reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Witam! U nas ciąg dalszy popłakiwań nocnych:( Strasznie jestem niewyspana. Przez to mam zły humor, ale jakoś udaje przed dzieckiem. Biliśmy wczoraj popołudniu w sali zabaw dla dzieci. Ola była wniebowzięta:) Ni chciała wracać do domu. A ja ciapa zapomniałam aparatu:(
Koza witaj!
Madzia Olcia nie mówi nic przez sen. Przynajmniej ja nie słyszałam:) Ale to musi być słodkie. Pewnie mu się śni coś miłego:)
Mysza M super, że imprezka się udała.
Myszowata samorozpieszczanie to jest pomysł:)
Matela fajnie:) Ty będziesz mieć koleżankę a Mały kolegę:)
Heronek ale rośnie Wam amancik:) Będzie łamał kobiece serca:)
Ionka może Olcia do wakacji jeszcze przyzwyczai się do nakładki.
Miłego dnia!

Yra zapomniałąbym. A może to jakieś uczulenie. Mnie pod koniec ciąży uczulił proszek do prania. Nigdy wcześniej nei byłam na nic uczulona a tu bach. Swędział mnie wszystko. Masakra!!! Oby wyniki były ok.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hellloooł tylko chwile mnie nei bylo a tu takie dziwy ze szok!!!!! Jestem u mamy w Ostrołęce od tygodnia i czekam z utęsknieniem soboty by nasz wybawca-czytaj tatuś:) zabrał nas do domu bo tu tyle powierzchni do latania że w życiu tyle sie za nią nie nabiegałam-do tego te schody:/ bo pogoda lipna a myslam ze na dworzu bedziemy spedzaly cale dnia a tu zonk. Mimo wszystko Gabek ma kurki za płotem i inne egzotyczne zwierzątka więc ma co robic:)


Koza Ciebie się tu nie spodziewałam:) hahaha witamy ponownie!! Pokaz nam Hankoka:-D
Neska no wiesz zdradzać nas z innym forum to niewybaczalne:dry: a tak naprwde to gratuluje zakupu i zazdroszcze tego etapu-najfajniej jest planowac! No i zdrówka dla chorowitka:*
Marti alez musiałas się nastresowac - niech Gabrysia juz takich numerów nie odatwia tylko je jak nalezy;-)
Yra trzymam kciuki za dobre wyniki
Mrozik u nas jest niestety to samo-zazdrośnica jakich malo:-( nie moge nawet Tatusia przytulic bo leci zazdrośnica:-/
 
Ostatnia edycja:
Hej! dronka mrozik u nas to samo jak zobaczy ze lezymy na lozku i przytulamy sie to juz sie pcah do nas i krzyczy. Moja to znowu o D jest zazdrosna bo on innego dziecka na rece nie moze wziasc bo placze i pcha sie do niego.
 
Ionka - jak coś to podaję linka do tego nocnika - coś w tym stylu to jest
NOCNIK TURYSTYCZNY+NAKŁADKA POTETTE PLUS+ETUI (1541407143) - Aukcje internetowe Allegro

Asia - my mu mówimy że ma nie ustępować, ale on mnie tłumaczy, że Wiki jest malutka i już dobrze, niech sobie przytuli. Najlepsze że on tylko do niej taki ugodowy, do innych dzieci nie bardzo. No ale siostrzyczkę kocha.
Wiki na nas też próbuje krzykiem wymusić. Wczoraj nie dała sie odłożyć bo na górę się KAZAŁA zanieść i histeria że mama nie chce zrobić co ona chce. Na nogi ją stawiam, a ona sie wygina. No to położyłam na podłodze. Podarła sie i jak zobaczyła że nikogo to nie wzruszyło, to wstała i przyszła do mnie przytuliła się i z uśmiechem do zabawek poszła. Ale potrafi tak krzyczec i sie bawic.
 
Koza , Asia welcome back !!!!!!
Pokazcie nam swoje coreczki :-)


moj tez nie raz sie rzucal i wrzeszczal. Najczesciej to chce na rece, a jak juz go postawie na podlodze to potrafi sie plackiem polozyc na podlodze ze zlosci i walic rekami i nogami o podloge wrzeszczac i placzac co sil. Ale jak sie zorientuje, ze mnie to nie rusza, to przychodzi sie przytulic i idzie sie bawic.
 
jestem :) lecę pod prysznic i przygotowywać wszystko na przyjście gości :)

:* :* :*

edit:

zupełnie nie na bieżąco jestem ... ts oględnie przeleciałam ;/ ... jak się skończy zamieszanie roczkowe to przybędę Was dopieścić ;)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie!

Co do nocników to ja muszę pochwalić moje dziecię że 90% kupek właśnie do niego trafia, jak idzie kupa to mówi eee i tylko czeka aż się na nocnik go posadzi albo sam potrafi się kierować w jego kierunku bo staramy się aby zawsze stał w tym samym miejscu, jak zrobi co ma zrobić to bierzemy go on ogląda się za siebie i jak zobaczy kupkę to bije sobie brawo (bo od początku mu biliśmy brawo jak zrobił kupkę na nocniczek;-)). Niesamowity jest, kocham go nad zycie:-). tylko dziś się martwię bo od tej nocy zaczął mi brzydko kaszleć, nie często ale jak już zacznie to tak bardzo nieładnie, jakby coś się odrywało, temp. nie ma. Oczywiście nasza przychodnia telefon ma ale raczej nie używa go do odbierania połączeń:wściekła/y: Muszę podjechać i umówić nas na jutro żeby go lekarz osłuchał. Mam w domu syrop Bactrim i Tantum Verde i to podaję i nawet jakby ciut lepiej. Mam nadzieję że szybko minie ten kaszelek.
koza Witaj i zaglądaj częściej kochana ;-)
yra Kurczę nie fajne te objawy, które opisujesz ale może dziewczyny mają rację że to alergia. Daj koniecznie nam znać co i jak po wynikach. Trzymam kciuki żeby było wszystko dobrze.
n&h Perspektywa dopieszczenia wspaniała:-D:-D
Mrozik jasne nie ma sprawy. A tymczasem tak po części pokoik Marcelkowy akurat jak urzędował w swoim roczniakowym prezencie;-) Oczywiście pokoik w zieleni:-D

Zobacz załącznik 343888 Zobacz załącznik 343887
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ajantka - przytulny pokoik. My mamy część ścian cienych część jasnych, skos jasny. W sumie to zrobię może fotki to wrzucę kiedyś, jeszcze bez mebelków wprawdzie.
Namiocik też mamy - Wiki go lubi, ale więcej z niego korzysta Filip o dziwo. Czesto tam coś sobie kombinuje a Wiki sie z tego śmieje.
A Marcel to juz prawdziwy motor ma, a nie rowerek ;). Wiktoria strasznie rowerek polubiła i nie daje sie z niego wyciągnąć. Uwielbia tez jeździć na koparce Filipka, co ma podnoszoną łychę.

A i jeszcze miałam Ajentka pisac - Bactrim to antybiotyk chyba!!? Zaraz zerknę, ale mi sie coś tak wydaje że to taki antybiotyk "duo"
A z przeciwzapalnych to można Pulneo, Eurespal - ja ich akurat nie lubie bo źle tolerujemy

E: To nie antybiotyk :), ale człowiek to ma sklerozę jednak. Przecież Filip brał to niecały miesiąc temu
 
Ostatnia edycja:
Do góry