reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Dzięki dziewczyny :-) Mnie ta ciaża niewąsko zaskoczyłą ale jest naprawdę fajnie :-) I tak zostanie (mam nadzieję ;-))

Witojcie :-)
AsiaKC ja też chyba nie gratulowałam jeszcze. Kobieto jak Ty to ogarniasz :szok::szok::szok:

Moi chłopcy też się ściskają tak że zazwyczaj Błażejowi oczy na wierzch wychodzą :baffled::baffled: I mam leci na ratunek. Igi za bardzo się wczuwa:-D:-D
Dzięki - jak ogarniam? tak jak Ty będziesz niebawem :-) Po prawdzie to im wiecej dzieci tym łatwiej się zorganizować :tak:


Ja u nas nawet nie wprowadziłąm pojęcia nocnika. Znaczy i owszem, stoi nocnik poza dostępem Dominiki, bo Łukasz jeszcze korzysta. Ale ze względów higienicznych nocnik chowam jak jest nieużywany. Może w wakacje się przymierzymy a jak nie to wiosną. Z doświadczenia wiem że nie ma się co spieszyć.
 
reklama
Koza witaj!!!

Asia KC, gratulacje!!! tak patrze ty juz ma 3 pociech i będzie czwarta, super, hmm tak mysle ze przy 3 jedno wiecej to nie bedzie roznicy, a dzieciaki beda mialy super
 
To musi byc słodkie jak sie widzi taką braterska albo siostrzaną miłość. Dzieci wprowadzaja tyle piękna w życie rodzica, że tego nie da niczym innym zastąpic :)

U nas nie ma ani jednego sukcesu nocnikowego, raz Go posadziłam to w taka histerie wpadł, że wiecej nie próbowałam. Ostatnio polusia pisała, że u nich nakładka sie sprawdziła hmmmm tak sie zastanawiam własnie czy kupic cos takiego, czy poprostu Filip nie jest jeszcze gotowy...

Byliśmy na spacerze bo pogoda zrobiła sie prawie piękna, tylko wiatr okropny. Teraz dziecie śpi, ja na obiad jem kanapki, od jakiegos czasu na tygodniu w ogóle nie che mi sie dla siebie gotowac:/ czekam zeby wstapiło we mnie jakies nowe życie bo zauważyłam ze troche oklapłam ostatnimi czasy :(
 
no i mam cholestaze i to dosyć ostrą. czekam do 16 na wizytę do lekarza i do szpitala.

Oj kochana to się porobiło :( wizyta o16.00 czy 16tego :( ? 3mam kciuki za Was kochani !!!

Ja nie mam weny więc tylko na chwilę wpadłam. Dużo dziś na forum napisalyście :) nie nadrobie odrazu więc tylko coś od siebie. Pierwsza wizyta u fryzjera Franka zaliczona . Szczęśliwy był ale po bo w czasie płacz :(
Ale się kiepsko czuje na oczy aż ledwo widzę :(
Później wpadnę ...
 
Ostatnia edycja:
yra, omg! bn bnbnjh bjbhbbgfxxzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
to tez od Olci. a co to takiego jest? matko i jeszcze to sie przyplątało, jakbys miała mało zmartwień ostatnio :-(

AsiaKC gratuluję :-) i podziwiam :-)

co do nakładki na WC to dalej bez zmian. szczerze powiedziawszy to aż sie boję naciskać na Olgę, żeby i do nocnika sie nie zraziła. bo póki co, ona go uwielbia :-D
a wczoraj piła sobie smoothie ze słomki i radziła sobie rewelacyjnie, dopóki nie wpadła na genialny pomysł, żeby ścisnąć kartonik :-D mam nadzieję, że się ubranie dopierze haha, bo to były czerwone owoce: malina i granat ;-)
 
Witajcie:-)
Koza ło matko gdzieś się podziewała:-) super że wreszcie do nas zajrzałaś. Koniecznie wrzuć zdjęcie Hanki:-) No i zaglądaj częściej:-)

yra współczuję:-( Mam nadzieję,że szybko przejdzie. Trzymaj się.

Ja cierpię na brak czasu:-( Ciągle coś do zrobienia i przez to na bb prawie wcale nie zaglądam. Muszę się poprawić bi tęskni mi się za Wami.
 
jestem :) lecę pod prysznic i przygotowywać wszystko na przyjście gości :)

:* :* :*

edit:

zupełnie nie na bieżąco jestem ... ts oględnie przeleciałam ;/ ... jak się skończy zamieszanie roczkowe to przybędę Was dopieścić ;)
Życzymy udanej imprezy:)

no i mam cholestaze i to dosyć ostrą. czekam do 16 na wizytę do lekarza i do szpitala.
Kurcze Yra współczuję!! Trzymaj się kochana!

My po szczepieniu. Było ok. Ale stwierdzam, że moja mała to dzikuska:p Jak ją ktoś chce dotknąć to wdrapuje się na mnie i wbija mi paznokcie w szyję. A może tak na nią działają białe fartuchy??:) Waży 9700. Chyba nie tak źle??:)
Zasadziłam też poziomki. Mają być pyszne i owocować do pierwszych mrozów. Zobaczymy:p
 
reklama
Do góry