reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Hejkum

Byliśmy na spacerku, ale deszcz zmoczył nam tyłek i szybko uciekliśmy. Bartuś śpi, a później idziemy na obiadek do rodziców także mam dzisiaj luz bluz.
W sobotę byliśmy w Skierniewicach na święcie kwiatów i owoców. Dzieciaki się tak rozbrykały że wcale nie chciały wracać.

Mag u nas też Bartek odstawił mleko i kaszki, ale na szczęście nadrabia jogurtami i serami w każdej postaci.
Madzia jak Bartuś, przeszedł mu już kaszel?
 
reklama
my dzis cały dzien w domu, mała ciezko to zniosła , ale pogoda okropna a i mnie nic sie nie chciało. Głowa boli i dalej meczy mnie ten wirus. jak ja lubie wiosne, no ale jest na co bynajmniej czekac. mag pewnie ze pamietamy.
 
Mało to pocieszające, ale dobrze wiedzieć, że nie jestem sama :)
Mysz - mój ma dokładnie tak samo, będzie płakał i wybudzi się na dobre, a potem już nie chce spać. Rady, żeby wziąć na przetrzymanie też nic nie dały, bo po 2 tyg. byliśmy ledwo żywi.

Dziś Emilek dał mi popalić jak nie wiem. Padam z nóg normalnie. Nie spał, ne jadł i na krok nie mogłam odejść :(
 
ja przetrzymywanie mam w nosie :-D Nie mam na to sily skoro codziennie wstaje do pracy to wole dac mu juz to mleko niz znosic krzyki bo juz w ogole bylabym nieprzytomna. Niby mialam wakacje i planowalam odzwyczajanie go wlasnie wtedy ale tez skapitulowalam... w koncu KIEDYS odzwyczai sie od tego jedzenia w nocy i juz...
 
Moje brzdące od 50 min leżą w łóżkach i żaden jeszcze nie śpi, coś im się chyba w głowach poprzestawiało.
A ja właśnie zjadłam wielką zapiekankę zrobioną przez mojego męża i mam teraz mega wyrzuty że o tej porze:szok: ale tak zapachnił w całym mieszkaniu że nie mogłam się powstrzymać hehe

Przespanej nocki :)
 
hej!
u nas mleko od dawna w odstawce, tylko jogurty i serki. dobrze że chociaż to wsuwa :-)

pogoda pod psem :( nie znoszę jesieni :wściekła/y:

złożyłam wczoraj papierki na studia, edukacji ciąg dalszy :-)
 
Witam:)
Bartus spi w nocy miał o 3 przerwe w spaniu która trwała do 4 ale nyki tez miał wtedy po 4 jakos zasnoł i spalismy do 8.30.Mnie głowa boli kawke juz drugą pije pogoda ładniutka.
Miłego dzionka:)
 
mogę się do was przyłączyć? Mam na imię Gosia i jestem mamą Kacperka, który urodził się 7 marca 2010r. a ja mam prawie 21lat.Pochodzę z Częstochowy ale mieszkam razem z moim mężem we Wieluniu. Młody miał przy porodzie 4kg wagi i 58cm wzrostu. Obecnie ma 13,70kg wagi i 82cm wzrostu.
 
reklama
Witaj Mili!
Chyba każda marcówka mile widziana na wątku, zwłaszcza taka co ożywi rozmowy.
Ja co prawda długo się nie udzielałam, ale jestem tu poniekąd przez zasiedzenie - hahaha :D
 
Do góry