reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Kochane u nas noc była koszmarna. Pobudka co godzinę :( bunt na łożeczko, więc młody trochę we wózku, trochę na mnie spał i tak do 4.40 temperatura skakała. O 7.00 M. powyzywał Frania bo już wymuszał i spał do 9.30. Teraz jest ok. Je, nie ma już temperatury ale wysypki jeszcze nie ma. Mam nadzieje że wróci wszystko do normy. Tylko że rozpuścił się mocno i wymusza na nas wszystko płaczem :(
 
reklama
Witam:)

A u nas nocka tez nieciekawa.Bartusiowi przeszkadzała duza ilosc sliny w buzce,myslałam ze ma zapchany nosek ale rano spojrzałam i jestczysty nic nie ma.Nawet jak mleko pił to mu przeszkadzało,nie spałam tylko czuwałam zeby sie nie udusił.To pewnie na ząbki slini sie jak buldog,a czasem sobie to odkaszlnie.Teraz drzemkuje biedaczek.

polusia,polka zdróweczka dla dzieciaczków!!!
 
Polka oj wiem co piszesz
u nas jest to samo

do tego stopnia, ze jak ostatnio nie pozwoliłam mu szafek w kuchni ruszac to sie położył na podłodze na brzuchu i zaczął nogami walic w podloge, jak zaczelam wolac tate to wstal i sie troche uspokoil

a dzisiaj wzielismy sobie z M po sniadanku kawalek czekoladki, ale on nie mogl dostac bo za chwile mial jesc drugie sniadanie no i byl placz i histeria, rzucal sie na podlodze i wiercil i wywijal, czekoladki nie dostal, ale w koncu sie uspokoil

najgorsze ze trzeba sie wtedy twardo trzymac i nie odpuszczac na wrzaski i histerie, bo wtedy dzieciaki beda wiedzie ze mozna nas zlamac, ale jakie to ciężkie, ja przyznam ze nie raz mam ochote ustąpic temu mojemu brzdącowi, ale zaraz zapala mi sie lamkpa ze on za kazdym razem coraz bardziej wyszukanych metod bedzie szukal zeby mnie zlamac i trzeba sie trenowac z cierpliwoscią
 
jezu Laski aż taki bunt ? Jej ... co mnie czeka to szok :/ Wytrwałości !

Zdrówka chorowitkom !

Lecę zmienić Babcię ... za kwadrans obiecała pobawić się z Ninim :)

Pogoda okrutna !

:* Miłego dnia Laski :)
 
oj do d...y ta pogoda , pojechalismy ale byla zimno jak diabli a rano tak ładnie ;( ludzie duzo ale mimo wszystko bylismy niedlugo bo zaczelo padac ;(

ogolnie co to za wiosna ????????

a moj bez czekolady nie zje nic, najpierw dajemy cos slodkiego dopiero kasze albo obiad bo inaczej nie tknie ;(, a jak bedzie glodny to do cycka przyleci, ale kurka nie camym mlekiem czlowiek zyje wiec slodycze u nas musza byc ;) Ale lekrka nam powiedzila ze lepiej dac czekoladke niz jakies inne gó..o- kolorowe wciskac . Jedna dwie nie zaszkodza .
 
Ostatnia edycja:
witajcie

dawno mnie nie bylo ciezko bylo sie ogarnac, dzis pogoda do bani, u nas wlasnie zaczal prószyc sniezek:baffled:

dzis caly dzien gotuje, przynajmniej mam zajecie, jeszcze wplanach salatka grecka i smazenie kotetow mielonych hehe

ale umieram z nudow tak caly dzien w domu

nawet do sklepu nie mozna bo pozamykane a jutro juz normalnie praca, zreszta ja wczoraj tez bylam, m siedzial z malym

aha i szok dzis chcialam dentinoxem posmarowac malemu dziaselka bo rano marudzil i widze juz zalazki trojek na dole a tu nagle wyczuwam zeba, 5 na gorze ale jaja!! :-D

pawel apetyt ma niezmiemski:-), zwiekszylismy porcje kaszki rannej i wieczornej, a dzis zjadl cala miske rosolu z makaronem i mieskiem,a potem SAM :szok: wszamal prawie talerz spaghetti, zaraz bede mu deserek przygotowywac:tak:;-)

aha a czapke kupilam w hm taki kapelusz z wiazaniami koloru oliwkowego:tak:

milego popoludnia!!:-)
 
no do d... :( a ja delektuje się chwilowa cisza bo mały śpi.
Ale jest lepiej.

A miałam w planie jutro po odwiedzać koleżanki a tu psa na tą pogodę żal na dwór wygonic a co dopiero iść z dzieckiem gdzie kolwiek.

Ja ciasta nie upiekłam ale i dobrze bo przy @ wpierdzielila bym pół blachy pewnie :)
Zrobię kawkę i zmywanie mnie czeka :(

Ciekawe jak będzie 15-tego maja wtedy idziemy na komunię ... A kupiłam Franiowi koszule na krótki rękaw...
 
reklama
Do góry