reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Witam brzuszki !
Dzis jestem pierwsza :) Muszę dzis pojechac do pracy, bo mi sie roboty papierkowej nazbierało i trzeba to ogarnąć:dry:Ale pogoda zapowiada sie super, słonko juz przyświeca takze humorek rowniez dopisuje:-)
Wczoraj wieczorem dostałam takich wzdęć,że wyprostowac sie nie mogłam:eek:juz sie zaczełam stresowac ze to moze nie wzdecia, ale po nospie na szczescie mi przeszło:tak:Życzę miłęgo dzionka dziewczynki:-)
 
Cześć :)

Kamikaa - czyżby pełnia?

ja jakoś ze snem nie mam kłopotów - tzn mam spałabym więcej niż mogę. Ale ja już ze 3 lata temu pogodziłam się z myślą, że wyśpię się jak dzieci do liceum pójdą ;-)

Dziś dzień jak codzień, bez specjalnych planów. A! Jedziemy z Łukaszkiem na badania z programu profilaktyki nowotworów u dzieci Nie nowotworom u dzieci - Kampania społeczna na rzecz postępu w onkologii dziecięcej
z innych atrakcji popołudniu odwiedzą nas znajomi :-)
 
Dziewczynki dziękuję pięknie za życzenia! Jestem przeszczęsliwa:-D Dziś ide na wizyte do gina:) Da mi pewnie skierowanie na usg:tak:Hihi:) Bedę starała się wybrac termin jeszcze w tym tygodniu jak bedzie wolne miejsce:)Lecę się zaraz szykowac:-)
Właśnie ja też tak kombinuję. Ale chyba kupię jednak Prenatal, bo jest tańszy od Feminatalu i ma więcej składników.
A ja mam w domku ten Prenatal ale jakos nie moge go łykac bo mi strasznie niedobrze po nim i odbija mi sie non stop:eek::szok: Brałam Feminantal DHA ale skonczyło mi sie i już nie kupowałam;-)Dobrze się czuję, więc na razie nie będe sie faszerowac lekami.

Ja tylko na chwilę, nadaję z pracy. Byłam właśnie u gina, wszystko ok, widziałam siuska między nogami. Będzie Ignaś. Potem podczytam co napisałyście, miłego dnia.
Gratulację synka!!! Chłopcy gonia dziewuszki na forum:) Może będzie pół na pół?:-)

ech...kilka dni temu byłam na USG rozwoju płci... Pytałam lekarza o płeć dziecka i po raz kolejny zasmucił mnie; najpierw powiedział że niby jeszcze za wcześnie, a później dobił mnie słowami "dowie się Pani po porodzie"! normalnie ręce mi opadły, gdyz oboje z partnerem chcemy znać płeć dziecka (m.in. aby przygotować pokoik maluszka). Wiem, że najważniejsze aby dziecko było zdrowe ale czemu lekarz nie chce mi zdradzić płci mojej niuni? Przecież mam do tego prawo!:wściekła/y:
Co za wredny typ:wściekła/y: ja bym na tej wizycie od razu mu wygarnęła, przeciez jak rodzice chcą wiedziec to mają do tego prawo, normalnie zdenerwował mnie ten gin:wściekła/y:
 
A ja mam w domku ten Prenatal ale jakos nie moge go łykac bo mi strasznie niedobrze po nim i odbija mi sie non stop:eek::szok: Brałam Feminantal DHA ale skonczyło mi sie i już nie kupowałam;-)Dobrze się czuję, więc na razie nie będe sie faszerowac lekami.
Ja też nie brałam do tej pory witamin, ale teraz mam lekką anemię i muszę.
 
witam
AsiaKC jakos zasnelam a czy pelnia nie wiem jakos ostatnimi czasy ciazko mi zasnac to mnie zgaga pali to nogi ciagna :/ uroki

Za oknem mi slonce swieci i cieplutko
Na 12 ide do pracy i mam nadzieje ze listonosz sie wyrobi i zanim z domu wyjde paczke mi przyniesie :)

Zycze wam milego dnia :)
ja mam usg 19 o 12 godzinie i juz nie moge sie doczekac :)
 
hello :-)

aaalle pojadlam.. jajecznica z kielbaska i serkiem.. Karol mi narobił smaka rano i musialam tez zjesc :-D

jest tak zimno, a ja musze wyjsc z domu... brrr.. na szczescie ide z mama, to przynajmniej nudzic sie nie bede :-)

kurcze codziennie wchodze na konto by sprawdzic czy laskawie zus mi pieniadze przesłał,.. ale niestety.. :/ ciekawe czy przed swietami dostane pieniadze za wrzesien... jak nie to sie wsciekne....
 
A ja mam ten DHA i się zastanawiam czy nie kupić następnym razem zwykłego, bo zwykły kosztuje 35 zł za 60 tabletek, a DHA 47 zł za 30 tabletek.
ja za ten feminatal N 30 tabletek płciłąm 17 zł, a ten drugi strasznie drogi, ja biorę jeszcze magnez, gina dała mi na skurcze. Ale ten magnez ma ogromne tabletki, zawsze jak je łykam to boję się że staną mi w gardle
hello :-)

aaalle pojadlam.. jajecznica z kielbaska i serkiem.. Karol mi narobił smaka rano i musialam tez zjesc :-D

jest tak zimno, a ja musze wyjsc z domu... brrr.. na szczescie ide z mama, to przynajmniej nudzic sie nie bede :-)

kurcze codziennie wchodze na konto by sprawdzic czy laskawie zus mi pieniadze przesłał,.. ale niestety.. :/ ciekawe czy przed swietami dostane pieniadze za wrzesien... jak nie to sie wsciekne....

No, ja też jeszcze nie dostałąm pieniędzy z Zus-u za wrzesień, znając ich to pewnie dostaniemy w grudniu. Mój znajomy jak był na zwolnieniu w lipcu, to pieniądze dostał we wrześniu
 
Dziewczyny, akiedy niosłyście zwolnienie do ZUSu? Bo oni mają 30 dni od daty dostarczenia przez Was (czy tez pracodawcę) zwolnienia. Jeśli przekroczyli ten termin to może wart się upomnieć o swoje? Zawsze mnie to wkurzało, że we wszystkich instytucjach to oni maja czas na wypłacanie, a jak my się spoznimy choćby jeden dzień, to zaraz naliczają karne odsetki :/
 
reklama
Dzien dobry kochane!!!!!!!!!!!!
Co prawda wstalam juz o 6 ale jeszcze polezec trza w lozku z godzinke hehe....
Co do witamin to ja tez bralam dotychczas tylko kwas foliowy a teraz kupilam sobie Falvit Mama i za 60 tabletek zaplacilam 28zł.. :) wszystkie inne ponad 35zl moja lekarka mi polecila pragnavit ktory kosztuje za 30 tabletek 45 zł....o troche duzo jak na mnie i na prywatne wizyty u lekarza....musze troszke posprzatac bo mnie szlag trafia jak widze okruszki na podlodze i dywanie :wściekła/y:
 
Do góry