reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Każda ciąża jest inna i myślę, że to normalny obiaw, ja np, z Dawidkiem przez całą ciążę nie wymiotowałam, dopiero później zaczeły się wymioty, chociaż sporadycznie, tak więc każda ciąża jest inna.
 
reklama
Kochane dziękuję za głosiki :)
Po za tym będę musiała skoczyć do obuwniczego z Dawidem, wyciągam mu butki które kupiliśmy z 3 miesiące temu na zimę, 3 rozmiary większe, lekaż zalecał kupować 1,5 większe, ale kupiliśmy z myślą, o zimie i co!!!! Za małe, więcej nic nie kupie na zapas :p Ale człowiek na błędach się uczy, co zrobić :)

Życzę miłego dnia!!
U mnie bylo podobnie. Pokupywałam Olkowi do przedszkola 5 par dresów, papcie, a po dwóch miesiącach mi tak wyskoczył, że wszystko małe... rosną te dzieciaczki.
A jak przyjdzie na świat taki nowy, mały ludzik to dopiero będzie szok, że te nasze szkraby już takie duże.
 
dziendobry :))
Witam sie i uciekam pod prysznic i do pracy :))
Zimno i sniegu nie ma ale jest sucho a to juz cos :))
Pozdrawiam i milego dnia zycze :))
 
hej hej po weekendowo:-D:-D:-D

u nas powolutku się kulamy nadal 2w1

ale wczoraj skurcz miałam tak że aż drzwi porodówki zobaczyłam:no: ale daliśmy rade:-D:-D:-D

cukier żyje swoim życiem ale co tam w wigilię się najemy:tak::tak::tak:

miłego dnia poczytam nadrobię i się odezwę:tak::tak::tak:
 
widzę że weekend pracowity miałyście

paszteciki pierniczki zakupy no no:tak::tak::tak::tak:
ccaroline85 - głoski oddany

marti szpital jak marzenie:-D:-D:-D

wszystkim chorym szybkiego powrotu do zdrówka:tak::tak::tak:

 
Rybka jak to "nadal"? :sorry: Chyba chciałaś napisać wciąż i tak ma zostać do marca:tak: Uważaj na siebie kochana bo te skurczybyki nie dają za wygraną i cię męczą, ale ty jesteś silniejsza od nich:-) Tak trzymaj !!
 
Hej, hej
i ja się witam. Wyspana już kolejną noc, aby nie zapeszyć. Właśnie wcinam zupę mleczną. Milkshake narobiłaś mi smaka na Twoje śniadanko, pójdę zaraz na zakup, to będę na jurtro miała. Ja się zbieram zaraz do lumpka i jadę do babci zaopatrzenie zrobić, co by miała co jeść. A na obiad mam żurek na swojskiej kiełbasie, gotowałam wczoraj wieczorem.
U nas śnieżek też popruszył, ładnie wygląda. Do potem, pa pa.
 
reklama
Do góry