reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Nie spi,jak wyszłam z pokoju to sie rozpłakał,a koncert był jak wyjmowałam mu gile z noska,nie ma duzo tego katarku,ale boje sie zeby mu na oskrzela nie weszło.teraz sie bawi ciekawe czy obiadek zje.
 
reklama
Zżarło mi posta
Mąż kąpie dzieci. Ja biorę później Wiki , a on Filipka. W nocy jak się zdarzy wstać Filipkowi to tez mąż do niego idzie.
No a męża wiem że mam przecudnego. Dla mnie to anioł ;)
Madzia - a może zagotuj jeszcze majeranku? Ja stawiam przy łóżeczku jak śpią.
Moze masz za sucho w mieszkaniu. Teraz taka pogoda.... A może też mu ząbki ida skoro tak płacze? Moze mu posmaruj jakąś maścią na ząbkowanie?
Tabasia - trzymam kciuki zeby z egzaminem dobrze poszło. A z czego zdajesz?
Polusia - a gdzie do Szwajcarii jedziecie? Co planujesz zobaczyć?
Nesia - to fajny system snu ma Ola :)
 
myszowata u nas też słońce ale zimno okropnie :(

mrozik my już któryś raz jedziemy do Szwajcarii - tym razem chcemy mniej aktywnie spędzać czas - bardziej nastawiamy się na wakacje rodzinne min. zoo w Zurichu - piękne :) już raz byliśmy :) ponadto mam zamiar podjechać do Niemiec aby zwiedzić łabędzi zamek czyli Neuschwanstein w Bawarii. a mieszkać będę nie daleko Zurichu w małej miejscowości Brugg.
 
dziewuszki moje czy któraś z Was ma może takie turystyczne krzesełko do karmienia zakładane o duże krzesło?
 
Mrozik mam 3-godzinny egzamin z 4 dzialow (Jakosc, Statystyka, nazwijmy to BHP i standardy ISO 9001 i 9004).
Myszowata nawet Salomon z pustego nie naleje :-D

A my wrocilismy ze spacerku i chyba Ala poloze, bo juz cos zaczyna marudzic. Bylismy tez na zakupach, bo fajne przeceny zrobili i tak mamy 4 bluzy i jeansy. A mama kupila mate do lazienki i foremke na chlebus :-p
 
bardzo to trudny temat zwłaszcza przy małych dzieciach - ja przerabiałam to jak byłam w ciąży z Polą - oj trochę się nagadałam na szczęście udało mi się zakupić super książeczkę dla dzieci właśnie o ty jak powstają dzieci - Julka była nią zachwycona :)
My też mamy bardzo fajną książeczkę na ten temat. Karol się dopytuje o różne szczegóły, np co dzidziuś je jak jest w brzuchu, itp. Oczywiście ta dziurka, którą dzidziuś wychodzi też go interesuje (ale ja na razie nie mówiłam gdzie ona dokładnie jest), pytał się jak dzidziuś się mieści w tą dziurkę i czy to mamę boli :)
 
reklama
Madzia - a może zagotuj jeszcze majeranku? Ja stawiam przy łóżeczku jak śpią.
Moze masz za sucho w mieszkaniu. Teraz taka pogoda.... A może też mu ząbki ida skoro tak płacze? Moze mu posmaruj jakąś maścią na ząbkowanie?

zrobie tak jak piszesz ale teraz spi,nawet nie pozwoli zajzec do buziolka czy cos idzie.Ale mysle ze katarek nie ma od zeboli tylko sie zaraził od M bo on miał.Zobaczymy jak długo pospi.
 
Do góry