reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Witajcie dziewczyny, takie smakołyki gotujecie;) chętnie i ja bym skosztowała:-D
Właśnie wróciłam ze szpitala, nooo i jestem cała szczęśliwa, na USG widać było zarodek i taką malutką pikającą komórkę- malutkie serduszko! Moja beta całkiem ładnie urosła do 12045 dokładnie:szok:
Tylko przez te plamienia mam leżeć plackiem, noo i L4 też dostałam.
Mój mężuś dzis wziął sobie urlop, noo i coś mi tam pichci w kuchni ...no cóż role się odmieniły, ciekawe co mu to wyjdzie:-p
 
Chyba codziennie o 21:00 albo po 22:00 juz dokładnie nie pamiętam, dawno tv nie ogladałam:tak:Bez M to jak bez nogi.. nawet tv się nie chce samej oglądac:-p:-DZa to nadrabiam czytaniem:tak:


Kochana ja na slodkie tez nie mam apetytu. Jadłabym tylko przyprawione tak pożądnie i pierne:tak: I na chipsy tez mam ochotę:zawstydzona/y: No miejmy nadzieję, że przesąd się sprawdzi.. bo my bardzo chcemy Tomusia;-)Ale jak bedzie dziewczynka to tez będzie cuudownie byle by dzieciaczki zdrowe były:tak:

Ja też słodkiego nie moge.. Ja sobie wymyśliłam Szymusia :) ale fakt fatem jak będzie dziewsczynka, to nic się nie stanie :) ważne by zdrówko dopisywało ;)

Witajcie dziewczyny, takie smakołyki gotujecie;) chętnie i ja bym skosztowała:-D
Właśnie wróciłam ze szpitala, nooo i jestem cała szczęśliwa, na USG widać było zarodek i taką malutką pikającą komórkę- malutkie serduszko! Moja beta całkiem ładnie urosła do 12045 dokładnie:szok:
Tylko przez te plamienia mam leżeć plackiem, noo i L4 też dostałam.
Mój mężuś dzis wziął sobie urlop, noo i coś mi tam pichci w kuchni ...no cóż role się odmieniły, ciekawe co mu to wyjdzie:-p

Kochana, ciesze się że wszytko ok :):*

Kochane, a powiedzcie mi, co moge wziąść na mdłości? Bo męczą mnie cały dzień.. :( już nie daje rady :(
 
Widzę, że u wszystkich się układa:) super :)

Co do kwaśnego dzisiaj również miałam ochotę na kiszoną kapustkę, więc zrobiłam rybkę do tego kapustka kwaszona młoda :) super.
Co do zachcianek to non stop mogłabym jeść nektarynki i pomarańcze, z pierwszą ciążą tak samo miałam.
 
reklama
Do góry