reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
tak szczerze to na samiutkim poczatku myslalam, ze nosze synka.
potem jakos jak patrzylam na swoja cere.. wiesz... te przesady, slodkie itp. to juz zaczelam sie zastanawiac czy to aby nie dziewuszka bedzie...
no i lekarz powiedzial dzisiaj , ze nie ma watpliwosci, ze widzi siusiaka :-D to slowa lekarza :-D
 
Mój Ł zrobił mi dzisaj urodzinowe śniadanko i teraz siędzę i wcinam przed kompem :-p

widze że masz dzisiaj urodzinki, to tak jak ja tylko ja kończe dziś 28 latek :-)


dziewczyny, życzę Wam wszystkiego najlepszego!! :-)


Podobno kobiety w ciązy często mają jakies zapalenia:tak:

święta prawda, mnie dopadł grzybek :crazy: tak sobie z powietrza :confused2: wszystko się czepia :wściekła/y:

Dziewczyny bedziemy mieli Syna :-D:-D

juupii! gratuluję chłopczyka!! :-)

Tak sie sklada, ze ja tez we wtorek mam USG :-) Ide na pierwsza wiztyte do szpitala, w ktorym bede rodzic :szok::szok::szok: Chyba zaczynam sie stresowac :-D

Tabasia, napisz co i jak w szpitalu :tak: ja okropnie się stresowałam! :zawstydzona/y: a okazało się, że nie ma czym ;-)

Laski Wasze dziecki w 22 tygodniu sa takie, a moj gigant juz w 18 ma 300g :-D

w końcu chłopak, to co ma być chudy :-p
moja córka tydzień temu ważyła 226g i wg gina to też był już 18 tydzień ;-)


dziś byłam na wizycie u rodzinnego, nie lubię tej kobiety, na nerwy mi działa!! :wściekła/y: od progu wypomniała mi, że wiszę jej kasę za ostatnią wizytę (niby jestem w programie dla ciężarnych i mam za darmo) ale wg niej ostatnia wizyta nie miała nic wspólnego z ciąża (byłam tam, bo miłam mega biegunkę i okazało się, że to jakis zaraźliwy wirus). nikt mi wtedy nie powiedział, że mam cos płacić, a teraz raptem że muszę :confused2:
potem mówię do niej, że mi się chyba grzybek przypałętał, to dała mi klotrimazol i jakieś inne glubulki.
powiedziała też, że to przez nadmiar witaminy C i że jem za dużo cytrusów :confused2: :confused2: :confused2:

ciągle sie waham, czy ja zmienić, bo za grosz jej nie ufam.
 
Ionka, pewnie, ze zdam relacje :-) Ide z moim M. Mamy nadzieje, ze nasz maly Lokator pokaze co ma miedzy nozkami :-D Mnie juz skreca, tak chce wiedziec! Nie boje sie wizyty, chyba bardziej tego, ze juz do mnie dotrze, ze godzina zero coraz blizej :szok:
Co do GP, tez sie zastanawiam nad zmiana, ale nie wiem jaka jest procedura :eek: Ja mialam na poczatku ciazy jakies swedzenie, ale dostalam od gina masc Canesten (chyba mozna ja bez recepty w aptece kupic, mialam dostac inna, ale dali mi jako zamiennik) i mi przeszlo. Niestety to jest bardzo czesta przypadlosc ciezarowek i czasem nie daje sie wyleczyc przez cala ciaze. Ale ta Twoja lekarka to jakas masakra!!!
Zmykam spac, branoc ;-)
 
reklama
Do góry