reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Madzia ten Twój mały to ma krzepe, ja juz jestem nieprzytomna po 22, Elena zazwyczaj o 19.30 juz spi,a Wy szalejecie do pólnocy, no ale tez jeszcze nigdy nie spaliśmy do 9, maksymalnie to 7
 
reklama
Ale wam dziewczyny dobrze że dzieciaki wcześnie chodzą spać. U nas Kubuś usypia koło 21.30. Czasami pózniej. A śpi zazwyczaj do 8, 8.30. I to jest jedyny plus:) Wczoraj ja wcześniej padłam. Oglądaliśmy Chirurgów i odleciałam. Kubuś leżał koło mnie i dziabał mnie paluszkiem po nosie i się zaśmiewał że mnie obudził.

Miłego dzionka!


 
Hej!
Pochmurny i wietrzny dziś dzień u nas...coś się szykuje w pogodzie...Franko śpi już 2h, a ja mam labę bo co trzeba już w domku zrobiłam:)Franio o 20 codziennie jest już w łóżku, a że raz zasypia w 5min a raz w godzinę to inna sprawa, ale dla mnie ta 20 to jest max i nie ma zmiłuj;)
Miego dnia:)
 
Hejkum:) Bartuś śpi a ja popijam kawkę i gotuję obiadek. Byliśmy rano z Bartkiem odprowadzić Kubę do przedszkola, a tam stoi Mikołaj i rozdaje dzieciom czekoladki.Ale była radocha.Bartka oczywiście zainteresowała biała broda, którą próbował ciągnąć heh. Kuba podziękował za prezenty które znaleźli rano przy łóżku, przy czym mikołaj musiał ściemniać że wie o co chodzi i że rzeczywiście był u nas w nocy jak wszyscy spali:-D
 
Wczoraj miał pozną drzemke przez moja kochaną tesciową:wściekła/y:i temu tak pózno ale plus ze ładnie całą noc spał i o 9 pobudka.Ja juz po obiadku Bartus mi zasnoł predzej ale jak wstanie to zje obiadek.Bede sie meczyła z jego nockami musze go szybciej kłasc spac oile sie da i spanie u siebie.
 
mili super , :) 
Dziewczyny a Wy pozwalacie na wychodzenia z łozeczka i pokoju jak juz jest pora spania a dziecko świruje, bo ja dzis pozwoliłam , a potem prawie godzina meczarni, szloch na maksa w łóżaczku a ja wredna matka, jak tylko wyszła na nowo wkładałam do łozeczka a mała dostawała histerii, po kolejnej ucieczce z łózeczka gada do mnie : ok, ok? myslałam ze padnę 
 
Mirosia dopiero teraz zobaczyłam suwaczek . Gratulacje ogromne, jak się czujesz, jak przeżywasz ciążę, wiadomo juz jaka płec? jestes na zwolnieniu? kiedy masz termin jakoś w maju chyba, taki piękny czas :)

Beaa Ty robisz sobie jakies dni przerwy w tych cwiczeniach?

Dziś dzoniła kolezanka że przyznali nam bony swiateczne , całe 250 zl z tego musze zapłacić podatku 45 , cóz dużo nie poszaleje za tą kwotę, a liczyłam że na prezenty bedzie
 
Ostatnia edycja:
mili to gratulacje dla synusia mój tez sie tak pusił i zaczoł potem ładnie chodzic juz niedługo Kochana nie nadązysz za nim;)
mirosia gratuluje nastepnej dzidzi!!!
wiolonczela ja jeszcze nie wyjełam szczebelek z łózeczka bo nie idą hehe mam od tesciowej takie starsze łózeczko i tam nie idzie jak M bedzie to je wyjmie innym sposobem a Bartus szaleje tak długo az padnie bo zamkniecie go w pokoju i zostawienie w łózeczku dziecko by mi sie zaniosło wyło i nic by to nie dało.Juz tak miałam.

Bartus spi od 22 ja juz tez zmykam.Dobranoc dziewczynki:)
 
reklama
wiolonczela - ty sie ciesz ze cos dostalas- ja NIC... Pierwszy raz pracuje w skzoel gdzie zadnej premii, zandych bonow i w ogole lipa :-( No ale trudno - sa inne plusy tej pracy...

myslalam ze tylko ja nie wyjelam jeszcze szczebelkow, ale nie ukrywam ze boje sie tego momentu bo znam Adasia i jego upor i wymuszanie placzem wszystkiego. W nocy tez jak czasem ulegne i go wezme do siebie (bo ile mozna sluchac ryku ja ktrzeba ran odo pracy wstac...) to lazi po moim lozku i lazi i spac nie chce wiec i tak sie to konczy tak ze go odkladam z powrotem. Jakby nei mial szczebelkow to na bank by uciekal co chwile - nawet w nocy...
 
Do góry