reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

My tez juz mamy zrosniete ciemiączko,ale zęby zrobiły strajk i nie wychodzą,a mały tak sie slini ze musze co chwile sliniaki zmieniac,moze cos sie szykuje,bo marudny czasem jest.
 
reklama
Witajcie!:-)

U nas się przestawiło i Marcelek pada ok.18, no najpóźniej 18:50 bo za nic w świecie nie da się położyć na drugą drzemkę i tak między 5 a 6 budzi się wyspany:eek: ale grzecznie jeszcze sobie pobryka w łóżeczku a ja chociaż mogę jeszcze z pół godzinki podrzemać dzięki temu że śpi w swoim pokoju i mnie nie widzi;-) U nas w całym domku pachnie ogórkową bo naszła nas ochota i właśnie gotują się dwa garnki mały i duży, mały dla Marcelka bez wegety na indyczku i duży dla nas z większą ilością chemii na żeberkach;-). Co do nocniczka ja robię tak jak Ionka sadzam przy każdej zmianie pieluchy i jak zaczyna stękać, prawie wszystkie kupy trafiają do nocnika a siusiu jak się uda, tylko że Marcel bardzo lubi na nim siedzieć, mamy taki z Ikei, on jest dość wąski i małęmu chyba wygodnie na nim bo pupa mu nie wpada a nóżki stabilnie na podłodze, poza tym zawsze trzyma jaką zabawkę i się nią zajmuje albo ogląda sobie siusiaka:sorry2:
Czarna Dużo zdrówka dla Sebka, bidulek. A lekarka się zainteresowała skąd te comiesięczne zapalenia oskrzeli?
neska Super że Miluś już taki duży. Swoją drogą śliczne imię. Zdrówka dla chłopców.

Miłego dnia mimo pogody:dry:

A jeszcze co do ząbków to u nas był przestój a teraz wybijają się na potęgę, mamy górną jedynkę i dolną dwójkę, wybija się jeszcze druga górna jedynka, dwójka i widzę że w dolnej partii też zaczyna się coś dziać, narazie odpukać jest spokojnie ale początki były ciężkie. Właśnie muszę zmienić suwaczek.
 
Ostatnia edycja:
Witam

Agulka fajnie,że mieszkanko się Wam trafiło:-)
Czarnuszka zdrówka dla Sebusia. Biedaczek namęczy się a Ty przy nim:-( Bądź silna, myślę cieplutko:-)
E-kord powodzenia
Neska niech rośnie maluch zdrowo, to najważniejsze

Co do nocnika to u nas dopiero w planach zakupowych, muszę spróbować jak zareaguje ale myślę,ze dopiero bliżej lata jakieś poważniejsze próby będą:-)
U Kingi jak wyszły jedynki tak na razie nie widać reszty:-(
A wczoraj się strachu najadłam:-(
Mała bawiła się wieczorkiem i nagle wdrapała się na pudełko w którym ma pluszaki.Nie zdążyłam jej chwycić a ona fik na buźkę:-( I oczywiście w płacz. Płakała tylko chwilkę ale poleciała jej krew:-( Nie dała sobie wczoraj zajrzeć co sobie przecięła.
Dziś jak myłam jej ząbki to zobaczyłam, że naderwała sobie skórkę nad górnymi jedynkami ( tą płonkę jakby- nie wiem czy dobrze wytłumaczyłam)
Jadła ładnie więc chyba ją to nie boli.

Teraz sobie śpi a ja jakoś bez życia taka wypompowana jestem:-(
 
Co do niocniczka,narazie nie mamy,ale moze latem nad tym sie zastanowimy i chyba kupimy,bedzie tez ciepło i mały bedzie mógł na gołym siusiaczku latac.

Mały sie zbudził za chwilke obiadek.
 
co do nocnika to u nas jak ją posadzę to jest wrzask jak stąd do Warszawy więc nie sadzam na siłę aby jej nie zniechęcić.
moje dziecko pospało 15 min i wyspana już - więc ja naprasowałam jak nie wiem :)
co tam zrobię to wieczorem jak pójdzie spać:)

a ja sobie zakupiłam zrobienie paznokci za 36 zł zamiast 100 na groupon - umówię się przed świętami i będę miała super rączki na święta ;)

czarna właśnie a lekarz się nie zainteresował tymi ciągłymi zapaleniami oskrzeli u Sebusia?

ajentka brawo ząbków u Marcelka :)

kasia kurcze to się podziało ale najważniejsze że Kinga już zapomniała i nic złego się nie stało
 
pogoda taka piękna, a mnie głowa nachrzania mimo nurofenu :-( na razie nie mam siły iśc na spacer. czekam, aż Ol zaśnie. pójdziemy po obiedzie.
u nas ciemiączko jeszcze jest niezrośnięte, ale juz malutko zostało. własnie jak jest zarosnięte i zęby idą, to po prostu ciśnienie się robi i głowka boli oprócz dziąseł.
 
No a ja musiałam małego nosić bo krzyczał ale zasnął i śpi już 2godz. Oliwia kiepsko wygląda więc M.przywiezie lekarza :) bo dziś mial dzień zdrowych dzieci i sam zaproponował że przyjedzie a ja wiem że kasy nie weźmie więc co na paliwo będzie tracił. Super ten lekarz :)

Dziś wyżaliłam się rodzeństwu i oni mają takie zdanie jak ja uff a już myślałam że to rzeczywiście ze mną coś nie tak :)

ajentka ale pięknie Marcelkowi zęby idą pełną parą :)gratulacje!!!
Wieczorem mam gości bo na komunię przyjadą prosić :) domek sprzątnełam i zaraz obiad kończę:)

Kupiłam dziś manne błyskawiczną i powoli zacznę małego na nią przestawiać :) owsianka zaakceptowana.

No i dziś już plany dokładne co do roczku. Smutno trochę bo tylko jeden brat będzie sam :( ode mnie :(
Chrzestny jeszcze nie wybrany :( ale nie mamy kandydata narazie.

ekord ja też od rana kciuki trzymam :)
 
Ostatnia edycja:
A ja jak kawy nie pijam tam dziś się skusiłam. Taki słaby dzień dziś, nic mi się nie chce:( Ten tydzień strasznie się ciągnie a tu jeszcze pogoda do kitu i siedzimy w domu. Ale już w piątek mężulek będzie w domu. Fajowo:)
 
Emil zwany Milusiem :-D:-D:-D
oooo emilek !! na mnie zawsze rodzice wołali emil od tego filmu hehe

Witajcie!:-)

U nas się przestawiło i Marcelek pada ok.18, no najpóźniej 18:50 bo za nic w świecie nie da się położyć na drugą drzemkę i tak między 5 a 6 budzi się wyspany:eek: ale grzecznie jeszcze sobie pobryka w łóżeczku a ja chociaż mogę jeszcze z pół godzinki podrzemać dzięki temu że śpi w swoim pokoju i mnie nie widzi;-) U nas w całym domku pachnie ogórkową bo naszła nas ochota i właśnie gotują się dwa garnki mały i duży, mały dla Marcelka bez wegety na indyczku i duży dla nas z większą ilością chemii na żeberkach;-). Co do nocniczka ja robię tak jak Ionka sadzam przy każdej zmianie pieluchy i jak zaczyna stękać, prawie wszystkie kupy trafiają do nocnika a siusiu jak się uda, tylko że Marcel bardzo lubi na nim siedzieć, mamy taki z Ikei, on jest dość wąski i małęmu chyba wygodnie na nim bo pupa mu nie wpada a nóżki stabilnie na podłodze, poza tym zawsze trzyma jaką zabawkę i się nią zajmuje albo ogląda sobie siusiaka:sorry2:
Czarna Dużo zdrówka dla Sebka, bidulek. A lekarka się zainteresowała skąd te comiesięczne zapalenia oskrzeli?
neska Super że Miluś już taki duży. Swoją drogą śliczne imię. Zdrówka dla chłopców.

Miłego dnia mimo pogody:dry:

A jeszcze co do ząbków to u nas był przestój a teraz wybijają się na potęgę, mamy górną jedynkę i dolną dwójkę, wybija się jeszcze druga górna jedynka, dwójka i widzę że w dolnej partii też zaczyna się coś dziać, narazie odpukać jest spokojnie ale początki były ciężkie. Właśnie muszę zmienić suwaczek.
bylam z nim u alergologa i niby wszystko jest ok, testy mial robione i nic ie wyszlo
 
reklama
Bartus czasem sie łapie za główke i jest marudny moze mu boli bo ząbki tez ida,niewiem.Teraz drzemkuje a ja pije kawke.

nesiaa ale masz fajnie bedziesz miała mezulka,ja musze poczekac do świat,ale dam rade.
 
Do góry