reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
myszowata to drugi Maserak rośnie ;)

polka łączę się w bólu

u nas na razie cisza - oby tak dalej. oglądałam ostatni odcinek usta usta - bardzo przygnębiający:(

spokojnej nocki :)
 
Hejka
Wpadłam się przywitać.
Weny do pisania brak więc tylko poczytam.
Aha dronka spisałam sobie Twój nr. tel. żeby dać znać jakby co . Mam nadzieje że nie masz mi tego za złe :-p:-p

Miłego dnia:-)
 
Witajcie :-)
ja na bb wpadłam przypadkiem. szukałam czegoś w googlach nt. ciązy i tym sposobem jestem tu z Wami :-)
neska a jak Ty się czujesz? Jak dajesz rade z domem i dzieciakami?
Dziewczyny mam ambitny plan na dziś, aby w końcu skompletować tą torbę do szpitala. Cały czas mi brakuje rzeczy. Muszę kupić kapcie, jakieś pierdoły w aptece itp, ale jakoś tak mi się nie chce.
 
Ja też już jestem :)

Dzisiaj wstaliśmy o 4.50 , ale chyba wiem dlaczego tak wcześnie, otóż moja teoria jest taka, że jak siedzimy cały dzien w domu to moje dziecko sie nie wymeczy i po takim leniwym dniu jest zrelaksowane i później wcześnie wstaje. Natomiast jak jest ładnie i długo sobie po polu chodzimy, ogólnie ektywnie dzien spedzimy to później dłużej śpi:) Wiec nie pozostaje mi nic innego jak czekać na lato hehe

neska a Ty jak sie czujesz?? no i jak tam wybieranie projektu, decyzja podjęta czy nadal szukacie ?:)
 
Ramari - jeszcze troszkę masz czasu, to spokojnie zdążysz sie spakować :). No chyba że synek cie pospieszy ;).
Kalisa - to dobrze że masz przynajmniej metodę na spanie Filipka
My wczoraj byliśmy z dziećmi na basenie ze zjeżdżalniami (normalnie na naukę pływania chodzimy, ale wczoraj z racji wolnego nie było zajęc, to poszliśmy sami). No i co Wiki wymęczona, a i tak wstała o 1 w nocy i nie spała do 4 godziny.
Wiem że jej zęby iuda i to tez może być powód niespania, ale bez przesady.
Do tego dzisaj jak ją mąż zawoził do żłobka to zwymiotowała 3 razy na króciutkim odcinku drogi. Mam nadzieję że nic z tego sie nie wykluje.
Byliśmy w poniedziałek na badaniu krwi z Wiktorią. Do takich dwóch specjalnych probówek z rureczką pobrali jej krewę z paluszka. Troszkę hemoglobinę ma poniżej normy. Wyszło jej 10,5, a norma jest od 10,6. Inne wyniki też nieznacznie odchodza od normy, ale chyba nie są złe. W czwartek musze iśc do lekarki czy podawać coś czy nie trzeba jeszcze.

A u nas śnieg. Zimno okropnie. Rano jak jechałam było 1 stopień
 
kalisa możliwe, że taka jest własnie przyczyna. A Filipek budzi się odrazu głodny?
polka polusia jak dziś dzieciaczki?
madzia jak się z Bartusiem czujecie?
ramari przypomnij mi proszę na kiedy masz termin tak dokładnie?

Heja! I u nas śnieg!Franio spał do 7.45. Niestety od rana tylko myśli co tu zmajstrować;-)A ja zjadłam pyszniutkie tosty, a teraz kawka. Młody pewnie pójdzie na drzemkę ok 11 dopiero.
Miłego dzionka! Wiosennego nie zimowego już!
 
mrozik oby u Wiki nic się nie wykluło. A synek fakt może się pośpieszyć a ja nie chcę być w czarnej d..ie :-D
myszowata wg om 19 czerwca, wg usg 26 maj. A jak będzie to czas pokaże :-)
Mogłabym Cię prosić o numer tel na pw, jeśli nie masz nic przeciwko?
 
reklama
myszowata kurde no gorączka i wymioty z nią związane ustąpiły ale jest tak marudny że szok. A właściwie to nie odstępuje mnie na krok. Wisi mi na nodze albo na szyi a jak usiade to leży na kolanach głową :( nic nie mogę zrobić.
 
Do góry