reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Witaminy zalecił mi ginekolog w pierwszej ciąży również brałam, myślę, że witaminy na pewno nie zaszkodzą mi ani dziecku, a wręcz dostarczą to co potrzebne, po za tym nie łykam żadnych innych leków.
 
reklama
Witam Marcóweczki!!!U mnie śliczna pogoda,ale zimno.Mieszkanko posprzątane,a teraz klikam z Wami.Ja niestety musze brac witaminki,teraz jakos mi żołądek boli,ale jak zrobie większy oddech.
 
Ja szczepieniom mówię NIE. Nie dość że nie przebadana szczepionka, to nie wiadomo czy faktycznie zadziała. Wirus grypy (wszelakiej) ciągle mutuje i sa ciągle nowe odmiany.
 
witajcie dziewczyny
ja dziś mam ADHD jak mówi mój mąż normalnie jakbym nie była w ciąży, szaleję ze szmatą,gotuję,piorę, jakoś te słońce na mnie tak działa, ale jest potwornie zimno, normalnie na samą myśl zimy, aż mnie skręca z zimna.
Dziś oglądałam łóżeczka, znalazłam parę fajnych, podobają mi się te które mają suwaną przednią część nie trzeba się gimnastykować,żeby włożyć czy wyjąć malucha z łóżeczka, zresztą teraz jest taki wybór. hm zakupy będą nie lada wyzwaniem wszystko razy dwa, ale jak wspominałam wcześniej czekam do końca roku, mój drugo czorcik ujawni się jakiej jest płci mam nadzieję, wtedy jakoś już inaczej będzie się robić zakupki. Znajomi już odkladają ciuszki dla maluchów zawsze to trochę łatwiej. Dobra kończe miłego dnia ruszam z odkurzaczem.
 
Ja też jednak zdecydowałam się brać witaminki, bo coś niską mam chyba hemoglobine, poza tym staram się jeść dużo owoców, no ale swoje to mam tylko jabłka i gruszki i marchewkę , to wiem że nie pryskane, no ale resztę to w sklepie. A tam to zawsze dają dużo nawozów
 
Ja też jednak zdecydowałam się brać witaminki, bo coś niską mam chyba hemoglobine, poza tym staram się jeść dużo owoców, no ale swoje to mam tylko jabłka i gruszki i marchewkę , to wiem że nie pryskane, no ale resztę to w sklepie. A tam to zawsze dają dużo nawozów

Ja tez jem duzo owoców,najbardziej lubie jabłka,winogrona,ale swoich nie mam.
 
Ja jestem nauczycielem w przedszkolu i od miesiaca przebywam na zwolnieniu bo odkąd sie zaczął rok szkolny cały czas chorowałam, teraz z kolei martwię się bo mój mąż jest urzędnikiem i łatwo może coś przywlec do domu. Uczulam Go żeby czesto mył ręce i nie podawał wszystkim ręki na powitanie bo taki ma nawyk. Nie wiem co więcej można zrobić, tylko wzmacniać organizm...
 
Witam Brzuchatki;)

U mnie dziś też pięknie, pójdę sobie dziś na spacerek wokół bloku. Rodzina ma z nas ubaw, bo smieją się, że mój mąż idzie wyprowadzić pieska wokół bloku. Ale ja się nie przejmuję i bardzo się cieszę bo po 3,5 miesiąca siedzenia w domu czuję się jego więźniem.

A dzis się dowiedziłam, że mojej kumpeli z 80% dziewczynki zrobił się 1000% chłopiec:-D Wczoraj jej to wykrakałam, bo któraś z was tak właśnie miała. Mamy praktycznie ten sam termin porodu, a dodam, że między nami jest 2 dni róznicy w wieku i rodziłysmy się w tym szpitalu;)(taki fajny zbieg okoliczności)

No cóż miało byc drugie pokolenie przyjaciólek, a teraz moja córa ma już etatowego narzeczonego:-D
 
A co do witaminek , to ja biorę od miesiąca feminatal N i owoców jem też sporo, prawie codziennie męzuś wyciska mi sok z gejpruta i pomarańcza pyyyycha!
 
reklama
Hej kochane! :):*

Przyszedł mi dziś pas ciażowy ;p kurcze, fajna sprawa :) nie musze sie martwić o krótkie bluzki ;)
Ah, dziś jade udzielać korepetycji takiemu chłopaczkowi z 5tej klasy szk. podst :) Mam nadzieje że go czegoś naucze.. bo jego mama jest już zrozpaczona.. Przepraszam ale byłam przez weekend troche zajęta (zaduszki, rodzina, itd) i dlatego nie pisałam.

Pozdrawiam :*
 
Do góry