reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Patinka fajnie, że Twój chłopiec tez Franek. Koniecznie napisz jak dr potwierdzi :tak::tak: Gratuluję pólrocznego stażu małżeńskiego ( Jesooo jak to u nas dawno było:szok::szok::szok:)

A my dzisiaj od rana dekorowalismy swiatecznie cały dom, postawiłam stroiki i zrobiłam na wszystkie poręcze girlandy. Fajnie już teraz zaczynam czuć swięta.
 
reklama
Wróciliśmy z spacerniaki i ciachaaaaa;-)brrr ale zimno, ale w sumie przyjemnie o wiaterek nie wieje, tylko śniegu mi w tym wszystkim brakuje:tak:
 
Witam niedzielnie:-)

Ja dzisiaj spałam chyba z 12 godzin. Wstaliśmy z mężem o 10. Nawet się wyspałam, ale oczywiście ciągle się budziłam w nocy, bo a to na siku, a to mi niewygodnie było, a to nie wiadomo co jeszcze. Potem wstaliśmy, zjedliśmi sniafanko i na 11 do koscioła. A po kościele pojechaliśmy do Plazy, bo w Szczepana jedziemy na chrzciny no i trzeba było kupić jakiś prezent i kupiliśmy w Smyku taki śliczny komplecik bluzeczkę i spodenki. Ale ceny w tym Smyku to mnie normalnie rozwaliły:szok: wszystko drogie jak cholera!! Ale widziałam na wyprzedaży były kompleciki połśpiochy (z szeroką gumką) i kaftanik za 19,90, ale ie kupiłam bo Ł już kręcił nosem, a u nas krucho z kasa, więc z bólem serca wyszłam z tego Smyka;-) No a potem nie chciało nam się wracać do domu, więc wprosiliśmy się do moich rodziców na obiad na wieś:tak: Posiedzieliśmy, pogadaliśmy i wróciliśmy i już niedziela prawie minęła.

A za oknem mam zimę pełną gębą. Mróz prawie -5 i pada gęsty śnieg. Wygląda to pięknie, ale to nie zmienia faktu, że zimę lubię tylko oglądać zza okna;-)

A i kupiłam sobie dzisiaj Ziajkę na rozstępy zobaczymy jaki będzie efekt czy cokolwiek pomoże:tak:
 
A u mnie tez pada śnieg i mrozi,pieknie o wygląda.Mój synuś chyba sie obudził bo czuje kopniaczki.A jutro musze o 6tej rano wstac i na badania,niechce mi sie ale trzeba.
 
przysypiam sprawdzając prace dzieciaków z gimnazjum:confused2:

4 rok pracuję w szkole a ciągle zastanawiam się, jak można pisać takie pierdoły i sadzić takie byki ortograficzne:-D

łeb mnie boli, chyba zrobię sobie przerwę na herbatkę:eek:
 
4 rok pracuję w szkole a ciągle zastanawiam się, jak można pisać takie pierdoły i sadzić takie byki ortograficzne:-D

hehehehe:-D fajnie tak się dowiedzieć, co sobie nauczyciele myślą hehe Ja sobie czasem tak myślę, ze na tych egzaminach ci profesorzy jak czasem się ściemniało i nie na temat pisało to normalnie ręcę załamywali hehe i pewnie sobie myśleli co za debilstwo studiuje na tej politechnice:-p;-)
 
Caroline-głosik oddałam jako 81 i z tego co przejrzałam to masz szansę wygrać...:)
Ja dzisiaj dopiero zajrzałam na internet,bo wujek kładł nam panele i nie miałam nawet jak odpocząć.Padam na ryjek.Pozdrawiam.
 
reklama
Do góry