reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Hej Hej wieki mnie nie było. :) Jakos nie bylo czasu zajrzec... U nas smoczek poszedl jakies 3 tyg temu i jest ok,pocieła go razem z mama nozyczkami. :) i nionio bee i wyzucila,bylo troche placzu przy zasypianiu 3 noce ale dalismy rade. Bunt tez przechodzimy,cos sie nie spodoba to krzyk i rzuca zabawkami. Na nocnik tez juz sie zabieram i jakos nadal w lazience na pralce stoi. A tak pozatym to ok,planuje od wrzesnia pojsc do pracy jesli cos znajde a mala do przedszkola. Dziaciaczka tez bym juz chciala 2 ale z 1 dochodow i na stancji to troche ciezko by nam bylo. Planuje przed 30 jeszcze,wiec mam sporo czasu. Pozdrawiamy...
 
reklama
Witam, widze że strajkujecie albo protestujecie nie piszac?
Czytałam ostatnio ciekawa ksiazke wychowywanie dziecka-pytania i odpowiedzi, zaskakujący ma pogląd autor w kwestii wychowania, chodzi mi o dopuszczalność lania , klapsów, ciekawe czy ktos z was czytal?
 
hehe Wiolonczela chcialabym pisac na biezaco ale przy tej mojej szalonej trojce jest ostatnio bardzo ciezko :/
a coz to za ksiazka???? podaj tytuł?

Franko zdrowy, nie ma jeszcze trojek ani piatek :( gada coraz to wiecej az buzia mu sie nie zamyka a ostatnio to i spiewa :p lobuz moj slodki!!!

mrozy mnie dobijaja bo wyjsc na spacer nie mozemy :(

myslalam ze wiecej nas tu pisze ale chyba kazda brak czasu ma, po za tym coraz wiecej kobitek do pracy wraca na dobre wiec i to zrozumiale:)

A jak nasze fasolki sie czuja??? :)

ciekawe jak AsiaKC radzi sobie ze swoja 4 :):)

Agulka witaj kochana:)
 
Ostatnia edycja:
Faktycznie malo was tu zostalo. Postaram sie czesciej zagladac. U nas tez 5 jeszcze nie ma. A jak wasze dzieciaczki z jedzeniem? Bo moja w sumie oprocz mleka nic niechce obiadu nie tylko serki i ciasteczka.
 
james dobson, o ile sie nie mylę, oddałam już do biblioteki i nie mam jak sprawdzić, generalnie interesujące to co pisze, choć oczywiście nie ze wszystkim się zgadzam, w kazdym badz razie poglad ma zupełnie inny niz powszechnie obowiązujący.
Polusia ja myślę że przy czwórce łatwiej niz przy jednym generalnie kazde dziecko wiecej powoduje że mogą zając sie sobą a nam dać chwile świetego spokoju. Moje dziecko doprowadziło mnie dziś do szewskiej pasji
 
hej :-)
my nadal w lesie z nocnikiem, w lesie z odsmoczkowaniem, ale wstepnie do przedskzoal zapisany od pazdziernika :-D Moze na wiosne, lato uda sie wszystko zakonczyc ;-) Mowi tez malo - wszystko rozumie, potrafi w ksiazce pokazac, ale mowi malo. Nie mam parcia, bo na to tez przyjdzie czas :-)
 
Moja Fasolka ma już mało miejsca, okrutnie mnie rozciąga :( o rozstępy wokół pępka po chłopakach zaczęły iść dalej, są czerwone :( obserwuję to i wzdycham i tyle... Ale przed ciążą koło pępka nica nic nie było znać. Zmieni się i teraz pewnie po wszystkim.
Dziś mam USG, pierwsze od 28 tygodnia i nie mogę się doczekać :-):-):-)
Ciekawe ile waży grubasińska?

Zasmuciło mnie też to, że najpewniej cesarkę mi szykują... Znowu mnie potną:-:)wściekła/y:
A ja tak chciałam dziecko przytulić od razu...
Szymka przytuliłam dopiero po 19 dniach...
 
Maborka aż 19 dni:( Mały leżał w inkubatorze?? Życzę, żeby mała się bardzo nie rozpychała i przyszła szybciutko na świat jak już będzie jej pora:)
U nas nuda straszna przez te mrozy:( Wszystkie zabawy domowe już przerobiliśmy i brak nowych pomysłów. A wy jak spędzacie czas z dzieciakami w domu?
 
reklama
wiolonczela - wciaz jeszcze sprawy mam niezakoncozne.. .ciagnie sie cholerstwo... :no:

nesiaa - ja spedzam czas glownie pilnujac zeby Adas nie zrobil krzywdy sbie ani nam - uwielbia noze, nozyczki ,stawanie na parapecie, wlaczanie piekarnika itp itd :eek:
 
Do góry