reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Cześć przyszłe mamusie!
Dziś zaczęłam się bardzo martwić, bo zrobiłam podstawowe badania moczu i krwi. W moczu wyszły mi śladowe ilości białka i liczne bakterie, nabłonki płaskie oraz kryształy szczawianu wapnia. A z krwi niska hemoglobina 10,5. Jak myslicie, czy powinnam dzwonić do lekarza, czy to może nic złego nie oznacza? Boję się bardzo, pomórzcie:( proszę
 
ja bym zadzwoniła do lekarza.... białko w moczu to nic dobrego, ale zapewne lekarz zaleci powtórzenie badań, nieraz zachodzą pomyłki...
hmm ja sama np nie moge odbierac swoich badan dostaje je dopiero na wizycie u lekarza...
 
Cześć przyszłe mamusie!
Dziś zaczęłam się bardzo martwić, bo zrobiłam podstawowe badania moczu i krwi. W moczu wyszły mi śladowe ilości białka i liczne bakterie, nabłonki płaskie oraz kryształy szczawianu wapnia. A z krwi niska hemoglobina 10,5. Jak myslicie, czy powinnam dzwonić do lekarza, czy to może nic złego nie oznacza? Boję się bardzo, pomórzcie:( proszę




co do białka i bakterii w moczu to sie nie znam za bardzo, ale jeśli chodzi o hemoglobine to ja mam całą ciążę 7. I biorę żelazo , które powoduje że nie spada ona jeszcze niżej.
 
nigdy bym nie pomyslala ze zwykle wyjscie do sklepu kosztuje tyle sily i wysilku :/ padam a przeiez to tk blisko ,wzielam plecak zeby nie nosic i ledwo zaszlam do domu zsapana ,zmachana i cala mokra :( pomimo tego ze na dworze mrozno .Kupilam sobie farbe i mam zamiar pofarbowac wlosy ale czy dam rade to nie wiem narazie opadam z sil ,siadlam przed kompa wypilam cappucino i ledwo zipie :/
 
jejku jutro mnie czeka to badanie moczu i tez juz mam stracha .Cindy kochana pogon tego faceta i narazie daj se spokoj ,wiem ze latwo sie pisze ale lepiej przemeczyc sie z rodzicami a nie z jakims nieodpowiedzialnym gosciem ,ktory i tak chyba to wszystko ma gdzies :(Przygotuj sie kochana na malenstwo ,ktore odmieni twoje zycie a moze nawet polepszy stosunki miedzy toba a rodzicami a faceta jeszcze sobie znajdziesz i to takiego ktory posznuje ciebie jako kobiete i pokocha dziecko jak swoje :) MLODA jeszcze jestes takze masz czas :)
 
jak chodze to mala jest bujana i spi ale jak tylko usiade to juz daje o sobie znac :-D Dobra trzeba podniesc dupcie i wziasc odkurzacz i sprzatnac troszke ,potem moze te wlosy .A potem spruboje sie ogolic mial to zrobic moj M ale pracuje dzisiaj do 2 w nocy i dupa :( musze jakos sama .
 
Dziękuję za radę, zadzwoniliśmy do lekarza, mówił żeby się nie martwić, w czwartek mam wizytę, więc dostanę jakieś pigułki i wszystko będzie w porządku.
3majcie się, muszę odpocząć po ciężkim dniu związanym z robieniem wyników:*
 
Witam Dziewczyny :)
Ja też "marcówka 2010", dokładnie 24 marzec :-)
Kurde jest tych dolegliwości ciążowych :tak:
kamikaa ja też strasznie szybko się meczę, jeszcze 2 miesiące, a mi juz mąż pomaga sie ubierać, bo nie mogę sama skarpetek nałożyć, a jak juz sie wymęcze i sama ubiore to zaraz mi sie słabo robi.
Ogólnie mam problemy z za wysokim pulsem.W na początku miesiąca skakał mi nawet do 138. Narobiłam sie wyników, okazało się tylko tyle,że mam żelazo za wysokie. Musiałam odstawić witaminy i na te kołatanie serducha dostałam leki homeopatyczne.
Już jest coraz lepiej,ale i tak mam ruchy ograniczone.
A jak Wasze przygotowania na przyjście Skarbków??
 
reklama
Witam nową mamusię (ona87) ja też z wawy a konkretnie tarchomin więc na prage mam niedaleko:tak:wykąpałam się,umalowałam,zrobiłam fryzurę,pomalowałam paznokcie i co ......i nic-usiadłam przed kompem:-Dale przynajmniej poczułam się jak wczesniej (czyli jak kobieta) a nie jak wagon towarowy,albo lokomotywa która sapie i dyszy:-Dnormalnie juz taka ociężała jestem że szok ( juz ponad 20 kg na +) masakra:szok::baffled:
Ja już nie mogę się doczekać aż wstanę z łóżka i zrobię sobie włoski i paznokcie aby poczuć się jak dawniej:-DA tak na leżąco to trudno prostować włosy lub malować paznokcie:dry:
 
Do góry