reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Jestem w 24 tc i Synek :) jest nadzwyczaj ruchliwy :), każdy lekarz ma problem żeby Go zbadać :0. Ostatnio zaczął okropnie kopać mnie po jajniku na którym mam guza, czy któraś z Was miała podobnie i znalazłyście na dzieciaczka sposób ? :)
 
Dzień Dobry Mamuśki.Ja juz jestem w domu,byłam na pobraniu krwi i oddaniu moczu,jutro wyniki musze odebrać,ciekawe czy morfologia sie polepszyła.Ale jak szłam do ośrodka to sie poślizgnełam,bo unas jest juz bardzo zimowo i cos mnie w macicy boli jak chodze normalnie nie idzie chodzić.Teraz mam nogi u góry i mam nadzieje ze do jutra przejdzie.A nie jestem wyspana dwa razy w kibelku i o 6 pobudka.Dobrego dnia.
 
...a ja po glukozie...75g po 1 i 2 h. Ale było lepiej niż ostatnim razem...chyba dzięki cytrynie :-D...Normalnie wysyp ciężarnych w przychodni, no ale najważniejsze że już jestem po...Taka głodna wróciłam, że ledwo zdjęłam kurtkę i złapałam za ...ciastka hehe....No ale zjadłam i śniadanie. teraz tylko trzeba ogarnąć mieszkanie i do łóżka. :-)
 
ohhh... dobrnelam do konca :-D
ale juz nie pamietam co chcialam napisac.

Dzisiaj dowiedzialam sie, ze 9 grudnia moja kolezanka urodzila synka. Sliczny chlopaczek. Az mnie zazdrosc ogarnela, ze ja jeszcze 3 miesiace musze czekac. :-)

W sobote bylismy w hurtowni zabawek. Musielismy obkupic dzieciaczki. No, a ze moj Karol nie mogl sie ogarnac z prezentami to zazyczyl sobie puzzle. Słuchajcie masakra.
1500 elementów.. ja wzor wybierałam i teraz najchetniej kopnelabym sie za to w dupe :-D
obrazek przedstawia biegnace po wodzie konie. Woda oczywiscie chlapie, no i widoczne sa tez rozmazane odbicia konikow w tafli wody. :-D Porazka. 2 dni zesmy nad nimi siedzieli i co ? moze ze 200 elementow ulozylismy :-D

ide cos zjesc i zaraz zmykam na poczte wyslac aktualizacje nip3 i zwolnienie do ksiegowej.

do potem ;-)
 
cześć,
ale naskrobałyście przez weekend...ledwo nadążam czytać...:-D:-Da zaraz trzeba zmykać po zakupki i brać się do jakichś domowych prac:szok:, zwłaszcza że jutro wizyta u gina, więc jak nic 3 godzinki wypadną:-D
 
a propo narodzin dziś o 3.20 urodziła moja kumpela synka o 22 miała usg i pani dr stwierdziła że ma rodzić naturalnie pomimo jednej cesarki bo dziecko małe 3100g a ona już po terminie a jasiu urodził się 4100g i moja kumpela pękła cieli ją a pani dr jej pogratulowała że dała radę:eek::eek::eek:

bomba co:crazy:

ja już od razu wole mieć tą moją cesarkę:tak:
 
reklama
a propo narodzin dziś o 3.20 urodziła moja kumpela synka o 22 miała usg i pani dr stwierdziła że ma rodzić naturalnie pomimo jednej cesarki bo dziecko małe 3100g a ona już po terminie a jasiu urodził się 4100g i moja kumpela pękła cieli ją a pani dr jej pogratulowała że dała radę:eek::eek::eek:

bomba co:crazy:

ja już od razu wole mieć tą moją cesarkę:tak:

kurde... i wez tu zaufaj lekarzowi :crazy:
 
Do góry