reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Hej kochane ;)nawet chwili nie ma zeby oddechnac ci ludzie dzwonia i dzwonia o to mieszkanko i juz tyle ich tutaj bylo :)mam 5 ludzikow :) ktorzy sa zainteresowani od 1.10 jupiiiiiiiiiiiiiii i juz gadalam z wynajemca jak tylko podpisze z kims umowe my sie wyprowadzamy :)
Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiii :)
I zas dzwoni tel ......

Dzisiaj bylismy na takim fajnym flomarku rynku dla dzieci wszystko tam bylo i kupilismy naszej niuni rozowe ciuszki spioszki i spiwor :) i czapeczke nie moglam sie oprzec a pare rzeczy z metkami :)
Kupujecie tez juz cos czy jeszcze sie wstrzymujecie ?
Moja niunia sie chyba rozpycha z lewej strony i mi tam na zebra czy jakis inny ogran uciska :) ale co trzeba zniesc ciagniecie i klucie dla niunki wszystko :)
Zawsze jak przyjde z kosciola jestem taka spokojna i szczesliwa i naladowana pozytywna energia :)
Do wieczora :)
 
reklama
Wiem, ze tunczyka nie mozna jesc w ciazy bo kumuluje metale ciezkie, wiec moze wszystkie owoce morza...pewnie kraby tez lubia nalykac sie metali ciezkich;)

Kasaii...rzeczywiscie bedziemy mialy dwojke dzieciaczkow w podobnym wieku :)



 
A ja sie przed chwika zdenerwowalam.Corka mojej przyjaciolki ktora mieszka ulice dalej zniknela.Myslala ze moze moze przyszla do moich dzieci(jest w wieku mego synka),pojechalam jej szukac,ale na szczescie sie znalazla. Przed chwila wrocilam.Myslalam ze umre choc to nie moje dziecko.Byla kilka ulic dalej.Nie wiem co jej odbilo,ale dzieci tu same nigdzie nie wychodza,Moja przyjaciolka przestraszyla sie ze ja ktos zabral.Nie chcialabym byc w takiej sytuacji bo strasznie to przezylam.Nie wiedziala co sie stalo przez kilkadziesiat minut.
 
owlrene - matko tez bym sie najadla stracha taka 5latka to przeciez moze sie wszystko wydarzyc..

tunczyka tez nie mozna w ciazy? ojeju nie wiedzialam a tak lubie ;/

misssiiisss - nie martw sie, w sumie ja jakos specjalnie tego nie przezywam, za malutka bylam zeby cos zrozumiec i malo pamietam ojca i tak jakos luzno do tego podchodze, tyle ze go nienawidze ;-)

kamikaa - moja dzidzia tez sie cos rozpycha chyba bo czasem tam na dol mnie tak cisnie ze szok..ciezko mi sie wyprostowac czasem..ahh ale co tam dla naszych Maluszkow to sie wszystko zrobi i przezyje:)
 
Hejka, ale truny temat dzisiaj poruszyłyście....:baffled:

Któraś z Was pisała, ze ruchy dziecka są takie milutkie;-) Ja na początku pierwszej ciązy też tak myślałam:tak: Pod koniec ciązy już mialam dośc tych kopniaków:-D:-D Jak 3 kilowe dziecko kopnie w żebra, żołądek albo inny organ wewnętrzny to naprawde czasami nie jest za miło;-) Czasami to aż udawało mi się zajęknąc przez takiego kopniaczka:-D Ale jasne, mimo wszystko to mile uczucie chociaz czasami bolesne....

Ja to wogole po urodzeniu dziecka mialam jakąś traume i strasznie brakowało mi brzucholka...;-)
 
Claudia ma 7 lat ale i tak mala.
Co do tunczyka to nie wiedzialam,zawsze go lubilam i jadlam.W poprzednich ciazach tez.Moze tu chodzi o naduzywanie,bo moje dzieciaki sa zdrowe nawet alergii nie maja.
 
DZIEWCZYNY KATASTROFA !!!!!
byłam w tym tygodniu na usg z maluszkiem i zarówno mi jak i mojej gin "zdawało" sie że widziałyśmy SIUSIAKA !!!!! Powiedziała mi ze jeszcze za wcześnie na takie deklaracje i 100% potwierdzenie płci ale i tak się przejęłam. Co ja zrobie z miliardem ubranek dla dziewczynki no i imie... NIE MAM IMIENIA !!! To bedzie pierwszy chłop w mojej rodzinie o d 5 pokoleń !!!! RATUNKU....
 
DZIEWCZYNY KATASTROFA !!!!!
byłam w tym tygodniu na usg z maluszkiem i zarówno mi jak i mojej gin "zdawało" sie że widziałyśmy SIUSIAKA !!!!! Powiedziała mi ze jeszcze za wcześnie na takie deklaracje i 100% potwierdzenie płci ale i tak się przejęłam. Co ja zrobie z miliardem ubranek dla dziewczynki no i imie... NIE MAM IMIENIA !!! To bedzie pierwszy chłop w mojej rodzinie o d 5 pokoleń !!!! RATUNKU....

Kurcze dziewczyno ales mnie przestraszyla.Nie rob tak.To powinnas sie cieszyc z takiego rodzynka.Wiesz jak bedzie rozpieszczany?A ubranka to pikus.Poradzisz sobie.Imie tez wymyslisz.Nie bedziesz miala problemu ze w rodzinie juz takie dziecko ma:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry