reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Czesc dziewczyny, ostatnio nie mam jakos weny do pisania ale czytam was na bierzaco.

Co do pogody to juz prawdziwy grudzien, kilka dni przymrozkow bylo a teraz leje deszcz i nawet cieplo jest.

No nic kochane zmykam spac juz a wam zycze milego dnia.:-)
 
O nie mogę !! Pierwsza dziś jestem:) Jupi :)
Przed chwilką wypiłam glukozę i za godzinke M zawiezie mnie na pobranie krwi:tak:
Odezwę się jak juz będziemy w domku. Pewnie koło 13 bo po pobraniu jedziemy do teściowej na śniadanko:-)
Mały w brzuchu szalej:-D
Wiecie.. tak mnie od paru dni żebro pod lewym cycem napier****** że :szok: jakbym wielkiego mega siniaka miała..:eek: Ani spac, ani nic..:confused2:Odcisnąc to sobie nie odcisnęłam no bo jak i gdzie:eek: Nawet w nocy śpię na prawym boku bardziej..:eek:Eh.. muszę lekarza zapytac..
 
Witam porankiem...spać nie mogę:-(Wczoraj dokończyliśmy z M kładzenie plyt, gruntowanie, szpachlownie itp i jest wszystko gotowe zeby wszedł dziś majser:-D Wkońcu już nie mogę się doczekac...nawet juz meble znalazłam :rofl2::rofl2: będą super pasować do naszego wnętrza:-)
Dlatego nawet nie pojechalam do szkoly rodzenia:-(Odrobię w innym terminie bo wolalabym byc z mężem a nie sama...jak będą uczyc masażu..to niech się uczy jak mnie masować podaczas porodu:cool2:

Madzia84 mi od razu pomoglo tamtum verde ale w płynie. 2razy przepłukalam gardło i jak ręką odjął:-)
Mag007 świetny link:rofl2:
Burza widzę, że mamy podobne wrażenia z Arkadii:-D
Mysz1978 ja zawsze ustępowałam ciężarnym, jakąs taką wyrozumialośc i szacunek mialam dla nich moze dlatego do mnie teraz to wraca:-) Wczoarj w kosciele starszy pan ustąpil mi miejsca, a nawet jak kiedys jechalam tranwajem i byl załadowany dzieciakami ze szkół, którzy siedzieli i tylko qrwi** i jakieś głupie żarty z ludzi robili to mi jeden z nich ustąpił miejsca:shocked2:

Miłego dnia brzucholki
 
Witam po weekendzie kochane :*
U mnie zima na całego, az przyjemniej sie wychodzi z domu, jak jest biało, choc nie lubie zimy:sorry:
Weekend zleciał ekspresowo, w sobote u chrzesnicy na urodzinach, wczoraj u moich rodziców, i tak zleciał ten czas.
Dzis mam zamiar skoczyc do galerii po prezent dla mojego M, poniedzialek rano to moze nie bedzie takich tłumów:tak:
Caroline chcialam zagłosowac ale nie moge tego znalezc, tyle naskrobałyscie przez weekend,jesli to nie problem to wrzuc linka jeszcze raz to tez zagłosuję:tak:
Obiadek mam z wczoraj takze luzik, za to czeka mnie dalszy ciag swiatecznych porzadków... ale juz koncówka, jak skoncze( a mam zamiar koło czwartku) to stroimy choinke, nie moge sie juz doczekac, takze mam motywacje zeby szybko posprzatac:)
W sobote kupowalismy bombki, i tak mi sie trafiło przy kasie ze za 12 szt bombek takich duzych zapłaciłam 1zł :-)heheh
Trzeba ogarnąc mieszkanko i szykowac sie do wyjscia
Miłego dzionka brzuszki kochane :*
 
Dzień doberek!
Olo w przedszkolu, ja jem śniadanko i muszę jakoś konstruktywnie zaplanować dzień :-) a na śniadanko mam bombę witaminową: pomidorek, rzodkiewka, serek i zielona pietruszka (polecam mamom którym spadły wyniki krwi :tak:)
 
heja milutkie,
zaraz idę na śniadanko, tylko chciałam się przywitać
Dziś M pierwszy dzień po wypadku w pracy, a ja sama.:-(
W nocy strasznie tyłek mnie na pierniczał, nie mogłam znaleźć dogodnej pozycji, wrrrrr
 
reklama
Kochane dziękuję za głosiki :)

U nas też leży śnieg, nie dużo, ale zawsze to coś, aż klimat bardziej świąteczny się zrobił :) Dziś mnie czeka sprzątanko :) i obiadek. Po za tym będę musiała skoczyć do obuwniczego z Dawidem, wyciągam mu butki które kupiliśmy z 3 miesiące temu na zimę, 3 rozmiary większe, lekaż zalecał kupować 1,5 większe, ale kupiliśmy z myślą, o zimie i co!!!! Za małe, więcej nic nie kupie na zapas :p Ale człowiek na błędach się uczy, co zrobić :)

Życzę miłego dnia!!
 
Do góry