reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

a u nas był pediatra i mała z krtani poszła w zapalenie oskrzeli, cholera jasna chce mnie trafić. dostała wziewy i bactrim bo mówi że tamten antybiotyk jeszcze działa więc nie możemy dać kolejnego, zyrtec i flegaminę w kroplach. cholera no czego te choroby się tak nas trzymają :(:(:(:(:(:(:(
Te same leki miała Milcia na poczatek zapalenia oskrzeli.Dzisiaj sie wystraszyłam, bo po południu miała38,5 ale okazało sie ze ząbek kolejny idzie:)
Zdróweczka dla Poluni:*
Przyjdzie i kolej Madzi na drugiego maluszka.
Moje dziecie odmowilo zakladania sliniaczka, nie i koniec!! Przebieralam ja dzis 4 razy:(
Skąd to znam?:)Odrazu ubieram poplamiona bluzeczke taka do karmienia ,bo śliniak jeśli założę to zaraz ściagnie lub okręci na bok.
Marciaa trzymam kciuki oby wena była:)
Krem na każdą pogode używam koniecznie z filtrami i bez wody w składzie.
Miłego wieczorku
 
reklama
Dziękujemy za życzenia !!! :-) Wszystkim cmoki wysyłamy :))) :* Masaqa ... już 9 miesięcy ... a dopiero co wypatrywałam połowy roczku :-D

Zmykam do Miłego pogadać o remoncie :baffled: ciężka sprawa ... trwa i trwa ... podobno za 3 miesiące mamy już mieszkać w swoim domku.

Miłego wieczorku Ladies
 
Witajcie!!!

Buziaki dla Adasia, Krystianka i Antoniego!!!

blu gratulacje nowych zabkow!!!

polusia zdrowka dla Poli, biedactwo, jak chorobstwo potrafi sie trzymac....

katrinka gratulacje zabka!!!

Redan tez nie lubi sliniaczkow, zaraz je zdejmuje, ach te dzieciaczki, latwo z nimi nie jest...hehehe...A ja jeszcze nawet nie kupilam nocnika, cos mi sie zawsze zapomni o nim jak jestem w sklepie...U nas na topie sa piosenki z poczatku bajek, szczegolnie Postman Pat, Thomas and Friends i Roary The Racing Car.
 
kobitki mielismy jechac dzis do warszawy ale zdecydowalismy ze pojedziemy jutro rano, jestem padnieta i zaraz sie klade, nie wiem co mnie tak dzisiaj zmoglo... biore ksiazeczke i do lozeczka

blu gratuluje kolejnych zabkow, u nas jest szosty:-)

dobrej nocy!!;-)
 
Witajcie Kochane
Coś oststnio weny brak na pisanie do Was. To chyba dlatego, że mam coraz większego doła związenego z moją magisterką. Jestem beznadziejna i wogóle nie mogę się zmoilizować do pisania, a do 31 stycznia mam złożyć ją w dziekanacie a wcześniej promotor musi ja sprawdzić. a ja jesterm w czarnej d...ie :-:)-:)-( Trzeba będzie pewnie prosić znowu o przedłużenie terminu. Do tego wszystkiego chciałam pisać dziś wieczorem i wszystko jak na złość musi się walić :wściekła/y: Przemek jak zawsze śpi o 19 tak dzisiaj zasnał dopiero przed chwilką...
Wszyskiego naj dla Krystianka, Adasia i Antoniego :-)
blu, katrinka gratuluje ząbków!
Chyba tylko Przemek i Antek n&h zostali bezzębni :-)
ionka właśnie mi potwierdziła chęć wysłania kartek polusia i heronek. Od reszty nie było odzewu. Miałam pisać pw, ale zrobie to tutaj.
WAŻNE!!! Dziewczyny proszę o potwierdzenie na pw, które z Was decydują się na wysłanie kartek urodzinowych WAŻNE!!!
yra chętnie przejmę rybaczki po Tobie :-)
Trzymajcie sie kobitki bo możliwe, że ja doprowadzę sprawę kartek do końca i nie będę się udzielać na forum przez jakiś czas. Muszę chyba tak zrobić by doprowadzić tę nieszczęsną magisterkę do końca, bo teraz przez to wszystko to nic mnie nie cieszy :-(
 
reklama
Do góry