reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

kobitki ściąga z Was któraś seriale z sieci? z jakiej strony to robicie ? chciałam sobie ściągnąć pamiętniki wampirów

jest taka stronka iitv.info
tam nie ściągasz, tylko po prostu oglądasz. nie trzeba się logować. możesz oglądać przez 72 minuty i potem jest przerwa 30 minut. sa tam same seriale, mnóstwo. pamiętniki wampirów też :-)
od razu mówię, że to legalna stronka, bo nie piratujesz, tylko sobie oglądasz :-)

ramari- ja mam chęć :-)
jeszcze dam priwa.


ale się dowiedziałam niusa!
na TS powiem ;-)
 
reklama
Dziewczyny mam problem z tym moim szkrabem:( nie chce wziac butelki ze smoczkiem do ust, tylko lyzeczka wchodzi w gre:/ boje sie kolejnego darcia pyska w nocy, bo placze przerazliwie. Jak myslicie czy to mozliwe, ze smoczek mu dziąsla uraza???? Bo Franio znow zabkuje://// juz mu czworki gorne ida, a wiec zeby numer 9 i 10, strasznie mietoli buzie, slini sie, zgrzyta tymi zebami co juz ma i cmoka.
Czy Wasze dzieci tez tak mialy przy zabkowaniu? Wiecie wszystko byloby oki, ale on sie w nocy budzi na mleko, a jak go karmic jak nie da sobie do paszczy wlozyc butelki??? HELP!!!
 
ramari poszło :-)

mysza_m raczej jedzenie by go drażniło, a nie mleko (?) tak myślę. może ma bunt mleczny?
 
ionka mi chodziło o ts a nie pw :-) Czekam na tego newsa :-)
mysza nie umieć Ci poradzić. My nie mamy ani jednego zęba. Jak nie da rady inaczej to próbuj łyżeczka, ja tek nieraz daje Przemkowi herbatkę.
 
Blueberry i Czarnuszka and n&h :) :) ściskam Wasze dzieciaczki :) !!!

Nie mam humoru i weny by pisać wybaczcie !!!

Franko ma podejrzenie astmy:( może tyle narazie.

Dobranoc!!!
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny nadrobić Was to mega wyczyn!!:-)

Blueberry, Czarnuszka ,N&h -buziaki dla chłopaków

CCaroline głosik oddany- życzę kolejnej wygranej

Nesia moje dziecko też ma alergie :-) na śliniak. Po obiedzie wygląda jej ubranko różnie:-)

Marciaa- pisz,pisz. Oby wena trwała jak najdłużej:-)

katrinka dobrze, że osłuchowo czysto. Szybko przejdzie katarek i będzie ok.

Młoda_Mamusia witaj po przerwie, ciekawe co u candy, rybki, kozy, XxizulixX i innych dziewczyn które po porodzie się mało odzywały.

Mała śpi, mąż w pracy a ja mam wreszcie czas na bb:-):-)
 
ionka ja mysle, ze go smoczek butelkowy drazni, bo ani wody ani soku z butelki, tylko lyzeczka:/
blu wczoraj w nbocy wypil mi 30 ml i zaczal sie drzec w nieboglosy.
Nie zmienialam smoczka ani butelek ani mleka, normalnie nie wiem...moze to faktycznie bunt melczny albo butelkowy:/
 
reklama
Do góry