reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Tylko dzisiaj doszła jeszcze grupa krwi, która i tak nie jest refundowana, więc dlatego trochę dużo mi wyszło za wszystko.

Grupa krwi jest refundowana. Miałam za darmo. Także ktoś cię naciąga. Wydawało mi się, że inne dziewczyny pisały, że nie muszą płacić za badania, mimo, że chodzą prywatnie.

Ważne jest stwierdzenie grupy krwi w ciąży bo może się zdarzyć konflikt serologiczny. W ciąży jest refundowana, w innych przypadkach nie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Grupa krwi jest refundowana.
No to nieżle. Naciągnął mnie ten gin państwowy i wprowadził w błąd. A gin do którego chodzę prywatnie pytał się mnie czy mam możliwość zrobienia sobie bezpłatnie badań, a ja powiedziałam, że tak, bo byłam przekonana, że nie będzie z tym problemu, a tu taki zonk:baffled: No ale mądry polak po szkodzie. Wiec pewnie mój gin chciał mnie gdzieś skierować, jeśli pytał, czy mam możliwość zrobienia bezpłatnie tych badań wrrrrr:wściekła/y: ale jestem wściekła na siebie.:angry::angry:
 
stokrotka89 pewnie że przyjmiemy :tak: gratuluje fasolki i życze spokojnej ciąży

mag007 troszke mnie uspokoiłaś bo już się wystraszyłam że tylko mnie to czeka :tak: przyznam że ja też sie troszke boje.

candy6 ja dopiero w 12 tyg mam mieć usg przez brzuch ale niekiedy żeby lepiej było widać to w 12 robią jeszcze przez pochwe, myśle że to zależy od lekarza :tak:
 
Wróciłam z usg...wszystko wporzadku:)dzidzia mierzy 4,06cm, machała nużkami i rączkami...strasznie się wzruszyłam...ale po wyjściu z gabinetu zobaczyłam na karcie:CRL-4,06cm co odpowiada 11w0d, GS 4,61cm co odpowiada 10w1d...
Czemu mi nic doktor nie powiedziała, co to oznacza, czemu pęcherzyk odpowiada mniej tygodniom niż maleństwo:/ zawsze jest coś czym się stresuję:(

Kochana, na moje oko wszystko się zgadza. A takie małe rozbiezności występują. A wszystko i tak i tak wskazuje na 11 tydz. U mnie na przykład było: 10w5d, a drugie 11w1d. Myslę, że nie masz się czym martwić :tak:

Ja dzisiaj byłam na badaniach krwi. Aż cztery probówki mi pobrała:szok: Niestety musiałam za wszystko płacić, bo chodzę do gina prywatnie, a rodzinni lekarze już nie chcą skierować nawet na podstawowe badania krwi i moczu:-( Nie zrobiłam tylko toxoplazmozy bo by mnie kosztowała prawie 100zł:baffled: dlatego będę musiała się wybrać do swojego gina na NFZ tylko po to skierowanie, bo nie wyrobię się finansowo:zawstydzona/y: Tak mnie to wkurza, że tyle bierze ten chrzaniony ZUS, a jak przychodzi co do czego to trzeba chodzić i tak prywatnie, bo państwowo kolejki, że można wykitować, albo lekarze do d.... albo zepsuty sprzęt itd.:wściekła/y: Normalnie paranoja jest w tej Polsce:angry::angry:

Drogo jakoś masz tą toksoplazmozę. Ja płaciłam 60 zł za oba wyniki. Też chodzę prywatnie i niestety za wszystko płace. Nie dość, że same wyzyty drogie....

Jeszcze raz bardzo Wam wszystkim dziękuję za wsparcie i podnoszenie na duchu :tak:
 
Witam!
Byłam dziś u gina i dpstałam douphaston, czy jakoś tak. A le strasznie drogi, 45 zł za jedno opakowanie 20 tabl. No i muszę dużo wypoczywać. Mam nadzieję że ten krwiak nie będzie groźny i się wchłonie.
Ja też chodzę prywatnie ale badania mam za darmo bo daje moi moja gina skierowanie.
 
Witam.
Ja chodzę o gina prywatnie, a wszystkie badania zrobił mi na oddziale bezpłatnie. Tylko grupy mi nie zrobił, bo mam wynik na wypisie ze szpitala, więc nie było potrzeby. :-)
Pozdrawiam
 
reklama
Do góry