reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Mój Franio śpi, jest o niebo lepiej.
polusia życzę spokojnej nocki:) oby mała ładnie spala.
U nas w tej chwili 3stopnie :(

Jutro się zanudzę :( więc Was pomecze :)
A tak ostatnio zastanawiałam się jak tu na bb trafiłam :) i przypomniałam sobie że nudziłam się w pracy i szukałam wiadomości o samopoczuciu w ciąży i jakoś na jednego posta mnie na bb przekierowalo :) a Wy jak się dowiedziałyscie o bb?
 
reklama
Widzę, że maluchy szaleją z zębami:) ciekawe kiedy i u nas sie coś ruszy bo, już od 3 miesiecy mamy zastój ..

polusia pocieszne są dzieci :), mój jak spotka koleżanke z bloku, to traktuje ja jak lalke, rusza jej nogami, pokazuje wzorki na rajstopkach i gdzie ma oko hehe
maziajka, kartinka normalnie aż sobie przypomniałam jak ja robiłam wszystko byle sie nie uczyć, najlepiej mi szła nauka za przysłowiowa pięć dwunasta :)

Dobrze, że dzisiejszy dzien sie kończy, bo przez ta pobudke o 5.30 strasznie mi sie dłużył, a pogoda spowodowała, że wyjątkowo 2 kawy wypiłam bo myślałam, że zasnę :/
 
polka ja się dowiedziałam z gazety dla mamusiek i dzieciaków - i tak się wprosiłam do Was :) i to tak na bezczelnego :)
 
k_aralajna gratki nowych zabkow!!!

Mlody w koncu padl, ostatnio coraz pozniej sie kladzie, a coraz wczesniej wstaje...dzieciom nie dogodzisz...;)

a ja w podobny sposob do polki znalazlam BB, po prostu szukalam informacji, juz nie pamietam o co chodzilo, i tak wyswietlilo mi sie BB

polusia i tak powinno byc codziennie :-D

katrinka Maziajka powodzenia!
 
a ja nie bardzo pamietam , ale chyba szukałam coś na temat ciąży itp i weszłam na babyboom ale nie forum i dopiero jakośtak link po linku ;)))
choć jak juz nawet znalazłam to nie sądziłam że sie odezwe ;) nigdy nie potrafiłam tak otwarcie pisac ;) a tu 1 post drugi itp i juz jest troche ;))) cud że się odważyłam ;)))
 
oglądam usta usta :( :(

katrinka i Maziajka powodzenia !!!

marela my to nawet równo zaczęłysmy się udzielać :)
 
Ostatnia edycja:
Bartus spi,ciekawa jak ta noc bedzie.

Ja juz wypiłam wode z cytrynką i na noc tez sobie zrobie cos mnie w nosie kreci,mały kicha tez.
Ja tu trafiłam przez siorke,bo była predzej na początku byłam w starania i wątpliwosci i tak sie przezuciłam na Marcówki i nie załuje super tutaj jest.

polusia masz dobrze:)korzystaj jak mozesz;)
katrinka,maziajka powodzenia!!!
 
no to Madzia trzymać się tam z Bartusiem bez choroby !!!

A swoją droga niektóre z Was siedzą tu tak długo :) prawdziwe weteranki he he Powiem Wam że trudno jest się wbić w inne wątki. Zwłaszcza że niektóre przeniesione na zamknięty.
 
reklama
Kurcze, ja to już nie pamiętam jak wpadłam na BB - pewnie czegoś w necie szukałam o dzieciach, ale czego to nie pamiętam;-)
A u nas sypał śnieg dziś - no bomba! No i zimnica oczywiście - dobrze, że nadal nam grzeją w bloku!Franio na imieninkach u prababci dziś tańcował jak nigdy - śmiesznie było:-D
polusia 3mam kciuki z nockę!
madzia zdrowia!
nesiaa narobiłaś mi smaka kociołkiem - oj wieki nie jadłam!
ajentka fajnie, że wyjazd udany:-)
 
Do góry