reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

hehe zawsze lepiej o 6 niz o 5 :-D
moje dziecko tez roznie wstaje, jednak jak sam sie domaga snu o 19 i usnie, to spi przewaznie do 5. A jak troszke pozniej to uda nam sie pospac do 6.

Zazdroszcze mamom, ktore nie maja problemu ze snem dzieci.
Mi to momentami az sie plakac chce z bezsilnosci.

hehehe jaki sen :-D
oj jak ja bym chciala zeby mi ktos zrobil, teraz mi sie akryl skonczyl i psikus, chodze bez , ble.
ja robilam na sylwka wiec mam ale tez nie lubie byc bez, brzydactwo fuuu rece bez tipsów co nie hehe jak ktos ma swoje ladne to ma szczescie,
 
reklama
ja na swieta mialam ladne paznokcie swoje, pierwszy raz w zyciu az tak dlugie.
ale tak jak przewidywalam, pekl mi jeden.
Wczesniej klejony na klej :-D:-D
no i po paznokciach, teraz wszystkie do chrzanu.

dobra ide jesc.
 
a ja dzisiaj ide na paznokiety:)

widzialyscie na ddtvn? mamagama.pl fajne gadzety tylko cos mi strona nie chodzi i cen nie moge zobaczyc...

Niki zrobil papa babci dzisiaj. Moja mama pojechala na badania do spzitala bo ma miesniaka :((((( na szczescie na pol dnia :(
 
jej a my bylismy na szybkim spacerku i zakupach, pod samym blokiem pawelek zasypial prawie w wozku, weszlismy na gore to sie tak poplakal, wypil butle i spi, chyba tez sie zdrzemne, chociaz mimo postanowien dietowych wypilam pare lykow coli z puszki:baffled: i jeszcze zostala otwarta, jesli pawel pospi z 30 minut to potem wypije dokonca bo nie wyrobie chyba:szok:

ja mam tylko to szczescie ze pawel w nocy rzadko kiedy, naprawde sporadycznie, sie budzi, ale pobudki 5-6 to na porzadku dziennym, no wczoraj dospal do 6.50;-)

ja pare razy mialam tipsy ale to nie dla mnie, lamalam itp:-D. teraz dbam o swoje i jest okej, no za dlugie to nigdy one nie sa ale mi sie podobaja krotkie paznokcie malniete jakims kolorkiem fajnym:tak:;-)

milego!!
 
a, nie odpisalam jak Pawelek spi.
Wstaje 5-6 potem po okolo 1,5 do 2 godzin po wstanie sie kladzie na godzine badz dwie.
pozniej spi okolo 12-13 rowniez godzine do dwoch.
No i pozniej staram sie juz go nie klasc, by lepiej usnal wieczorem.
Czasami jeszcze pospi z godzinke okolo 16-17.
No.. ale nasze noce to porazka.

a ja na mojej diecie moge do woli pic gazowana wode i cole light :-D
ostatnio jak sie dossalam do wypilam cala puszke na raz :-D
 
monia a on tak szybko po wstaniu idzie spac, jest zmeczony juz?? bo moze on za dlugo spi w dzien? i dlatego budzi sie w nocy, pawel jak wstal o tej 5 to dopiero teraz padl, i obawiam sie ze ta drzemka moze byc jedyna
chyba ze autem gdzies pojedziemy albo na spacer pojde to by moze usnal,w domu ciezko
 
grrr.. zaraz przyjdzie chłop wymienić wodomierz (moja mimi go umówiła) ... a Antek dopiero co zasnął i generalnie planów miałam masę na czas jego drzemki. Pewnie facet będzie się tak tłuc, że obudzi mi dzidziusia :wściekła/y: Ależ jestem wściekła! Dobra idę ogarnąć troszkę siebie i mieszkanie ... pół łazienki muszę wynieść żeby dostał się do licznika :dry:

Frocia sto lat dla Milusi ! :happy2:
 
reklama
moja śpi 2x po pół godziny: raz ok. 11 i potem ok. 14:30.
na noc idzie spać 20-20:30 i śpi przeważnie do 8ej.
po drodze oczywiście 3 x płacze przez sen, raz je i ok. 6ej budzi się, zeby przyjść do nas do łóżka.
wczoraj pieknie spała od 20:30 do 23:30. potem sie rozpłakała i tak bujałysmy sie do 0:18. potem wstała na butle ok.2ej. no i o 5:54 do nas.
serio, nie wiem o co chodzi z tym płaczem. bo czasem budzi sie te kilka razy i w rezultacie spi u mnie na rekach, a ja przysypiam na fotelu.

śniadania dziś niet. zaraz spróbuję z jogurtem. i od rana mamamamamama...........................


polusia, jak uwierzysz z ta klatwa, to dopiero sie pochorujesz. zrób sobie wizualizacje, ze odpychasz wszystko, co złe od siebie i rodziny i bedzie ok :-)
 
Do góry