reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Ja tez mysle nad uzywanym laktatorem,bo w poprzednich ciazach mialam reczny ale rece mnie bolaly bo musialam odciagac bo synkowi nie chcialo sie na poczatku ciagnac bo zasypial gdy tylko go przystawialam.Chce kupic medeli a w sklepie jest ponad 300$ wiec mysle nad uzywanym tylko bajwyzej butelki kupie nowe i rurki zobacze jaki kupie ale to pozniej.
 
reklama
Ja laktator dostanę w spadku po koleżance.. :-p nie opłaca mi się kupować, bo kumpela musiała kupić w sierpniu, bo miala termin na pazdziernik, ale urodzila w sierpniu.. i jak malutki w szpitalu lezal to ona musiala wozic mleczko, a teraz mowi, ze maly smiga z cycem, to mi odsprzeda :-)​
 
Kurka przegapiłam dzisiaj brzydule.. no i probuje sobie z neta ściagnac, specjalnie wykupilam sobie rapishare na miesiac, a tu lipa.. net chodzi tak ch**owo, ze nawet nie ma mowy o sciaganiu czegokolwiek, a strony to mi tak wolno otwiera, jak nie wiem :oo::eer: jestem wsciekla!​
 
Czesc dziewczyny....
zastuj na dziewczynki przerwany, bedziemy mieli coreczke :tak::-D Z dzidzia wszystkow porzadku, tylko lozysko mam z przodu i czasami ciezko znalesc tetno zeby dobrze uslyszec. Ciaza przebiega prawidlowo i wszystko cacy.

OwIrene co do laktatora medeli to ja go mialam z Patem i wykupilam na niego plan, taki ze jakby cokolwiek sie z nim stalo to moge go odeslac i dostane albo nowy albo czek za jego wartosc, po roku uzywania zadzwonilam i powiedzialam ze cos ciagniecie jest za slabe i bez pytan odeslalam i wyslali mi kase. Jest tez duzo onnych elektrycznychlaktatorow, takich jak avent na pryzklad i tez sa b. dobre a kosztuja okolo $100.
 
Czesc dziewczyny....
zastuj na dziewczynki przerwany, bedziemy mieli coreczke :tak::-D Z dzidzia wszystkow porzadku, tylko lozysko mam z przodu i czasami ciezko znalesc tetno zeby dobrze uslyszec. Ciaza przebiega prawidlowo i wszystko cacy.


Gratuluję już wpisuję w listę naszą :)

Muszę wam powiedzieć, że moja siostra jest w szpitalu :) więc może już jutro będę miała siostrzeńca, jak wszystko szybko pójdzie :)
 
Kurka, ale mnei zgaga pali:oo: Jak ja nie lubie miec zgagi.. i nic już mi nie pomaga.. ani cukierek ani nic :sad:

Ja przed ciążą nie miałam pojęcia co to jest zgaga. Teraz za to pali mnie prawie codziennie i to tak porządnie i tez już na nią nie pomaga. Próbowałaś jesć migdały? Na mnie na początku działały, teraz tylko sporadycznie. Przeważnie czuję się jak smok wawelski. Strasznie głupie i męczace uczucie. A wystarczy, ze napiję się wody już się zaczyna. Czasem muszę na przykład przerwać posiłek, bo tak mnie już pali, ze nie da się nic zjeść. A jak pomyślę, ze mam się z tym męczyć jeszcze tyle czasu.... :wściekła/y:
 
reklama
LAKTATOR

Dziewczyny nie szalejecie~! Jeśli macie zamiar wrócić szybko do pracy i rzeczywiście odciągać pokarm codziennie to laktator elektryczny jest przydatny ale jeśli chcecie od czasu do czasu odciągać jak gdzieś jedziecie czy coś to wystarczy ręczny a dobry.
Ja używałam babyono a później aventa i ten drugi był świetny( razem z buteleczką z smoków do niego jest pełno). Pozdrawiam!:-)
 
Do góry