reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Cześć dziewczyny!!!
Wpadłam tylko na chwile, właśnie wróciliśmy z Wawy bo byliśmy u znajomych no i przy okazji na zakupach w Arkadii i Złotych Tarasach. To co się dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie:szok:. Ludzi jak mrówek, no i oczywiście jak poszłam do łazienki bo normalne, że co 5 minut latam to kolejki straszne i jakoś tak mi przykro sie zrobiło bo nawet nikt mi nie ustąpił kolejki:-( i wszystkie kobiety nagle zaczeły się rozglądac po scianach , jakby udawały że mnie nie widzą, a najgorsze jest własbnie to, że to kobiety, no bo mężczyzn jeszcze można zrozumieć bo nie wiedzą co to znaczy , no ale żeby kobieta............. ah szkoda gadać:wściekła/y:. I miałam wrażenie, że ludzie tak dziwnie się na mnie patrzą, no ale może to tylko moje wyobrażenie. Dobra spadam się położyć bo mnie kręgosłup bardzo boli. Jutro wszystko przeczytam, co się działo przez te 2 dni u was i napiszę. Dobranoc i spokojnej nocy.
 
A ja z M partyjkę w karty strzelimy:) Jutro ide na glukoze to odezwe się do Was pewnie po 13:00. Spokojnej nocy! (aha!:-)cos mi sie przypomniało:tak: jak ostatnio pisałam Wam "spokojnej nocy bez chodzenia na siusiu" to sama wstałam:-D pierwszy raz od dluższego czas:-D
 
cześć brzuchate :-)
ale u nas zimnooo się zrobio :shocked2: no wiem, że nie az tak, jak w Pl, ale mimo wszystko ;-) mąz napalił w kominku i może cieplej się zrobi w domu :sorry:

echhh i już sama nie wiem, co pisać ;-)
wracam na kanapę przed telewizor :-p

do jutra! :-)
 
Dziewczyny - nie ludzcie sie z tym ze jak jestescie w ciazy to beda Wam miejsca i kolejki ustepowac - tak jest tylk ow teorii, a praktyka to zwykle co inengo. Ja w poprzedniej ciazy raz mialam taka sytuacje i az m iglupio sie zrobilo bo to starsza babka tak sie zakrecila wokol mnie na poczcie i zrobila zadyme na cala kolejke zebym byla przepuszczona :zawstydzona/y:
Zaczelam sie zastanawiac jak to bylo zanim ja bylam w ciazy - czy przepuszczalam ciezarne, ale kurcze - zbyt wielu ciezarnych w takich sytuacjach kolejkowych to nie umialam sobei przypomniec... :eek:

dobrej nocy (z rzadkim wstawaniem do w.c. :-p)
 
a ja robie tak ide i pcham sie na beszczelnego w autobusie zawsze siadam i nikomu nie ustepuje a jak jest full i dzieciaki siedza to mowie zeby wstali bo mi sie nalezy a co :-D ostatnio na przystanku na lawce siedzialam i przyszlo takie babsko i do mnie ze chce usiasc a ja do niej ze niech siada gdzie chce ja jej nie ustapie bo mi sie tez nalezy to zaczela pierniczyc swoje a mi tam nawe uwagi na nia nie zwracalam i tak najlepiej :-D

Najlepsze przed nami jak bedziemy z wozkami w autobusie :-D tutaj sa miejsca wyznaczone dla wozka ale zawsze trzeba "szanownych dziadkow " wrecz prosic o zwolnienie takiego miejsca przecierz emeryta sie nalezy :p ale nie zemna ja sie uzerac i prosic nie bede i bede na chama bo z tymi ochydnymi ludzmi inaczej sie nie da jestes mily i dobry to jestes frajer :( niestety a jak jestes swinia to cie szanuja :( tak juz jest
 
reklama
Do góry