w konkursie Akademii Pampersa wielka paka przyszla z mnostwem musow owocowych - nawet kolezance dawalam bo bylo tego naprawde mnostwo... I 2 paki pampersow i chusteczki tez :-)


A ja czekam az mi przyjdzie smoczek trojprzeplywowy (tez ze szczelina zamiast dziurki) i bede wieczorne mlek ozageszczac - mzoe to cos pomoze mojemu obzarciuchowi :-D
Wciaz nie wiem czy kleikiem ryzowym czy kukurydzianym... Boje sie troche zaparc po tym ryzowym...
 
Witajcie!

Wczoraj mieliśmy ciężkie popołudnie. Szymon bardzo mało spał w dzień, także późnym popołudniem był już tak zmęczony, że płakał i ciężko było go uspokoić. Nigdy się tak nie zachowywał, a od dwóch dni jest jakiś dziwny :szok: On zazwyczaj bardzo mało płacze, jest bardzo pogodny i ciągle uśmiechnięty (poza pozowaniem do zdjęć), także był to dla nas szok. Po kąpieli też miał problemy z zaśnięciem, ale udało się. Bidulek mój kochany. Obstawiamy zęby,chociaż nic jeszcze nie widać, ale wszystkie inne powody wykluczyliśmy.

Zapowiada się ładny dzień :tak::tak: Dlatego wybieramy się na spacer po śniadanku i popołudniu też.
Życzę miłego dnia! Do później.
 
reklama
Do góry